Гороскоп на 8 липня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 8 липня 2021 року по картах Таро для всіх знаків Зодіаку пророкує щасливий день, який може принести цікаві і несподівані новини.

Головне, не лякайтеся того, що можете почути від близьких. На все потрібно реагувати адекватно.

ОВЕН – Колесо Фортуни
Овнам гороскоп на завтра віщує нові пригоди і несподівані новини, які спершу можуть вибити зі звичного життєвої колії, але при цьому вони проллють світло на найближче майбутнє. Карти Таро радять у четвер намагатися слідувати своїй долі і не квапити події, так як настає світла смуга в житті. Але події повинні слідувати своїм чередом, інакше ви можете злякати удачу.
ТЕЛЕЦЬ – Верховна Жриця
Тельці 8 липня мають проявляти витримку, спокій і лояльність в будь-яких несподіванок. Гороскоп на сьогодні говорить про те, що вам не слід активно втручатися в хід подій, не слід керувати всюди по-своєму і вже точно не треба грубо висловлюватися про будь-кого. Помилки, допущені в цей день, можуть відбиватися у вашій подальшому житті ще дуже довго.
БЛИЗНЮКИ – Повішений
Карта символізує внутрішню свободу людини: від зобов’язань, від життєвого тягаря, від переживань і непотрібних зв’язків. Гороскоп на четвер вказує на те, що пора розірвати якісь ланцюга, які вас сковують день у день. Життєва ситуація постійно змінюється, і ви нічого не зможете з цим зробити, просто приймайте все так, як воно є.

РАК – Двійка Жезлів
Ракам 8 липня представиться можливість з’ясувати, наскільки ви самі здатні відповідати за свої вчинки і приймати правильні рішення. Справа в тому, що ви зіткнетеся з важкої ситуації, результат якої буде залежати тільки від ваших дій. Що буде далі – ніхто не може напевно знати, але вам потрібно чітко розуміти, що все ваше життя перебуває тільки в ваших же руках.
ЛЕВ – Лицар Жезлів
Гороскоп по картах Таро радить Левам 8 липня бути більш стриманими і тактовними, так як відбуваються навколо події обіцяють вам сьогодні зайву збудливість. Найчастіше ваша ж нетерпимість і запальність заважають вам грамотно чинити в тій чи іншій ситуації. Задумайтесь над тим, що ви робите не так і про що найчастіше шкодуєте. Тоді все стане на своїм місця.
ДІВА – Четвірка Кубків
Четвірка Кубків попереджає Дів про те, що день буде вельми корисним, проте в той же час і далеко не легким. Щось змусить вас сьогодні серйозно задуматися про назріваючих в житті проблеми. Зверніть увагу на той момент, що ви самі коваль свого щастя і перестаньте сліпо розраховувати на чиюсь допомогу. Гороскоп на четвер говорить про те, що вам необхідно внутрішнє усамітнення.
ТЕРЕЗИ – Десятка Кубків
Ваги 8 липня проведуть день в повному комфорті і гармонії: з близькими, з оточенням і навіть з самим собою. Можливо, станеться те, що змусить вас подивитися на життя під зовсім іншим кутом. При цьому, швидше за все, передбачення можуть стосуватися особистого сторони життя. У вас в душі з’являться настільки довгоочікувані мир і комфорт, яких раніше так гостро не вистачало. Скористайтеся всіма шансами, які надасть вам доля.
СКОРПІОН – Дама денаріями
Королева або Дама денаріями – образ жінки, яка домагається насамперед суспільного визнання і вже потім сімейного благополуччя. Це в деякій мірі відкине тінь впливу і на Скорпіонів: ви будете надто переймаються роботою, і зовсім припиніть помічати особисті проблеми. Однак, як пророкує гороскоп на завтра, це може виявитися правильним рішенням. Існує ймовірність того, що ваші жертви будуть оцінені, так як дозволять всім побачити, наскільки важливі вам заохочення і похвала.

СТРІЛЕЦЬ – Четвірка Мечів
Стрільці 8 липня будуть змушені почати боротьбу за своє місце під сонцем. Вам доведеться битися словесно і доводити свою правоту для того, щоб не постраждала власна репутація. Можливо, виною всьому – необдумані і легковажні вчинки, які ви зробили раніше. Гороскоп по картах Таро рекомендує в цей день вам гарненько обміркувати кожен свій крок і діяти дуже обережно, інакше можете постраждати від власної різкості.
КОЗЕРІГ – Король Кубків
Карта Король Кубків уособлює ваше прагнення до придбання трансцендентного досвіду, до звільнення від пут свідомості і містичного єднання з всесвіту, яка приготувала для вас яскравий і незабутній сюрприз. Існує ймовірність, що ваше життя круто зміниться, однак вам варто докласти до цього певних зусиль.

ВОДОЛІЙ – Четвірка Жезлів
Водоліям 8 липня має бути переробити масу важливої ​​роботи, яка дасть старт для початку нового етапу в житті. Ця карта є хранителем дуже позитивною і потужної енергетики. Саме Четвірка Жезлів випадає в особистому розкладі людям, які готові йти напролом заради свого щастя. Гороскоп на сьогодні означає, що і на вашу вулицю прийшло свято.
РИБИ – Дама Жезлів
Карта символізує довіру до себе, світ із самим собою і душевну гармонію. Сьогодні Риби – відкриті новому і легкі на підйом. Можливо, навіть варто проявити ініціативу і вона знайде широкий відгук у оточення і буде високо оцінена кимось згори. Пам’ятайте, навіть самі авантюрні пропозиції можуть виявитися дуже корисними і стоять. Варто також відзначити, що Рибам слід трохи відпочити від повсякденної рутини і поміняти щось у своєму житті, інакше будете шкодувати про те, що вона пройшла сіро і нецікаво.