Гороскоп на 8 січня 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 8 січня 2023 року, за картами Таро передбачає яскравий і водночас складний день більшості знаків Зодіаку.

 

ОВЕН – Путівник
Сьогодні вам захочеться залишитись одному. Втекти від шумної компанії – це те, про що ви постійно думаєте останнім часом. Подумайте про подорож на самоті або з дуже близькою людиною. У такому разі ви зможете отримати відповідь на питання, яке хвилює вас.
ТЕЛЕЦЬ – Правосуддя
Тільцям гороскоп за картами Таро на неділю обіцяє зіткнутися з поняттями чесності та обов’язку. Ви знаєте, якими істинами повинні керуватися і йдете наміченим шляхом. Таро рекомендують не змінювати собі і залишатися на боці світла. Ніколи не забувайте про тих, хто останнім часом зробив для вас щось важливе.
БЛИЗНЮКИ – Сімка Кубків
Сімка Кубків говорить про можливість ілюзії і навіть обману цього дня. Але хто обманюватиме вас, або кого обманюватимете ви – невідомо. Є шанс що, переконавши себе в якійсь істині чи правильності ідеї, ви будете лукавити із самим собою. Краще відразу прийняти хай і болісну, але правду.

РАК – П’ятірка Жезлів
Ця карта говорить про певну битву чи боротьбу. У змаганні, в яке ви вплуталися, вам дуже пощастило. Раки не одні – гороскоп на сьогодні каже, що вони мають підтримку, команду, яка ніколи не кине на свавілля долі. І саме згуртована робота всіх учасників допоможе перемогти. Якщо ж хтось підкачає – обіцяє програш.
ЛЕВ – Туз Денаріїв
Туз Денаріїв показує шанси, приховані у нас самих. Здається, у вас є безліч нерозкритих талантів, які в майбутньому можуть допомогти вам отримати прибуток. Гороскоп на завтра зазначає, що якщо ви давно хотіли на щось назбирати, саме сьогодні ви зможете придумати шляхи.
ДІВА – Імператриця
Ця карта несе в собі силу природи, яка безперервно породжує нове життя. Гороскоп на завтра радить: вам потрібно накопичити сили, а для цього – відпочити в лісі або біля води, поки що тепло. Саме природа допоможе вам насититься енергією та знайти нові ідеї та шляхи побудови відносин.
ТЕРЕЗИ – Шістка Жезлів
Шістка Жезлов – карта фінансового успіху, великого та часто несподіваного виграшу. Здається, сьогодні вам підкинуть гарну суму зі сторони родичі, про які ви вже давно встигли забути. Можливо, так вони відкупляться за попередні десять днів народжень, на яких їх не було. Як варіант – лотерея.
СКОРПІОН – Дев’ятка Денаріїв
Гороскоп за картами Таро на сьогодні стверджує, що на вас чекає перемога. Дев’ятка Денаріїв – це мапа успіху, слави та “всенародного визнання”, а звідси й радості, задоволення. Сьогодні ви будете зіркою серед усіх колег. Так, ви добре попрацювали напередодні і тепер приймаєте заслужені лаври.

СТРІЛЕЦЬ – Трійка Мечів
Ця карта означає вибір, зроблений всупереч почуттю. Ваші почуття пригнічені вашим розумом. Кожен сам для себе визначає, чим насамперед керуватися – серцем чи головою, гороскоп каже, що краще сьогодні стриматись.
КОЗЕРІГ – Десять Мечів
Десятка Меч уособлює завершення, кінець чогось, розмежування. Карта знаменує гірке розлучення з будь-ким чи чимось. Ваші колишні переконання сьогодні розіб’ються в крах. Вам здаватиметься, що вся реальність насправді не така, як раніше. Пам’ятайте, все в цьому житті не вічне, як і ми самі, тому не беріть близько до серця.

ВОДОЛІЙ – Вісімка Мечів
Гороскоп по картах Таро показує, що ми пригнічуємо якусь частину своєї особистості. У вашому випадку здається, вам треба вже відпустити себе. Хоча великий викид емоцій може нашкодити іншим, але стримування призведе до ще гірших наслідків. Тому залишається намагатися дотримуватися заходів.
РИБИ – Король Денаріїв
Ця карта уособлює наше прагнення мати власність, бути впевненим у завтрашньому дні і в реальних цінностях, бути в ладі з навколишньою дійсністю. Головне пам’ятайте, що власність – речі, а чи не люди. Дійте впевнено, але обережно, і тоді зможете досягти давно поставленої мети.