Гороскоп на 8 вересня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 8 вересня 2021 року по картах Таро пророкує багато змін і пригод для всіх знаків Зодіаку.

Декому Гороскоп обіцяє комфорт і затишок, а іншим представникам зодіакального кола він принесе розчарування і складності.

ОВЕН – Імператриця
Ця карта несе в собі силу природи, безперервно породжує нове життя, невичерпне джерело всякого життя. Поки вам потрібно вчитися. Пізнання нового – ваш пріоритет на сьогодні. Будь-які джерела стануть для вас корисними, просто не поспішайте.
ТЕЛЕЦЬ – Шістка денаріями
Шістка денаріями позначає такі якості, як готовність прийти на допомогу, великодушність і терпимість. Сьогодні ви зразок спокою і доброти. І те, що ви даєте, повертається в десятикратному розмірі. На користь вам підуть також благодійні справи.
БЛИЗНЮКИ – Двійка Жезлів
Двійка жезлів показує, що ми хочемо зберегти нейтральну позицію, однак ситуація змушує нас висловитися прямо і недвозначно. Починайте відстоювати свою думку, або загрузнете в безодні зобов’язань, які вам набридли і на користь точно не підуть. Нейтральна позиція – не те, що вам дійсно потрібно.

РАК – Десятка Жезлів
Гороскоп по картах Таро обіцяє вам розчарування. Про це говорить Десятка жезлів – карта похмурого настрою, що показує, що ми очікували дуже багато чого. Тепер все змінилося, а ваші мрії про прекрасне майбутнє розвіялися, як дим. Вам потрібно заспокоїти себе і перестати безглузду гонку за невловимим.
ЛЕВ – Двійка денаріями
Двійка денаріїв – це карта гравця, але також карта людину, якій байдуже, яке рішення прийняти. Вам подобається бути сміливим і веселим, і всі навколишні а також обставини сприяють цьому. Якщо вам запропонують подорож – погоджуйтеся негайно, воно вийде як не можна хорошим.
ДІВА – Суд
Вас сьогодні чекає звільнення. Карта суду уособлює важливий, рішучий крок на шляху становлення особистості, вдале завершення чергового етапу. Вас дістала робота і постійна відповідальність за всіх. Надалі можливі серйозні зміни в діловому плані.
ТЕРЕЗИ – Вісімка денаріями
Терезам день обіцяє початок будь-якого багатообіцяючого справи. Новий опит, відкриття і досягнення – то що чекає вас сьогодні. Найважливіший урок вам нададуть близькі. Не смійте від нього відмовлятися, оскільки ці знання відкриють вам кардинально новий світ навколо.
СКОРПІОН – Паж Мечів
Скорпіонів чекає новий шанс або можливість. Саме ваша карта означає роз’яснення завдяки якому нам раптом відкривається істинний сенс того, що відбувається, і навіть саме заплутана справа стає простим і зрозумілим. Проблема одна – рішення приходить за допомогою негативних емоцій, великий шанс потрапити в сварку чи конфлікт. Але не переживайте – він не принесе негараздів у відносини зі спорщиком.

СТРІЛЕЦЬ – Сімка Жезлів
Карта означає, що ми зазнали нападу найсильніших супротивників. Зараз головне завдання зібратися і дати відсіч. Ви повинні правильно оцінити становище, продумати наступ і тоді є шанс на перемогу в цьому важкому змаганні.
КОЗЕРІГ – Шістка Кубків
Гороскоп по картах Таро веде вас в країну спогадів. Шістка кубків показує, що ми постійно повертаємося в минуле і нудьгуємо за тими часами. Припиніть шкодувати про втрати – все, хто повинен був залишитися, зараз з вами, а інші – повинні були покинути вас, щоб дозволити продовжувати шлях.

ВОДОЛІЙ – Помірність
Таро пропонує вам карту, яка відповідає тому щасливого стану, коли людина відчуває себе, любить себе і знаходиться в гармонійній рівновазі з навколишнім світом. У вас все добре і цим просто потрібно насолоджуватися. Віддайте відпочинку в сімейному колі і створіть і іншим атмосферу тепла і затишку.
РИБИ – Смерть
Смерть – це розставання, прощання, кінець. Швидше за все це виявиться не випадковістю, а очікуваної чредой подій, до яких привели певні дії і думки в минулому. Може бути боляче, неприємно, але ситуація повинна була закінчитися для того, щоб дати шанс прорости чомусь новому.