Гороскоп на 8 вересня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 8 вересня 2022 року, за картами Таро передбачає багато змін та пригод для всіх знаків Зодіаку.

Декому Гороскоп обіцяє комфорт і затишок, а іншим представникам зодіакального кола він принесе розчарування і складності.

ОВЕН – Імператриця
Ця карта несе в собі силу природи, що безперервно породжує нове життя, невичерпне джерело будь-якого життя. Поки що вам потрібно вчитися. Пізнання нового – ваш пріоритет на сьогодні. Будь-які джерела стануть для вас корисними, просто не поспішайте.
ТЕЛЕЦЬ – Шістка Денаріїв
Шістка Денаріїв позначає такі якості, як готовність прийти на допомогу, великодушність та терпимість. Сьогодні ви зразок спокою та доброти. І те, що ви даєте, повертається у десятикратному розмірі. На користь вам підуть благодійні справи.
БЛИЗНЮКИ – Двійка Жезлів
Двійка жезлів показує, що хочемо зберегти нейтральну позицію, проте ситуація змушує нас висловитися прямо і недвозначно. Починайте відстоювати свою думку, або забрудніть у вир зобов’язань, які вам набридли і на користь точно не підуть. Нейтральна позиція – не те, що вам справді потрібно.

РАК – Десятка Жезлов
Гороскоп за картами Таро обіцяє вам розчарування. Про це говорить Десятка жезлів – карта похмурого настрою, яка показує, що ми очікували надто багато. Тепер все змінилося, а ваші мрії про чудове майбутнє розвіялися, як дим. Вам потрібно упокоїти себе і перестати безглузду гонку за невловимим.
ЛЕВ – Двійка Денаріїв
Двійка денаріїв – це мапа гравця, але також мапа людини, якій байдуже, яке рішення прийняти. Вам подобається бути бешкетним і веселим, і всі оточуючі і обставини сприяють цьому. Якщо вам запропонують подорож – погоджуйтесь негайно, вона вийде якнайкраще.
ДІВА – Суд
На вас сьогодні чекає звільнення. Карта суду уособлює важливий, рішучий крок на шляху становлення особистості, успішне завершення чергового етапу. Вас дістала робота і постійна відповідальність за всіх, а ці вихідні допоможуть уникнути всього, що вас навантажувало останнім часом. Надалі можливі серйозні зміни у діловому плані.
ТЕРЕЗИ – Вісімка Денаріїв
Терезам день обіцяє початок якоїсь багатообіцяючої справи. Новий досвід, відкриття та досягнення – те, що чекає на вас сьогодні. Найважливіший урок вам нададуть близькі. Не смійте від нього відмовлятися, оскільки ці знання відкриють вам кардинально новий світ навколо.
СКОРПІОН – Паж Мечів
Скорпіонів чекає новий шанс чи можливість. Саме ваша карта означає роз’яснення завдяки якому нам раптом відкривається справжній сенс того, що відбувається, і навіть найзаплутаніша справа стає простою і зрозумілою. Проблема одна – рішення приходить за допомогою негативних емоцій, великий шанс потрапити у сварку чи конфлікт. Але не переживайте – він не принесе негараздів у відносини зі сперечальником.

СТРІЛЕЦЬ – Сімка Жезлів
Карта означає, що ми зазнали нападу найсильніших супротивників. Нині головне завдання зібратися та дати відсіч. Ви повинні правильно оцінити становище, продумати наступ і тоді є шанс на перемогу у цьому тяжкому змаганні.
КОЗЕРІГ – Шістка Кубків
Гороскоп за картами Таро відводить вас до країни спогадів. Шістка кубків показує, що ми постійно повертаємось у минуле і сумуємо за тими часами. Припиніть жалкувати про втрати – всі, хто мав залишитися, зараз із вами, а інші – мали залишити вас, щоб дозволити продовжувати шлях.

ВОДОЛІЙ – Помірність
Таро пропонує вам карту, яка відповідає тому щасливому стану, коли людина почувається, любить себе і перебуває в гармонійній рівновазі з навколишнім світом. У вас все гаразд і цим просто потрібно насолоджуватися. Віддайтеся відпочинку в сімейному колі та створіть атмосферу тепла та затишку.
РИБИ – Смерть
Смерть – це розлучення, прощання, кінець. Швидше за все це виявиться не випадковістю, а очікуваною основою подій, до яких привели певні дії та думки в минулому. Може бути боляче, неприємно, але ситуація мала закінчитися для того, щоб дати шанс прорости чомусь новому.