Гороскоп на 9 квітня 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 9 квітня 2022 за картами Таро обіцяє Ракам і Скорпіонам відкрити завісу на давно хвилююче питання.

Овнам та Водоліям варто бути обережними – різкі кроки призведуть до негативних наслідків.

Овен – Четвірка Чаш
Гороскоп для Овнів приготував мрійливий день. Ви з легкістю випадете з реальності і поринете у власні ілюзії, що допоможе не тільки абстрагуватися від напруженої ситуації, що склалася у світі, а й упорядкувати власні думки.
Телець – Шістка Посохов
Гороскоп обіцяє Тельцям у суботу справжній тріумф. Ймовірно, ви довго йшли до певної мети і зуміли досягти бажаного. Головне, що радять карти – не прогаяти свій шанс зробити завершальний крок. Якщо виявите кмітливість – отримайте ще й щедру нагороду.
Близнюки – Королева Мечів
Випала дуже цікава карта. Вона – про прагнення ідеалу і боротьбі незалежність. Сьогодні ви можете зробити реальні кроки, щоб отримати більше свободи – насамперед у плані прийняття рішень. Методично ви розриватимете один за одним ланцюги, що сковують ваші рухи. Можливо, досягнете успіху, але однодумців і просто друзів у вас поменшає. Варто просто правильно розставити пріоритети.

Рак – Шістка Чаш
Ракам 9 квітня доля надасть життєво важливого сигналу. Ймовірно, це допоможе розібратися із загадками, які нависають над вами вже тривалий час. Гороскоп рекомендує старанно покопатися у своїх спогадах. Саме минуле має пролити світло на невідоме та вплинути вже на найближче майбутнє. Не упускайте жодної деталі – навіть дрібниці в кінцевому підсумку можуть мати величезний сенс.
Лев – Король Чаш
Гороскоп для Лева на суботу пророкує серйозний день. Особливо напруженою буде його перша половина. Вам доведеться балансувати між кількома терміновими завданнями та проханнями, і при цьому кожне з них матиме однаково сильне значення. Вихід лише один – делегувати частину зобов’язань іншій людині, але тоді й прибутком, і похвалою теж доведеться із нею ділитися.
Діва – Четвірка Монет
Дівам варто переглянути своє ставлення до матеріальних цінностей. Швидше за все, ви зациклилися на грошах і перестали відчувати те, що життя нині не спирається на матеріальні блага. Гороскоп для Дів радить приділити увагу своєму внутрішньому стану та самопочуттю. Увечері буде корисно помедитувати.
Терези – Двійка Посохов
Терези довгий час наполегливо трудяться для того, щоб довести свою значущість іншим людям. Це може стосуватися як робочих питань, так і особистого життя. Однак варто розуміти, що занадто нав’язливе бажання бути на коні може зіграти з вами злий жарт. Гороскоп радить дозувати свою запопадливість.
Скорпіон – Трійка Чаш
Скорпіонам варто трохи зменшити навантаження. Ви багато працюєте та переживаєте, що загалом погано впливає на самопочуття. Гороскоп на завтра, 9 квітня радить трохи зупинитися та перевести дух. Без вашої участі нічого не розвалиться, зате інші зрозуміють, наскільки важлива ваша присутність. Приділіть час собі та займіться улюбленою справою.

Стрілець – Лицар Монет
Цей день ви присвятите активним діям. Гороскоп для Стрільців сьогодні каже, що ви можете з головою поринути в роботу. Причому час по-справжньому взятися за справу – ця карта говорить про необхідність реальних, а не віртуальних кроків для досягнення мети.
Козеріг – Туз Монет
Козерогам 9 квітня везтиме, як ніколи раніше. Ви завоювали найглибшу прихильність долі, тому вона допомагатиме вам у вирішенні будь-яких труднощів найближчим часом. При цьому гороскоп все ж таки не радить вам пускати все на самоплив. Намагайтеся з боку контролювати будь-яку ситуацію, але не припиняйте довіряти інтуїції.

Водолій – Дев’ятка Монет
Вам випала мапа тотального задоволення. Вам здасться, що все в житті вам буде подане без особливих зусиль. З одного боку, це допоможе розслабитися, з іншого ж – ви втратите почуття реальної відповідальності за власне життя. А це вже загрожує небезпечними наслідками. Будьте максимально обережні та завбачливі.
Риби – Вісімка Мечів
Випала дуже непроста карта. Якщо коротко, то вона про руйнування ілюзій. Цього дня може скластися ситуація, яка змусить вас кардинально змінити свій погляд на речі, на світ і на своє місце в ньому. Швидше за все, Риби виявляться неготовими до таких змін, однак іншого виходу, окрім смирення і пристосування до тимчасових труднощів, не існує.