Гороскоп на 8 липня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 8 липня 2022 року, за картами Таро для всіх знаків Зодіаку передбачає щасливий день, який може принести цікаві та несподівані новини.

Головне, не лякайтеся, що можете почути від близьких. На все слід реагувати адекватно.

ОВЕН — Колесо Фортуни
Овнам гороскоп на завтра віщує нові пригоди та несподівані новини, які спершу можуть вибити зі звичної життєвої колії, але при цьому вони проллють світло на найближче майбутнє. Карти Таро радять у п’ятницю намагатися слідувати своїй долі і не квапити події, оскільки настає світла смуга у житті. Але події повинні слідувати своєю чергою, інакше ви можете злякати удачу.
ТЕЛЕЦЬ – Верховна Жриця
Тельці 8 липня повинні виявляти витримку, спокій та лояльність у будь-яких несподіванках. Гороскоп на сьогодні говорить про те, що вам не слід активно втручатися в перебіг подій, не слід керувати скрізь по-своєму і точно не треба грубо висловлюватися про будь-кого. Помилки, допущені цього дня, можуть відбиватися у вашому подальшому житті ще дуже довго.
БЛИЗНЮКИ — Повішений
Карта символізує внутрішню свободу людини: від зобов’язань, від тягаря, від переживань і непотрібних зв’язків. Гороскоп на п’ятницю вказує на те, що настав час розірвати якісь ланцюги, які вас сковують день у день. Життєва ситуація постійно змінюється, і ви нічого не зможете з цим зробити, просто приймайте все так, як воно є.

РАК – Двійка Жезлів
Ракам 8 липня буде можливість з’ясувати, наскільки ви самі здатні відповідати за свої вчинки і приймати вірні рішення. Справа в тому, що ви зіткнетеся з важкої ситуації, результат якої залежатиме тільки від ваших дій. Що буде далі – ніхто не може напевно знати, але вам потрібно чітко розуміти, що все ваше життя перебуває тільки у ваших руках.
ЛЕВ – Лицар Жезлов
Гороскоп по картах Таро радить Левам 8 липня бути більш стриманими і тактовними, тому що події, що відбуваються навколо, обіцяють вам сьогодні зайву збудливість. Найчастіше ваша ж нетерпимість і запальність заважають вам грамотно чинити в тій чи іншій ситуації.
ДІВА – Четвірка Кубків
Четвірка Кубків попереджає Дів про те, що день буде дуже корисним, проте водночас далеко не легким. Щось змусить вас сьогодні серйозно задуматися про проблеми, які назрівають у житті. Зверніть увагу на той момент, що ви самі коваль свого щастя і перестаньте сліпо розраховувати на допомогу. Гороскоп на п’ятницю говорить про те, що вам потрібна внутрішня усамітнення.
ТЕРЕЗИ — Десятка Кубків
Терези 8 липня проведуть день у повному комфорті та гармонії: з близькими, з оточенням і навіть із самим собою. Можливо, станеться те, що змусить вас подивитися на життя під іншим кутом. При цьому, швидше за все, передбачення можуть стосуватися особистої сторони життя. У вас у душі з’являться настільки довгоочікувані мир та комфорт, яких раніше так гостро не вистачало.
СКОРПІОН – Дама Денаріїв
Корольова або Дама Денаріїв – образ жінки, яка домагається насамперед суспільного визнання і вже потім сімейного благополуччя. Це певною мірою відкине тінь впливу і на Скорпіонів: ви будете надто стурбовані роботою, і зовсім припините помічати особисті проблеми. Однак, як пророкує гороскоп на завтра, це може виявитися правильним рішенням.

СТРІЛЕЦЬ — Четвірка Мечів
Стрільці 8 липня будуть змушені розпочати боротьбу за своє місце під сонцем. Вам доведеться битися словесно та доводити свою правоту для того, щоб не постраждала власна репутація. Можливо, виною всьому – необдумані та легковажні вчинки, які ви зробили раніше. Гороскоп по картах Таро рекомендує цього дня вам добре обміркувати кожен свій крок і діяти дуже обережно, інакше можете постраждати від власної різкості.
КОЗЕРІГ – Король Кубків
Карта Король Кубків уособлює ваше прагнення до набуття трансцендентного досвіду, до звільнення від пут свідомості та містичного єднання з всесвітом, який приготував для вас яскравий і незабутній сюрприз. Існує ймовірність, що ваше життя круто зміниться, проте вам варто докласти цього певних зусиль.

ВОДОЛІЙ — Четвірка Жезлов
Водоліям 8 липня доведеться переробити багато важливої ​​роботи, яка дасть старт для початку нового етапу в житті. Ця карта є зберігачем дуже позитивної та потужної енергетики. Саме Четвірка Жезлов випадає в особистому розкладі людям, які готові йти напролом заради свого щастя. Гороскоп на сьогодні означає, що і на вашу вулицю прийшло свято.
РИБИ – Дама Жезлов
Карта символізує довіру до себе, мир із самим собою та душевну гармонію. Сьогодні Риби – відкриті новому та легкі на підйом. Можливо, навіть варто виявити ініціативу і вона знайде широкий відгук у оточення і буде високо оцінена кимось згори.