Гороскоп на 7 січня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 7 січня 2022 року, за картами Таро для всіх знаків зодіаку.

 

ОВЕН – Дев’ятка Жезлов
Дев’ятка Жезлов означає впертість, опір будь-якої ситуації чи події, яких ми очікуємо лише неприємностей. Ваша недовіра до другої половинки не має меж, але й не має підстав. Гороскоп на п’ятницю для Овнів радить їм припинити мучити себе. Те, що було в минулому, там і залишилося, живіть сьогоденням та пам’ятайте про світле майбутнє.
ТЕЛЕЦЬ – Паж Жезлов
Гороскоп по картах Таро для Тельців обіцяє вам якусь пригоду. Зазвичай це можливість вийти за межі звичної сфери інтересів. Ви давно хотіли ризикнути і спробувати щось новеньке. Залишається тільки погодитися на пропозицію, що надійшла. Пам’ятайте, що не варто хапатися за все і одразу – це не призведе до успіху.
БЛИЗНЮКИ – П’ятірка Мечів
П’ятірка мечів означає загострення конфлікту, бридкий скандал, “удари нижче пояса”, низмість і підлість. Ви повинні оборонятися, оскільки гороскоп сьогодні каже, що вам загрожує небезпека. Є ймовірність, що неприємна ситуація, що назріває, зачепить велику кількість людей. Але найбільше постраждаєте саме ви.

РАК – Імператор
Карта символізує ваше прагнення до стабільності, безпеки та послідовності. Умови існування, які зараз склалися у вашому житті, вас не влаштовують, ви прагнете уникнути поточного стану справ. Зробіть рішучий крок, бо зміни самі по собі не настануть.
ЛЕВ – Туз Кубків
Туз Кубків – одна з найкращих карт у колоді Таро. Спектр значень цієї карти включає радість, подяку, задоволення, успіх, щастя і єднання. Все залежить від того, що ви виберете. Тобто що б ви сьогодні не робили – гороскоп на п’ятницю обіцяє, що все принесе радість та потрібний досвід.
ДІВА – Шістка Мечів
Гороскоп на сьогоднішній день вказує на зміни, завдяки яким ви можете досягти нових берегів. Ви повинні “тримати обличчя” і боротися за місце під сонцем, висвітлюючи свій шлях добрими намірами. Якщо діятимете саме так, ви успішно досягнете тих змін, які вам потрібні. На шляху будуть складнощі та перепони, але не варто повертати назад.
ТЕРЕЗИ – Диявол
Гороскоп по картах Таро обіцяє вам відмову від своїх переконань. Він означає ситуацію залежно від когось чи чогось, слабку свободу, ганебний провал добрих намірів. Здається, ви хотіли більше не чинити колишніх помилок і не грати з вогнем? Так може бути вже справді треба почати щось для цього робити? Припиніть зраджувати себе.
СКОРПІОН – Шістка Жезлов
Шістка Жезлов – це карта перемоги, успіху, слави та “всенародного визнання”, а від сюди і радості, задоволення. Прийшло порадіти своїм досягненням та перейти до стадії переможця. Ви отримали все, що хотіли і навіть більше. А якщо ще не маєте гідних нагород – гороскоп на завтра радить почекати та не панікувати. З наступного тижня у вас розпочнеться абсолютно нове, щасливе життя.

СТРІЛЕЦЬ – Паж Мечів
Паж або Валет масті Меч означає роз’яснення, прояснення ситуації, якийсь свіжий струмінь, завдяки якому нам раптом відкривається істинний сенс того, що відбувається, і навіть сама заплутана справа стає простою і зрозумілою. Є одне “але”. Ви зрозумієте суть лише розв’язавши давні розбіжності. Розібратися із ситуацією доведеться навіть шляхом конфлікту.
КОЗЕРІГ- Верховна Жриця
Верховна жриця – карта, що уособлює наші несвідомі сили – інтуїцію, передчуття, часто незрозумілу, але цілком тверду впевненість у чомусь. У цей день ваша інтуїція підкаже вам шлях, який допоможе отримати те, що вам призначено. Більше того, ваша внутрішня сила допоможе також іншим.

ВОДОЛІЙ – Сила
Сьогодні у вас прокинеться ваш внутрішній звір. Ви будете рвати і метати на роботі та вдома. І навіть просто перехоже чи люди у транспорті отримають від вас. Справа в тому, що Таро показує агресію, що прокинулася у вас по відношенню до людей. Поміряйте запал, інакше будуть наслідки, яких ви нескоро зможете позбутися.
РИБИ – Шістка Мечів
Гороскоп за картами Таро обіцяє Рибам виклик. Навіть швидше запрошення помірятися силами, позмагатися. Пам’ятайте, якщо ви самі розпочали боротьбу, ви мусите йти до кінця – тоді перемога буде за вами. Сьогодні є серйозний шанс перемогти, і вам це на руку.