Гороскоп на 8 листопада 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 8 листопада 2022 року, за картами Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Король Кубків
На карті зображено людину, наполовину занурену у воду. Вода символізує інтуїцію, внутрішнє знання, здатність до передчуттів, сенсорність. Король виносить інформацію із цих глибин на поверхню – у реальний світ. Його погляд спрямований на порожню чашу, хіба що розуміючи, що одних фантазій недостатньо – необхідні реальні кроки для своєї мрії. Сьогодні Таро рекомендують вам керуватися не стільки логікою, скільки почуттям та власними відчуттями, зробити перший крок у досягненні мети, зважитися зізнатися у своїх почуттях, а також допомагати порадою тим, хто звертається до вас.
Телець – Сонце
Вам випала одна з найкращих карт колоди, що символізує успіх, визнання, досягнення, славу, шану та повагу. На ній зображений бог сонця Аполлон, який жонглює планетами. Це вказівка, з одного боку, на те, що важливу роль у вашому житті відіграє воля Неба, а з іншого, на велике значення вашого власного вищого Я. Цей день пройде під знаком впевненості в собі, оптимізму, чіткого розуміння своїх цілей та завдань, і навіть способів реалізації.
Близнюки – Шістка Монет
Ця карта – про баланс між матеріальною вигодою та безоплатною допомогою. На ній зображено багато одягненого чоловіка, в руках якого ваги і символ зодіакального знаку Терези. Карта символізує благодійність, готовність та бажання допомагати іншим, насамперед, матеріально. Карта – про чесність та рівність у світі, де ні чесність, ні рівність не є пріоритетом. Сьогодні Таро обіцяють вам день, який так чи інакше буде пов’язаний, з одного боку, за допомогою іншим, а з іншого, з нерівністю, бо хтось віддаватиме, а хтось – отримуватиме.

Рак – Вищий Суд
Вам випала карта, яка насамперед означає духовне зростання. Сьогодні у вас може з’явитися можливість поглянути на ситуацію і себе самого збоку, усвідомити, що насправді ви здатні набагато більше. Для вас цілком ясним стане той факт, що все у світі пов’язане найтоншими невидимими нитками, що немає нічого, що можна було б вважати повністю автономним або відокремленим від загального цілого. У практичному плані ця карта може означати розширення перспектив, а також отримання “знаків”, що вказують на прихід чогось нового у ваше життя.
Лев – Лицар Мечів
На карті зображено Лицар на Пегасі – символ творчого зльоту. Він спрямований нагору, до своєї мрії. Сьогодні ви можете згорнути гори на шляху до мети, зробити неможливе, перевершити себе. До речі, головний убір Лицаря символізує особливу здатність до концентрації. Цього дня вона вам справді знадобиться. Побічним ефектом такого стану може бути егоцентричність, нетерпимість, дратівливість. Намагайтеся зробити так, щоб, злітаючи на крилах мрії, одночасно не спалити за собою всі мости.
Діва – Колісниця
Вам випала карта, що символізує активні дії та лідерські позиції, а також недосвідчену енергію. Сьогодні ви можете опинитися на чолі якогось процесу, але не виключено, що вам бракуватиме досвіду та професіоналізму, щоб справлятися з усіма підзавданнями. З одного боку, у вас є колосальна енергія, віра у свої сили та сильне бажання щось зробити, а з іншого, невгамовні емоції та пристрасті можуть зіграти роль некерованих коней.
Терези – Туз Монет
Чудова картка! На ній зображено римського бог-коваля Вулкан. Сьогодні вам може надатись несподівана можливість зробити прорив у якійсь справі, яка пов’язана з фінансами, здоров’ям, тренуваннями чи створенням матеріальних речей. Вам можуть надати “сирий матеріал”, з якого ви зможете створити щось по-справжньому вражаюче. Таро рекомендують приймати все, що прийде в цей день – починаючи від поради друга і закінчуючи щедрим подарунком або привабливою пропозицією.
Скорпіон – Віра
У класичних колод Таро ця карта називається Ієрофант, і на ній зображений Папа Римський. У цій інтерпретації ієрофант представлений збиральним чином духовного вчителя, гуру. Цей день може бути пов’язаний із поняттями віри, моралі, релігії, духовних практик чи прозрінь, одкровень, несподіваної відповіді на запитання, яке давно вас хвилювало. Ще одне значення карти – духовне керівництво. Можливо, до вас звернуться за порадою або попросять про суто психологічну допомогу. А Скорпіони, як ніхто інший, вміють її надавати. Не відмовляйте у цьому.

Стрілець – Десятка Мечів
Непроста картка. Мечі, які ранять людину, символізують розум. Розум, який відточений настільки, що став руйнівним. Можливо, ви настільки вірите у здібності свого інтелекту, настільки захоплені аналізом та ментальним “препаруванням” всього на світі, включаючи свої ж емоції та відчуття, що тепер розум взявся “препарувати” вас. Саме сьогодні ви можете вийти на новий рівень своєї еволюції та пізнати нові грані себе самого.
Козеріг – Дев’ятка Мечів
Ця карта – про “самонакручування”. Сьогодні ви можете випробувати емоційну напругу, стрес, страх, занепокоєння. Причому немає жодних об’єктивних причин для подібних речей. Можливо, ви просто звикли припускати найгірше, не вірити у сприятливий розвиток подій, у перемогу добра над злом. Ви бачите в оточуючих або в колегах потенційних ворогів чи конкурентів, вам здається, що всі озброїлися проти вас.

Водолій – Королева Мечів
Ця Королева символізує перфекціонізм і прагнення незалежності. При всій повазі до цих чудових якостей, сьогодні Таро рекомендують звернути увагу на їхню негативну сторону. Насамперед, вони призводять до постійної напруги та незадоволеності. Просто тому, що у світі не може бути нічого абсолютно ідеального чи абсолютно незалежного. Подумайте, чи важливо вам виглядати і говорити бездоганно? Будьте собою. Саме це, а не вигадана ідеальність, запорука вашого успіху.
Риби – Світ
Це найважливіша карта колоди. Вона означає закінчення шляху, тріумф, перемогу, глобальну трансформацію, переродження чи навіть воскресіння для нового життя. Головний герой Таро – Блазень, – починав свій шлях з чистого аркуша, озброївшись лише надією і чистим серцем, і після важких випробувань закінчує його мудрим, оновленим, просвітленим. Сьогодні може завершитись дуже важливий етап вашого життя, і ви будете повністю задоволені його плодами.