Гороскоп на 7 вересня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 7 вересня 2022 року, за картами Таро каже, що Близнюки ризикують потрапити під вплив пристрастей, а у Стрільців збуваються будь-які починання.

 

Овен – карта дня Таро “Король жезлів”
Сприятливий день для розвитку кар’єри. Ви чудово себе зарекомендуєте перед керівництвом, тож можете розраховувати на премію, підвищення та розвиток перспектив.
Телець – карта дня Таро “Смерть” (у перевернутому положенні)
Будьте готові, що події цього дня буквально вибиватимуть вас із колії. І чим сильніше ви намагатиметеся впливати на ситуацію, тим більше проблем з’явиться. Краще просто перечекати.
Близнюки – карта дня Таро “Трійка кубків” (у перевернутому положенні)
Вам слід виявити обережність, щоб не потрапити під вплив емоцій. Цього дня буде велике бажання піддатися спокусам та порушити заборони. Постарайтеся не втрачати голову.

Рак – карта дня Таро “Страшний Суд”
Ця карта віщує якусь важливу подію у вашому житті. Ви можете спочатку недооцінювати його значення, але воно змінить вашу подальшу долю, і почнеться новий етап.
Лев – карта дня Таро “Вісімка кубків”
Цього дня обставини вимагатимуть від вас рішучих дій. Не виключено, що ви потрапите в глухий кут, і вам доведеться кинути все і рухатися в протилежному напрямку.
Діва – карта дня Таро “Колесниця”
Ви повністю контролюєте ситуацію і здатні нею керувати. Вам під силу будь-яка справа, за яку ви візьметеся. І все завдяки виявленій дисципліні та організованості.
Терези – карта дня Таро “Король мечів”
Доля готова дати вам шанс позбутися проблеми, що хвилювала вас. Ситуація складається на вашу користь, тому труднощі вирішуватимуться легко і без особливих зусиль з вашого боку.
Скорпіон – карта дня Таро “Туз кубків”
Чудовий день, який може принести вам багато радісних подій, позитив і навіть любов. Будьте готові до подарунків долі та приємних сюрпризів як вдома, так і на роботі.

Стрілець – карта дня Таро “Королева жезлів”
Хороший день, коли збуваються будь-які ваші починання. Ваша робота і кар’єра складаються якомога успішніше. А гроші самі прагнуть вам у руки, тільки встигайте їх ловити.
Козеріг – карта дня Таро “Паж жезлів”
Готуйтеся до позитивних змін у діловій сфері. Діапазон великий від зміни роботи до ремонту будинку. Ви рухаєтеся у правильному напрямку, і будете за це сповна винагороджені.

Водолій – карта дня Таро “Сімка мечів”
Обставини цього дня дозволять діяти не дуже правдивими методами задля досягнення поставленої мети. Майте на увазі, що ви ризикуєте завдати шкоди своїй репутації.
Риби – карта дня Таро “Четвірка мечів”
На вас чекає день відпочинку та релаксу, які підуть вам на користь. Так що не дивуйтеся, якщо серед дня ви відчуєте втому, бажання поринути у себе та відійти від проблем.