Гороскоп на 8 лютого 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 8 лютого 2021 року по картах Таро прогнозує полегшення.

Для всіх знаків Зодіаку настане той довгоочікуваний період, коли можна припинити “паритися”, переживати і накручувати себе.

ОВЕН – Дама Мечів
Дама Мечів – карта, яка позначає мінливість, нестабільність і коливання. Ймовірно, у вашому житті настає не найлегший період, проте не сумнівайтеся в тому, що він буде насиченим і цікавим. Овни зазвичай дуже імпульсивні й емоційні люди, тому в подібній обстановці не відчувають особливого дискомфорту, але зараз вас це може підкосити. Налаштуйте себе на краще і ні в якому разі не панікуйте.
ТЕЛЕЦЬ – Король Кубків
Гороскоп на завтра не обіцяє представникам цього знаку досить складний день, особливо в емоційному плані. Але, в той же час, він стане показовим для вас, адже не дарма випала саме ця карта. Пам’ятайте, ви – король положення, і потрібно користуватися цим. Тоді все налагодиться максимально швидко.
БЛИЗНЮКИ – Двійка денаріями
Двійка денаріями – це карта гравця, але також карта людину, якій байдуже, яке рішення прийняти. Вам подобається бути сміливим і веселим, і всі навколишні, а також обставини сприяють цьому. Якщо вам запропонують подорож – погоджуйтеся негайно, воно вийде як не можна хорошим. Гороскоп на понеділок радить вам бути сміливіший, але не ризикуйте занадто великими сумами.

РАК – Вісімка Кубків
Кожен раз, коли ми обираємо шлях, по якому пройдемо, в разі потреби це означає відмову від іншого шляху. Вісімка Кубків символізує вибір, при чому від нього може залежати вся ваша подальша життя. І навіть життя оточуючих. Вам потрібно відпустити старе, можливо, просто не варто залишатися в колишніх стосунках: з близькими, будь-якими, колегами і просто оточуючими. У будь-якому випадку гороскоп на завтра підкаже вам, як бути далі.
ЛЕВ – Шістка Мечів
Леви останнім часом дуже стурбовані собою. Звичайно, себе треба цінувати і любити, але ви іноді занадто вже зациклені на своїх проблемах і амбіції. Але не варто забувати, що навколо вас існують і інші люди, яким це неприємно. Будьте м’якше, почеловечнее, і тоді гороскоп на сьогодні подарує вам незабутній сюрприз.
ДІВА – П’ятірка Жезлів
П’ятірка Жезлів – карта, що символізує протистояння: з обставинами, з оточенням і навіть з самим собою. Це кинутий нам виклик, запрошення помірятися силами і довести, що ви стоїте набагато більшого, ніж про вас думають. Гороскоп на понеділок каже, що вам належить зробити якийсь вчинок в якості допомоги іншим. Це послужить життєвої перевіркою. Зумієте щиро допомогти комусь – отримаєте величезну винагороду від долі.
ТЕРЕЗИ – Суд
Ця карта означає зміни і перетворення. П’ятірка Жезлів сигналізує про те, що незабаром у вашому житті один етап зміниться іншим. Якщо ще недавно ви думали, що все йде шкереберть і у вас нічого не вийде, починайте забувати про це. Даний період підійшов до кінця, скоро все життя заграє по-новому.
СКОРПІОН – Сонце
Сонце є символом світла, який освітить вам дорогу до нових звершень. Вам слід визначитися, що в даний момент є важливим саме для вас: слава, гроші, або душевну рівновагу. Від висновків, до яких прийдуть Скорпіони, буде залежати те, як вони проведуть цей день. Гороскоп на понеділок говорить вам: якщо будете дивитися на все, що відбувається “тверезим оком” – зумієте обійти всі неприємності стороною. Більш того, доля благоволить вам – скоро вас чекає великий успіх.

СТРІЛЕЦЬ – Король Жезлів
Король Жезлів має владу, харизмою, упевненістю в собі, а також певною часткою авторитаризму. Природно, ви також хочете відповідати цим характеристикам, однак далеко не завжди це виходить. Переступаючи через себе, ви також переступаєте через інших. Припиняйте, все в житті повертається бумерангом. Гороскоп на понеділок радить зважувати кожен свій крок.
КОЗЕРІГ – Верховний Жрець (Віра)
Ця карта уособлює світ віри і глибокого довіри, яке грунтується на непохитності вибраних цінностей. Здається все, що ви сповідували останнім часом і є ваш шлях, а продовжити його – ваша доля. Гороскоп на завтра допоможе вам досягти повноцінної внутрішньої гармонії і знайти абсолютно нові емоції.

ВОДОЛІЙ – Двійка Кубків
Двійка Кубків найчастіше є символом виникнення і становлення міцних почуттів між двома людьми. Ця карта найчастіше випадає тим, хто відчуває закоханість і говорить про те, що нарешті настає період яскравого романтичного захоплення. Ви відкриті до нових почуттів, однак будьте готові до того, що вони поглинуть вас з головою. Особливо карта обіцяє небезпека тим, у кого вже є відносини, так як швидкоплинне захоплення об’єктом симпатії може зруйнувати все, що так довго будувалося. Гороскоп на сьогодні попереджає, що чинити опір почуттям буде дуже важко.
РИБИ – Вежа
Вежа в картах Таро говорить про зміни, але мова про тих нововведеннях, які вступають в силу без вашого відома і всупереч вашим бажанням. Події можуть розвиватися дуже швидко, ви можете втратити щось дуже дороге для себе. Насправді, такий своєрідний процес очищення простору вашому житті може дати старт для чогось нового. Але якщо ви пустите все на самоплив і “заховаєте голову в пісок” – знайте, будете потім довгий час шкодувати про скоєне.