Гороскоп на 8 лютого 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 8 лютого 2023 року, за картами Таро прогнозує полегшення.

Для всіх знаків Зодіаку настане той довгоочікуваний період, коли можна припинити паритися, переживати і накручувати себе.

ОВЕН – Дама Мечів
Жінка Мечей – карта, яка позначає мінливість, нестабільність та коливання. Ймовірно, у вашому житті настає не найлегший період, проте не сумнівайтесь у тому, що він буде насиченим та цікавим. Овни зазвичай дуже імпульсивні та емоційні люди, тому в подібній обстановці не відчувають особливого дискомфорту, але зараз вас це може підкосити,
ТЕЛЕЦЬ – Король Кубків
Гороскоп завтра не обіцяє представникам цього знака досить складний день, особливо в емоційному плані. Але водночас він стане показовим для вас, адже не дарма випала саме ця карта. Пам’ятайте, ви – король становища, і потрібно скористатися цим. Тоді все налагодиться дуже швидко.
БЛИЗНЮКИ – Двійка Денаріїв
Двійка Денаріїв – це карта гравця, але також карта людини, якій байдуже, яке рішення ухвалити. Вам подобається бути бешкетним і веселим, і всі оточуючі, а також обставини сприяють цьому. Якщо вам запропонують подорож – погоджуйтесь негайно, вона вийде якнайкраще. Гороскоп на середу радить вам бути сміливішими, але не ризикуйте надто великими сумами.

РАК – Вісімка Кубків
Щоразу, коли ми вибираємо шлях, яким пройдемо, це означає, що це буде відмова від іншого шляху. Вісімка Кубків символізує вибір, причому від нього може залежати все ваше подальше життя. І навіть життя оточуючих. Вам потрібно відпустити старе, можливо, просто не варто залишатися в колишніх відносинах: з близькими, будь-якими, колегами та просто оточуючими. У будь-якому випадку, гороскоп на завтра підкаже вам, як бути далі.
ЛЕВ – Шістка Меч
Леви останнім часом дуже стурбовані собою. Звичайно, себе потрібно цінувати і любити, але ви іноді надто вже зациклені на своїх проблемах та амбіціях. Але не варто забувати, що довкола вас існують і інші люди, яким це неприємно. Будьте м’якшими, полюднішими, і тоді гороскоп на сьогодні подарує вам незабутній сюрприз.
ДІВА – П’ятірка Жезлів
П’ятірка Жезлов – карта, що символізує протистояння: з обставинами, з оточенням і навіть із собою. Це кинутий нам виклик, запрошення помірятися силами і довести, що ви варті набагато більшого, ніж про вас думають. Гороскоп на середу каже, що вам належить зробити якийсь вчинок як допомогу іншим. Це стане життєвою перевіркою. Зумієте щиро допомогти комусь – отримаєте велику винагороду від долі.
ТЕРЕЗИ – Суд
Ця карта означає зміни та перетворення. П’ятірка Жезлов сигналізує про те, що незабаром у вашому житті один етап зміниться на інший. Якщо ще недавно ви думали, що все йде наперекосяк і у вас нічого не вийде, починайте забувати про це. Цей період добіг кінця, скоро все життя заграє по-новому.
СКОРПІОН – Сонце
Сонце є символом світла, яке висвітлить вам дорогу до нових звершень. Вам слід визначитися, що зараз є важливим для вас: слава, гроші, або душевна рівновага. Від висновків, які прийдуть Скорпіони, залежатиме те, як вони проведуть цей день. Гороскоп на середу каже вам: якщо будете дивитися на все, що відбувається “тверезим оком” – зумієте обійти всі неприємності стороною.

СТРІЛЕЦЬ – Король Жезлов
Король Жезлов має владу, харизму, впевненість у собі, а також відому частку авторитаризму. Звичайно, ви також хочете відповідати цим характеристикам, проте далеко не завжди це виходить. Переступаючи через себе, ви також переступаєте через інших. Припиняйте, все у житті повертається бумерангом. Гороскоп на середу радить важити кожен свій крок.
КОЗЕРІГ – Верховний Жрець (Віра)
Ця карта уособлює світ віри та глибокої довіри, що ґрунтується на непохитності обраних цінностей. Здається все, що ви сповідували останнім часом і є ваш шлях, а продовжити його – ваша доля. Гороскоп на завтра допоможе вам досягти повноцінної внутрішньої гармонії та набути абсолютно нових емоцій.

ВОДОЛІЙ – Двійка Кубків
Двійка Кубків найчастіше є символом виникнення та становлення міцних почуттів між двома людьми. Ця карта найчастіше випадає тим, хто відчуває закоханість і говорить про те, що нарешті настає період яскравого романтичного захоплення. Ви відкриті до нових почуттів, але будьте готові до того, що вони поглинуть вас із головою.
РИБИ – ВЕЖА
Вежа в картах Таро говорить про зміни, але йдеться про ті нововведення, які набувають чинності без вашого відома і всупереч вашому бажанню. Події можуть розвиватися дуже швидко, ви можете втратити щось дуже дороге для себе.