Гороскоп на 8 січня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 8 січня 2021 року по картах Таро пророкує яскравий і одночасно складний день більшості знаків Зодіаку.

 

ОВЕН – Пустельник
Сьогодні вам захочеться залишитися одному. Втекти від галасливої ​​компанії – це те, про що ви постійно думаєте останнім часом. Задумайтесь про подорож на самоті або з дуже близькою людиною. У такому випадку ви зможете отримати відповідь на питання, яке хвилює вас.
ТЕЛЕЦЬ – Правосуддя
Тельцям гороскоп по картах Таро на п’ятницю обіцяє зіткнутися з поняттями чесності і обов’язку. Ви знаєте, якими істинами повинні керуватися і йдете по наміченому шляху. Таро рекомендують не змінювати собі і залишатися на стороні світла. Ніколи не забувайте про тих, хто останнім часом зробив для вас щось важливе.
БЛИЗНЮКИ – Сімка Кубків
Сімка кубків говорить про можливість ілюзії і навіть обману в цей день. Але хто буде обманювати вас, або кого будете обманювати ви – невідомо. Є шанс що, переконавши себе в якійсь істині або правильності ідеї, ви будете лукавити з самим собою. Краще відразу взяти нехай і хворобливу, але правду.

РАК – П’ятірка Жезлів
Ця карта говорить про певну битві або боротьбі. У змаганні, в яке ви вплуталися, вам дуже пощастило. Раки не самі – гороскоп на сьогодні говорить, що у них є підтримка, команда, яка ніколи не кине напризволяще. І саме згуртована робота всіх учасників допоможе вам перемогти. Якщо ж хтось підкачає – обіцяє програш.
ЛЕВ – Туз денаріями
Туз денаріями показує шанси, приховані в нас самих. Здається, в вас безліч нерозкритих талантів, які в майбутньому можуть допомогти вам отримати прибуток. Гороскоп на завтра відзначає, що якщо ви давно хотіли на щось накопичити, саме сьогодні ви зможете придумати шляхи.
ДІВА – Імператриця
Ця карта несе в собі силу природи, безперервно породжує нове життя. Гороскоп на завтра радить: вам потрібно накопичити сил, а для цього – відпочити в лісі або біля води, поки ще тепло. Саме природа допоможе вам насититься енергією і знайти нові ідеї та шляхи побудови відносин.
ТЕРЕЗИ – Шістка Жезлів
Шістка Жезлів – карта фінансового успіху, великого і часто несподіваного виграшу. Здається, сьогодні вам підкинуть гарненьку суму з боку родичі, про яких ви вже давно встигли забути. Може бути так вони відкупляться за попередніх десять днів народжень, на яких їх не було. Як варіант – лотерея.
СКОРПІОН – Дев’ятка денаріями
Гороскоп по картах Таро на сьогодні стверджує, що вас чекає перемога. Дев’ятка денаріями – це карта успіху, слави і “всенародного визнання”, а звідси і радості, задоволення. Сьогодні ви будете зіркою серед усіх колег. Так, ви добре попрацювали напередодні і тепер приймаєте заслужені лаври.

СТРІЛЕЦЬ – Трійка Мечів
Ця карта – значить вибір, зроблений всупереч почуттю. Ваші почуття пригнічені вашим розумом. Кожен сам для себе визначає, ніж в першу чергу керуватися – серцем або головою, гороскоп каже, що краще сьогодні стриматися.
КОЗЕРІГ – Десять Мечів
Десятка Мечів уособлює завершення, кінець чогось, розмежування. Карта знаменує гірке розставання з ким-небудь або чим-небудь. Ваші колишні переконання сьогодні розіб’ються в крах. Вам буде здаватися, що вся реальність насправді не така, як була раніше. Пам’ятайте, все в цьому житті не вічне, як і ми самі, тому не беріть близько до серця.

ВОДОЛІЙ – Вісімка Мечів
Гороскоп по картах Таро показує, що ми самі придушуємо якусь частину своєї особистості. У вашому випадку здається вам треба вже відпустити себе. Хоча великий викид емоцій може нашкодити іншим, але стримування призведе до ще гірших наслідків. Тому, залишається намагатися дотримуватися заходів.
РИБИ – Король денаріями
Ця карта уособлює наше прагнення володіти власністю, бути впевненим у завтрашньому дні і в реальні цінності, бути в злагоді з навколишньою дійсністю. Головне пам’ятайте, що власність – речі, а не люди. Дійте впевнено, але обережно, і тоді зможете досягти давно поставленої мети.