Гороскоп на 9 липня 2020: всі знаки зодіаку

9 липня 2020 року стане вельми сприятливим періодом для всіх знаків зодіаку.

У цей день зірки обіцяють підвищення фізичної і розумової активності, приємні зустрічі, несподівані сюрпризи та цікаві новини.

Овен
Сприятливий день для будь-яких розважальних заходів, а також для зустрічей і переговорів. Якщо ви підете в гості зі своєю половинкою, то намагайтеся не обділити увагою кохану людину, так як в дружній обстановці можете не помітити, що ваш супутник відчуває себе самотнім.
Телець
Більше часу приділяйте своєму здоров’ю і фізичній формі. Можливо, незабаром у вашій долі стануться зміни на краще, і потрібно бути у всеозброєнні. Якщо ви ще не знайшли людину, яка заволодів вашим серцем, то не виключено, що зустріч відбудеться в найближчому майбутньому.
Близнюки
Ви можете стати душею будь-якої компанії і зарядити своїм оптимізмом оточуючих. В любовній сфері будуть тільки приємні моменти. Деяких представників даного знаку чекає нове захоплення або дуже цікаве знайомство.

Рак
Зараз на вашому шляху можуть виникнути різні спокуси, і потрібно встояти перед ними. В іншому випадку ви можете наробити помилок, за які доведеться відповідати. У сфері любові намагайтеся не нав’язувати партнерові свої правила гри, краще поступіться.
Лев
Цей день не можна назвати спокійним. Очікуються приємні зустрічі, нові знайомства та пропозиції. Головне, не сидіти склавши руки, а активно діяти. І результат не змусить себе довго чекати. На професійній ниві можуть з’явитися цікаві перспективи.
Діва
У професійній діяльності зараз вітаються нові рішення і свіжий погляд на старі проблеми. В особистих або сімейних справах можете розраховувати на повне взаєморозуміння. Час вдале для поїздок, подорожей, нових знайомств і розваг.
Терези
Успіх в цей день буде супроводжувати практично у всіх справах. Зараз варто згадати про старі зв’язки, вони можуть виявитися дуже корисними для професійної кар’єри. Але нагадувати про себе потрібно тактовно, щоб це не виглядало нав’язливим. Уникайте критики на адресу улюблених людей – це може привести до великих сварок.
Скорпіон
Ваші думки можуть бути далекі від професійних інтересів. Приємні новини особистого характеру вийдуть на перше місце, і буде важко сконцентруватися на роботі. У зв’язку з цим не слід займатися тим, у чому є хоч частка ризику. Це може виявитися небезпечним.
Стрілець
Зараз не слід дуже старатися на роботі, так як багато з досягнень виявиться просто непоміченим або буде сприйнято як належне. Намагайтеся поки не вирушати в далекі ділові поїздки. Вони принесуть швидше розчарування і збитки. Намагайтеся не давати гроші в борг.
Козеріг
Цей день може підготувати пастку, в яку ви легко попадете, якщо не будете уважними і не станете прислухатися до порад близьких. Зате енергії у вас з’явиться – хоч відбавляй. Так що заздалегідь продумайте, на які корисні справи її направити. По можливості займіться справами, які викликають тільки позитивні емоції.

Водолій
Дієвою зброєю сьогодні буде доброзичливість. Ви зможете розташувати до себе співрозмовника і отримати від нього те, що потрібно. Але як тільки в вашому голосі з’являться металеві нотки, можете поставити хрест на справах, які хочете залагодити.
Риби
Поки не варто гнатися за професійною вигодою, за це доведеться заплатити подвійну ціну. У фінансових справах будьте стриманішими, намагайтеся не вкладати гроші в сумнівні заходи або не дуже потрібні речі. Зате для нових знайомств і захоплень час цілком вдале.