Гороскоп на 8 червня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 8 червня 2021 року по картах Таро для всіх знаків Зодіаку говорить про те, що це буде насичений і емоційно світлий день.

Він принесе вам масу задоволення і приємного спілкування.

ОВЕН – Вісімка жезлів
Гороскоп на 8 червня для Овнів каже, що це не найсприятливіший для Овна, якому доведеться зіткнутися з негативними чутками про себе. Bажнейшие знайти джерело і припинити подібні дії, тому що плітки здатні зруйнувати вашу кар’єру і перспективи в особистому житті.
ТЕЛЕЦЬ – Трійка кубків
Вітайте наступив день, бо він сповнений дарів. Радійте життю і повноти буття, і не забудьте подякувати долі за те, що вона дала вам. Найкраще буде розділити цю радість з вашими близькими і друзями.
БЛИЗНЮКИ – Світ
Близнюкам 8 червня ця карта символізує перемогу над своїми слабкостями. Ви перестанете бути рабом своїх швидкоплинних бажань і пристрастей, не будете гнатися за привидами і знайдете внутрішню рівновагу.

РАК – Повішений
Повішений – одна з найбільш таємничих і багатих асоціаціями карт. Енергія, на яку вказує ця карта, може ставитися до крайнощів. Іноді ми жертвуємо собою через почуття провини, іншими словами, зображуємо мученика. В інший час – можемо плисти проти течії. Вам варто зробити вибір і зважитися піти на зустріч своїй долі.
ЛЕВ – Лицар жезлів
Гороскоп на вівторок говорить про те, що ваш темперамент дасть про себе знати, і вам захочеться “все і відразу”, або ж ви потрапите в ситуацію, де пристрасті будуть напружені до межі. Головне не будувати далекосяжні плани. Якщо ваші емоції вимагають виходу, підберіть для них відповідні підмостки.
ДІВА – Місяць
Гороскоп для Дів на завтра попереджає їх про настання нелегкого періоду в житті. Звірі, які зображені на карті, символізують два різних ставлення до підсвідомості. У вашому житті немає яскраво виражених цілей і завдань, але незабаром це круто зміниться.
ТЕРЕЗИ – Король кубків
Ви повинні навчитися керувати своїми почуттями і дати їм волю. Не приховуйте емоцій. Якщо у вас перед очима буде ясна мета, ви дуже скоро переконаєтеся, що емоції і багата фантазія лише допомагають вам швидше досягти її.
СКОРПІОН – Сімка денарієв
Скорпіонам потрібно дочекатися правильного моменту перш ніж починати діяти. Часто його вибір може досить помітно позначитися на результаті наших зусиль. Карта також вказує, що вирощене вами тепер може рости саме, не вимагаючи вашого постійної уваги.

СТРІЛЕЦЬ – Четвірка мечів
Спіть, або медитуйте, або вирушайте на прогулянку, або занурюйтесь в спогади – робіть все, щоб дати своєму розуму відпочити від займаної вас проблеми.
КОЗЕРІГ – Лицар мечів
Ви повинні безроздільно зосередитися на своїй цілі, щоб ніщо вас не відволікало, оскільки Лицар намагається перемогти земне тяжіння (тобто інерцію, з якої боремося ми все) чистої силою волі.

ВОДОЛІЙ – Дев’ятка денарієв
Карта показує, що ви досягли успіху у створенні такого оточення, яке вам дійсно до душі. Ви багато працювали і заслужили право насолодитися результатом своїх нелегких праць.
РИБИ – Правосуддя
Правосуддя це одна з тих карт, назва яких також є хорошим описом значень. Чесність, рівність і справедливість стають переважаючими принципами, з якими ви проживаєте своє життя.