Гороскоп на 8 листопада 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 8 листопада 2020 року, по картах Таро для всіх знаків зодіак.

 

Овен – Король Кубків
На карті зображено людину, наполовину занурений у воду. Вода символізує інтуїцію, внутрішнє знання, здатність до передчуттям, сенсорность. Король виносить інформацію з цих глибин на поверхню – в реальний світ. Його погляд спрямований на порожню чашу, як би розуміючи, що одних фантазій недостатньо – потрібні реальні кроки для втілення своєї мрії. Сьогодні Таро рекомендують вам керуватися не стільки логікою, скільки почуттям і власними відчуттями, зробити перший крок в досягненні мети, зважитися зізнатися в своїх почуттях, а також допомагати порадою тим, хто звертається до вас.
Телець – Сонце
Вам випала одна з кращих карт колоди, що символізує успіх, визнання, досягнення, славу, шану і повагу. На ній зображений бог сонця Аполлон, жонглюють планетами. Ця вказівка, з одного боку, на те, що важливу роль у вашому житті відіграє воля Неба, а з іншого, на велике значення вашого власного вищого Я. Цей день пройде під знаком впевненості в собі, оптимізму, чіткого розуміння своїх цілей і завдань, а також способів їх реалізації. Ще одне значення карти – істотне просування по шляху особистісної реалізації, особистісної еволюції, а також зцілення.
Близнюки – Шістка Монет
Ця карта – про баланс між матеріальною вигодою і безоплатній допомогою. На ній зображений багатому вбранні чоловік, в руках якого ваги і символ зодіакального знаку Терези. Карта символізує благодійність, готовність і бажання допомагати іншим, перш за все, матеріально. Карта – про чесність і рівність в світі, де ні чесність, ні рівність не є пріоритетом. Сьогодні Таро обіцяють вам день, який так чи інакше буде пов’язаний, з одного боку, з допомогою іншим, а з іншого, з нерівністю, тому що хтось буде віддавати, а хтось – отримувати.

Рак – Вищий Суд
Вам випала карта, яка, перш за все, означає духовне зростання. Сьогодні у вас може з’явитися можливість поглянути на ситуацію і себе самого з боку, усвідомити, що насправді ви здатні на набагато більше. Для вас абсолютно ясним стане той факт, що все в світі пов’язано найтоншими невидимими нитками, що немає нічого, що можна було б вважати повністю автономним або відокремленим від загального цілого. У практичному плані ця карта може означати розширення перспектив, а також отримання “знаків”, що вказують на прихід чогось нового у ваше життя.
Лев – Лицар Мечів
На карті зображено Лицар на Пегасі – символі творчого злету. Він спрямований вгору, до своєї мрії. Сьогодні ви можете звернути гори на шляху до мети, зробити неможливе, перевершити самого себе. До речі, головний убір Лицаря символізує особливу здатність до концентрації. У цей день вона вам дійсно знадобиться. Побічним ефектом такого стану може бути егоцентричні, нетерпимість, дратівливість. Постарайтеся зробити так, щоб, злітаючи на крилах мрії, водночас не спалити за собою всі мости.
Діва – Колісниця
Вам випала карта, що символізує активні дії і лідерські позиції, а також “недосвідчену енергію”. Сьогодні ви можете опинитися на чолі якогось процесу, але не виключено, що вам буде бракувати досвіду і професіоналізму, щоб справлятися з усіма подзадачами. З одного боку, у вас є колосальна енергія, віра в свої сили і сильне бажання щось зробити, а з іншого, неприборкані емоції і пристрасті можуть зіграти роль некерованих коней. Таро рекомендують сміливо братися за відповідальну справу, але ретельно оцінювати кожен свій крок і при необхідності радитися з тими, хто досвідченіший.
Ваги – Туз Монет
Чудова карта! На ній зображений римський бог-коваль Вулкан. Сьогодні вам може представитися несподівана можливість зробити прорив в якійсь справі, яке пов’язане з фінансами, здоров’ям, тренуваннями або створенням матеріальних речей. Вам можуть надати “сирий матеріал”, з якого ви зможете створити щось по-справжньому вражаюче. Таро рекомендують приймати все, що прийде в цей день – починаючи від ради одного і закінчуючи щедрим подарунком або привабливою пропозицією.
Скорпіон – Віра
У класичних колодах Таро ця карта називається Іерофант, і на ній зображений Папа Римський. У цій інтерпретації іерофант представлений збірним образом духовного вчителя, гуру. Цей день може бути пов’язаний з поняттями віри, моралі, релігії, духовних практик або прозрінь, одкровень, несподіваного відповіді на питання, який давно вас хвилювало. Ще одне значення карти – духовне провід. Можливо, до вас звернуться за порадою або попросять про суто психологічної допомоги. А Скорпіони як ніхто інший вміють її надавати. Не відмовляйте в цьому.

Стрілець – Десятка Мечів
Непроста карта. Мечі, які ранять людини, символізують розум. Розум, який відточений до такої міри, що став руйнівним. Можливо, ви настільки вірите в здатності свого інтелекту, настільки захоплені аналізом і ментальним “препарування” всього на світі, включаючи свої ж емоції і відчуття, що тепер розум взявся “препарувати” вас. Це вказівка ​​на крайню ступінь, останню стадію конфлікту з самим собою, за якою починається … звільнення. Саме сьогодні ви можете вийти на новий рівень своєї еволюції і пізнати нові грані себе самого. Можливо, сьогодні в перший раз в житті ви зрозумієте, що таке коштовність інтуїції і внутрішнього знання.
Козеріг – Дев’ятка Мечів
Ця карта – про “самонакручіваніі”. Сьогодні ви можете випробувати емоційне напруження, стрес, страх, занепокоєння. Причому, немає ніяких об’єктивних причин для подібних речей. Можливо, ви просто звикли припускати найгірше, не вірити в сприятливий розвиток подій, в перемогу добра над злом. Ви бачите в оточуючих або в колегах потенційних ворогів або конкурентів, вам здається, що все ополчилися проти вас. Рекомендація Таро проста: якщо не хочете, щоб ці негативні образи почали втілюватися в життя, негайно припиніть накручувати себе і почніть практикувати позитивне мислення.
Водолій – Королева Мечів
Ця Королева символізує перфекціонізм і прагнення до незалежності. При всій повазі до цих прекрасних якостей, сьогодні Таро рекомендують звернути увагу на їх негативну сторону. Перш за все, вони призводять до постійної напруги і незадоволеності. Просто тому, що в світі не може бути нічого абсолютно ідеального або абсолютно незалежного. Подумайте, чи так важливо для вас виглядати і говорити бездоганно? Може бути, ті, хто дозволяють собі бути не настільки ідеальними і здаватися дурними, просто вільніші, ніж ви? Будьте собою. Саме це, а не вигадана ідеальність, запорука вашого успіху.
Риби – Світ
Це найбільш значуща карта колоди. Вона означає закінчення шляху, тріумф, перемогу, глобальну трансформацію, переродження або навіть воскресіння для нового життя. Головний герой Таро – Шут, – починав свій шлях з чистого аркуша, озброївшись однією лише надією і чистим серцем, і після важких випробувань закінчує його мудрим, оновленим, просвітленим. Сьогодні може завершитися дуже важливий етап вашого життя, і ви будете повністю задоволені його результатами. Таро рекомендують трохи відпочити і сміливо ставити перед собою нову високу мету.