Гороскоп на 8 березня 2023 по картам Таро: всі знаки зодіака

У середу, 8 березня 2023 року, гороскоп по картам Таро передвіщає неочікувані події для багатьох знаків Зодіака.

Однак, найбільш значущі зміни будуть у Козерогов і Риб.

Овен – Верховная жрица
Для Овнов в середу, 8 березня, краще всього зробити давно запланований крок і прийняти важливе рішення. Слід звернути увагу на думку близьких, які можуть допомогти в прийнятті правильного рішення.
Телец – Влюбленные
Для Тельцова, згідно з картами Таро, 8 березня буде особливо благоприятним днем для особистого життя. Одиноким Тельцам надасть шанс зустріти свою любов і почати серйозні відносини, а тим, хто вже знаходиться у відносинах, рекомендується відкрито і щиро поговорити зі своїм партнером.
Близнецы – Звезда
8 марта Близнецам советуется успокоиться и перестать переживать по мелочам. Важливо звернути увагу на своє душевне стан і, якщо можливо, відправитися на природу.

Рак – Башня
Середа для Раков символізує можливе вирішення давно хвилюючої проблеми. Карти Таро радять Ракам перевірити свою інтуїцію, яка допоможе знайти неожиданний спосіб вирішення проблеми.
Лев – Воздержание
8 березня Львову радять уйти в тень і не привертати до себе зайвої уваги, щоб уникнути негативу та агресії оточуючих. Вечір краще провести в кругу друзів.
Дева – Отшельник
Для Дев Дева, згідно з картами Таро, 8 березня є ідеальним днем для планування подорожі, а може бути і для його початку. Змінення в життя не за горами.
Весы – Колесница
Веси можуть столкнутися з непоніманням і осуждением зі сторони близьких і друзів в середу. Однак карти говорять, що з часом ваші ідеї будуть оцінені за достоінством.
Скорпіон – Імператор
У день 8 березня Скорпіони очікують удачі в будь-якому починанні, яке вони збираються прийняти. Це ідеальний день для нових важливих проектів, рішень або корисних знайомств.

Стрелец – Шут
Стрельці радять провести вихідну в компанії друзів, однак їм слід бути уважними до своїх фінансів, щоб не потратити більше, ніж планували.
Козерог – Сила
Козерогам слід бути осторожними і не вступати в спори з близькими, щоб підтвердити свою точку зору. Лучше набраться терпения, так как вечером их ждет приятный сюрприз. Карта Таро «Сила» вказує на силу волі, яку вони зможуть проявити, щоб зберегти баланс і уникнути конфліктів.

Водолей – Луна
У день 8 березня вас чекають заманливі ділові пропозиції та можливість завершити цікаву поїздку, яка принесе грошові перекази. Ваші успіхи не залишаться незамеченными.
Рыбы – Мир
Рибам належить діяти і всі починання, які вони передбачають в цей день, будуть успішними і принесуть свої перші плоди. Карта Таро «Мир» вказує на гармонію і успіх, які будуть присутні в їхньому житті. Крім того, Рибам варто бути осторожними і не спешить відкриватися знайомими, які нещодавно з’явилися в їхньому житті.