Гороскоп на 7 жовтня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 7 жовтня 2022 року, за картами Таро каже, що Дів чекає на день відпочинку та релаксу, а Стрільцям важливо не потрапити під вплив емоцій.

 

Овен – карта дня Таро “Король мечів”
Доля готова дати вам шанс позбутися проблеми, що хвилювала вас. Ситуація складається на вашу користь, тому труднощі вирішуватимуться легко і без особливих зусиль з вашого боку.
Телець – карта дня Таро “Туз кубків”
Чудовий день, який може принести вам багато радісних подій, позитив і навіть любов. Будьте готові до подарунків долі та приємних сюрпризів як вдома, так і на роботі.
Близнюки – карта дня Таро “Королева жезлів”
Хороший день, коли збуваються будь-які ваші починання. Ваша робота і кар’єра складаються якомога успішніше. А гроші самі прагнуть вам у руки, тільки встигайте їх ловити.

Рак – карта дня Таро “Паж жезлів”
Готуйтеся до позитивних змін у діловій сфері. Діапазон великий від зміни роботи до ремонту будинку. Ви рухаєтеся у правильному напрямку, і будете за це сповна винагороджені.
Лев – карта дня Таро “Сімка мечів”
Обставини цього дня дозволять діяти не дуже правдивими методами задля досягнення поставленої мети. Майте на увазі, що ви ризикуєте завдати шкоди своїй репутації.
Діва – карта дня Таро “Четвірка мечів”
На вас чекає день відпочинку та релаксу, які підуть вам на користь. Так що не дивуйтеся, якщо серед дня ви відчуєте втому, бажання поринути у себе та відійти від проблем.
Терези- карта дня Таро “Король жезлів”
Сприятливий день для розвитку кар’єри. Ви чудово себе зарекомендуєте перед керівництвом, тож можете розраховувати на премію, підвищення та розвиток перспектив.
Скорпіон – карта дня Таро “Смерть”
Будьте готові, що події цього дня буквально вибиватимуть вас із колії. І чим сильніше ви намагатиметеся впливати на ситуацію, тим більше проблем з’явиться. Краще просто перечекати.

Стрілець – карта дня Таро “Трійка кубків”
Вам слід виявити обережність, щоб не потрапити під вплив емоцій. Цього дня буде велике бажання піддатися спокусам та порушити заборони. Постарайтеся не втрачати голову.
Козеріг – карта дня Таро “Страшний Суд”
Ця карта віщує якусь важливу подію у вашому житті. Ви можете спочатку недооцінювати його значення, але воно змінить вашу подальшу долю, і почнеться новий етап.

Водолій – карта дня Таро “Вісімка кубків”
Цього дня обставини вимагатимуть від вас рішучих дій. Не виключено, що ви потрапите в глухий кут, і вам доведеться кинути все і рухатися в протилежному напрямку.
Риби – карта дня Таро “Колісниця”
Ви повністю контролюєте ситуацію і здатні нею керувати. Вам під силу будь-яка справа, за яку ви візьметеся. І все завдяки виявленій дисципліні та організованості.