Гороскоп на 7 жовтня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 7 жовтня 2021 року по картах Таро каже, що Дев чекає день відпочинку і релаксу, а Стрільцям важливо не потрапити під вплив емоцій.

 

Овен – карта дня Таро “Король мечів”
Доля готова дати вам шанс позбутися від хвилювала вас проблеми. Ситуація складається в вашу користь, тому труднощі будуть вирішуватися легко і без особливих зусиль з вашого боку.
Телец- карта дня Таро “Туз кубків”
Чудовий день, який здатний принести вам багато радісних подій, позитив і навіть любов. Будьте готові до подарунків долі і приємних сюрпризів як вдома, так і на роботі.
Близнюки – карта дня Таро “Королева жезлів”
Хороший день, коли збуваються будь-які ваші починання. Ваша робота і кар’єра складаються як не можна більш успішно. А гроші самі прагнуть до вас в руки, тільки устигайте їх ловити.

Рак – карта дня Таро “Паж жезлів”
Готуйтеся до позитивних змін в діловій сфері. Діапазон великий – від зміни роботи до ремонту будинку. Ви рухаєтеся в правильному напрямку, і будете за це сповна винагороджені.
Лев- карта дня Таро “Сімка мечів”
Обставини цього дня дадуть можливість діяти не дуже правдивими методами задля досягнення поставленої мети. Майте на увазі, що ви ризикуєте завдати шкоди своїй репутації.
Діва- карта дня Таро “Четвірка мечів”
Вас чекає день відпочинку і релаксу, які підуть вам на користь. Так що не дивуйтеся, якщо серед дня ви відчуєте втому, бажання зануритися в себе і відійти від проблем.
Веси- карта дня Таро “Король жезлів”
Сприятливий день для розвитку вашої кар’єри. Ви відмінно себе зарекомендуєте перед керівництвом, так що можете розраховувати на премію, підвищення і розвиток перспектив.
Скорпіон- карта дня Таро “Смерть”
Будьте готові, що події цього дня будуть буквально вибивати вас з колії. І чим сильніше ви будете намагатися впливати на ситуацію, тим більше проблем з’явиться. Краще просто перечекати.

Стрілець – карта дня Таро “Трійка кубків”
Вам слід проявити обережність, щоб не потрапити під вплив емоцій. В цей день буде велике бажання піддатися спокусам і порушити заборони. Постарайтеся не втрачати голову.
Козерог- карта дня Таро “Страшний Суд”
Ця карта віщує якесь важлива подія у вашому житті. Ви можете спочатку недооцінювати його значимість, але воно змінить вашу подальшу долю, і почнеться новий етап.

Водолей- карта дня Таро “Вісімка кубків”
У цей день обставини зажадають від вас рішучих дій. Не виключено, що ви потрапите в глухий кут, і вам доведеться кинути все і рухатися в протилежному напрямку.
Риби-карта дня Таро “Колісниця”
Ви повністю контролюєте ситуацію і здатні нею управляти. Вам під силу будь-яку справу, за яке ви візьметеся. І все завдяки виявленої дисципліни і організованості.