Гороскоп на 9 березня 2023 по картам Таро: всі знаки зодіака

Відповідно до прогнозу гороскопу на четвер, 9 березня 2023 року, деякі знаки Зодіака можуть столкнутися з трудним днем згідно з картами Таро.

Особливо Овны и Стрельцы должны быть осторожными. Тельці і Раки повинні приділити більше уваги своєму здоров’ю.

ОВЕН – Маг
Для Овнов сьогоднішня карта Маг символізує початок нового етапу в житті, але гороскоп рекомендує завершити всі начаті справи перед тим, як почати нове. Вони повинні пам’ятати, що настало час для дій, щоб реалізувати свої мечти. Однак головна небезпека для них полягає в тому, що вони можуть пропустити важливий знак суду, який може порушити їх плани.
ТЕЛЕЦ – Отшельник
Для Тельцова карта Відшельник символізує стремлення до об’єднання та позбавлення контакту з навколишніми, але гороскоп попередньо подає, що вони не повинні повністю ізолюватися. Можливо, вони зустрічають людину, яка зробить їх на правильний шлях або допоможе їм залишитися на нем.
БЛИЗНЕЦЫ – Повешенний
Близнеці в даний час знаходяться в вдалому положенні і мають успіх у всіх починаннях, але гороскоп передбачає, що потрібно продовжувати старе, щоб зберегти це благополуччя. Карта символізує завершення циклу подій, тому якщо вони хочуть завантажити все з чистого листа, то сьогоднішній день – кращий час для цього. Вони не повинні боятися ризикувати і пам’ятати, що тимчасові невдачі – це нормально.

РАК – Паж Жезлов
Судьба посилає Ракам явний сигнал, який вони не можуть ігнорувати. Вони отримують можливість, яка виражається у вигляді цікавої ідеї або пропозиції, які будуть прийматися з восторгом. Гороскоп на сьогоднішній день обіцяє, що вони отримають величезне задоволення від нових починань, які будуть незвичайними для них, але вражаючими.
ЛЕВ – Десятка Кубков
Льви зазвичай спільні і дружелюбні, мають оптимістичний погляд на світ і почуття, що їх зусилля не пропадають даром. Однак іноді можуть наступити трудні часи, які можуть прийти і в найближчий час. Але завдяки своїм можливостям зберегти холоднокров’я і знайти вихід із складних ситуацій, вони справляться з будь-якими труднощами. Важливо зберігати спокій і контролювати свої емоції.
ДЕВА – Семерка Денаріев
Семерка Денарієв символізує бажання заробити і мати матеріальний успіх. Однак, якщо ця карта з’явилася у вашому особистому розкладі, ви можете бути занадто сосредоточені на своєму благоустрої і забуваєте про більш важливі речі в житті, які не пов’язані з деньгами. Гороскоп радить переглянути свої ціни і почати сприймати свою роботу, як можливість реалізуватися в житті і допомогти іншим, а не тільки як спосіб заробити більше грошей.
ВЕСЫ – Десятка Мечей
Карта, яку ви бачите, передбачає настання кінця, який може бути корисним і не пов’язаним з природним процесом. Цей кінець може супроводжуватися хворобливими та негативними переживаннями, особливо якщо він пов’язаний із розставленням або потерею. Однак ця карта також вказує на зміни, які можуть виникнути у вас і у вашому відношенні до світу. Важливо не боятися змін, але при цьому варто тимчасово ізолюватися від зовнішніх подразників і конфліктів, щоб уникнути можливих проблем.
СКОРПІОН – Імператрица
Скорпіонам випала дуже благоприятна карта, яка символізує плодородие і щедрость природи. Це може ставитися і до ваших ідей і планів, які тепер готові до реалізації. Не потрібно боятися, тому що вищі сили підтримують вас у цей день. Люба справа, яку ви начнете, пройде успішно. Таро рекомендує використовувати цей плодородный день, щоб максимально ефективно вирішити важливі завдання.

СТРЕЛЕЦ – Колесница
«Колесница» означає істотний прогрес. Гороскоп на сьогодні по картам Таро радить Стрельцям проявляти терпіння і максимальну сприйнятливість. Ви намагаєтесь поняти мир, собирая маленькие частины вместе, но не боитесь принимать серьезные решения, выражать свои мысли ясно и четко, и даже просите удачу. Однак в іншому випадку будьте уважні до себе і не критикуйте інші за мелочі, ви можете потрапити в складну ситуацію, з якої буде важко вибратися.
КОЗЕРОГ – Четверка Жезлов
Карта “Четверка Жезлов” ніколи не є випадковою або незаметною в розкладі. Вона містить дуже позитивну і потужну енергію. Ця карта входить в особистий розклад тих, кого можна назвати счастливчиками. Гороскоп на четверг говорить, що сьогодні ви можете переступити через будь-які пригоди, щоб досягти бажаної цілі, так що тримайте голову високо і простягайтеся тільки вперед.

ВОДОЛЕЙ – Пятерка Кубков
“Пятерка Кубков” символізує глибоке розочарування. На жаль, ситуація виходить з-під контролю, викликаючи безліч страхів і мучень. Однак не варто давати владу страхам і негативним емоціям. Сьогодні варто спробувати успокоитися і перевести дух, щоб визначити, як краще поступити в даній ситуації.
РЫБЫ – Дама Кубков
«Дама Кубков» передвіщає позитивний прогноз на майбутнє, але на шляху до нього будуть труднощі і невдачі. Іноді здається, що сили на виході, але не варто сдаваться. Важливо поняти, що все залежить від вас самих, тому потрібно прийняти відповідальність і почати думати як доросла людина.