Гороскоп на 7 травня 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 7 травня 2022 року для всіх знаків Зодіаку за картами Таро.

Доля приготувала сюрпризи багатьом знакам, проте особливо під її приціл потрапили Риби та Козероги. А ось Тільцям у цей день слід контролювати свої емоції.

Овен – Маг
Овни 7 травня можуть бути втягнуті у конфлікти, як удома, і на роботі. Карти рекомендують відволіктися від негативу. Також зверніть увагу на своє здоров’я.
Телець – Імператриця
День підходить для нових починань та реалізації давно задуманих планів. Проте гармонію 7 травня може порушити сварка з близькою людиною: сьогодні вам варто тримати емоції під контролем.
Близнюки – Закохані
У першій половині дня є можливість отримати побутову травму, тому виявите особливу акуратність у поводженні з гострими предметами. Крім того, уникайте спілкування з незнайомими людьми.

Рак – Сила
7 травня Раки можуть укласти великий контракт чи успішно провести важливу ділову зустріч. Проведіть вечір у колі близьких людей – їхня порада допоможе прийняти доленосне рішення.
Лев – Правосуддя
Леви сьогодні ваш день! На любовному фронті все стабільно добре, а на роботі до ваших ідей дослухаються. Крім того, очікується великий фінансовий прибуток.
Діва – Вежа
7 травня Дівам краще провести на самоті – не найкращий день для колективної роботи. Приділіть час творчості, а також займіться спортом.
Терези – Світ
Останнім часом вам складно стримувати себе. Однак терпіння оточуючих не вічне: незабаром ви можете зіткнутися з наслідками своєї поведінки. Можливі конфлікти на роботі.
Скорпіон – Суд
7 травня Скорпіони будуть зайняті домашніми клопотами, тому до вечора можете відчути нестачу енергії та сильну втому. Карти не рекомендують позичати сьогодні.

Стрілець – Сімка жезлів
Стрільцям 7 травня доведеться переглянути своє ставлення до грошей. Одинокі представники Знаку мають шанс зустріти свою долю. Також є можливість отримати підвищення на роботі.
Козеріг – Палац кубків
Несприятливий день для прийняття важливих рішень та зустрічей. Однак постарайтеся ставитись до всіх неприємностей протягом дня легко та просто. Вони не вплинуть на ваше життя, однак можуть зіпсувати настрій.

Водолій – Лицар мечів
Зміни не за горами! Карти не рекомендують обертатись назад і намагатися виправити минулі помилки. На вас чекає доленосна зустріч.
Риби – Блазень
Можливо, деякі ваші плани будуть порушені. Також не виключено, що 7 травня вам доведеться займатися монотонними та нецікавими справами. Проте вечір готує приємний сюрприз.