Гороскоп на 8 жовтня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 8 жовтня 2022 року, за картами Таро каже, що Раков чекає на якусь важливу подію в житті, а Козероги можуть звернутися за підтримкою до професіонала.

 

Овен – карта дня Таро “Самітник”
Постарайтеся відійти від вирішення будь-яких питань та проблем. Така поведінка буде єдино правильною для вас у цей день. Подивіться на все начебто збоку з позиції спостерігача.
Телець – карта дня Таро “Король пентаклей”
Цей день дасть вам чудові можливості для збагачення та покращення матеріального становища. Намагайтеся не псувати стосунки з людьми, яких ви залежні.
Близнюки – карта дня Таро “Трійка жезлів”
У вашому житті планується початок нового плідного етапу. Якщо ви задумали щось, ваші плани успішно реалізуються. Але пам’ятайте: нічого не дається задарма, блага треба заслужити.

Рак – карта дня Таро “Страшний Суд”
Ця карта віщує якусь важливу подію у вашому житті. Ви можете спочатку недооцінювати його значення, але воно змінить вашу подальшу долю, і почнеться новий етап.
Лев – карта дня Таро “Імператриця”
Ви матимете плідний день. Ви зможете багато чого досягти, зберігаючи при цьому спокій у душі. Використовуйте цей період, щоб упорядкувати найпроблемніші справи.
Діва – карта дня Таро “Сонце”
На вас чекає багатообіцяючий день. Адже Сонце – це одна з найщасливіших карток Таро. Всі ваші справи будуть складатися вдало, і ви залишитеся задоволені плодами своєї праці.
Терези- карта дня Таро “Туз мечів”
Ви налаштовані рішуче та непохитно, вас складно збити з наміченого курсу. Однак і оточуючі здатні дати вам рішучу відсіч, демонструючи своє невдоволення.
Скорпіон – карта дня Таро “Маг”
У цей день вам краще не брати участь у вирішенні важливих питань, тому що ви неадекватно сприймаєте ситуацію і схильні до помилок. Відкладіть все на другий день.

Стрілець – карта дня Таро “Десятка жезлів”
Будьте готові до того, що вас захочуть використати чи поексплуатувати: начальство, колеги, рідні та навіть ви самі. Намагайтеся не піддаватися тиску, від кого б воно не виходило.
Козеріг- карта дня Таро “Лицар жезлів”
Не бійтеся за необхідності звернутися за підтримкою до професіонала у своїй галузі. Вам не відмовлять, а втручання у ваші справи та допомога буде дуже доречною.

Водолій – карта дня Таро “Туз пентаклей”
На вас чекає чудовий день, який принесе гарний настрій, силу та енергію. Будьте готові до різних подарунків, призів та інших приємних сюрпризів у фінансовій сфері.
Риби – карта дня Таро “Дурень”
День пройде легко і вдало, будь-які справи будуть просуватися вільно, а проблеми вирішаться самі собою. Вам важливо ухвалити правильне рішення, від якого залежить ваша доля.