Гороскоп на 9 лютого 2023 по картам Таро: всі знаки зодіака

Гороскоп на четвер, 9 лютого 2023 року, по картам Таро передсказує яскравий і одночасно складний день великому знаку Зодіака.

 

ОВЕН – Пятерка кубков
На жаль, ситуація все більше і більше виходить з-під контролю, яка викликає у вас мало мучень і страху. Саме ці тривожні думки, емоційні переживання, а не реальні неприємності, роблять вас нервовим і дратівливим. Ви перестали орієнтуватися в ситуації, події проісходять помімо вашої волі.
ТЕЛЕЦ – Пятерка денариев
Ця карта символізує початок перетворень, які повинні корнево змінити ваше життя. Це завжди збиток і недолік, занижена самооцінка, боязнь проявити почуття. Вам не хватает средств. Розуміється, глобальні зміни не можуть пройти безболезненно: чим-то доведеться пожертвувати – і в першу чергу устоявшимся порядком речей.
БЛИЗНЕЦИ – Імператрица
Імператрица – позитивна карта. Вона говорить про стабільність, життя в гармонії з природою та навколишніми людьми, про творчі підйоми та любові до всього прекрасного, про перспективи зростання та процвітання у всьому житті, про мудрість використання талантів. Карта символізує як супружество, так і материнство, і може показати як на народження дитини, так і на зародження нового творчого проекту.

РАК – Пятерка мечей
Пятерка Мечей вважається картою, що виражає виникнення в людині протиріччя. Вони не появляються з ніоткуда: вони цілком пояснюються і навіть у чому-то виправдані. Це вірний признак того, що життя зараз знаходиться в стресовій ситуації, звільнитися від якої удастся не відразу.
ЛЕВ – Дворец мечей
Все, що вас цікавить – це плани та їх реалізація, нові знання, нова справа. Ви постійно відчуваєте бажання жити, страсть, активність та енергію. Ця карта символізує активне чоловіче начало, особистісний ріст, творчість і силу волі. Ваша душа активно рветься до нових горизонтів, бажає стати на ступінь вище, отримати владу, знання і відомість.
ДЕВА – Паж денариев
Ви починаєте проект, що включає садоводство, харчування, дієту чи фізкультуру. Можливо, ви роздумуєте про того, щоб стати батьком. Якщо приймати масу Монет більш буквально, ви можете розглянути новий план збережень або інвестицій.
ВЕСЫ – Девятка жезлов
В останній час ви вже неодноразово переживали періоди подовленності та безпричинного роздвоєння. Усі ці тривожні визнання вказують на те, що нинішній уклад вашої життя вичерпав себе: прийшла пора готовити майбутні зміни. Начніть з чого-то, що просто придасть вашому існуванню новий відтенок, робить його більш красивим і цікавим.
СКОРПІОН – Маг
Маг – це карта позитивна. Начало нового этапа в жизни. Прийшло час діяти і реалізовувати свою мечту, хотіти і добиватися. Вам доведеться взяти ініціативу в свої руки, показати свою перевагу, а також виявити силу волі, іти до цілої та розкрити свій потенціал.

СТРЕЛЕЦ – Паж мечей
Ви можете пережити нечто необычное. Можливо, на роботі у вас буде який-то захоплюючий шанс, або в особистому житті відбудеться цікава зустріч, і з цього скриньки потім розгориться пламя. Так або інакше, не пропускайте подібних знаків.
КОЗЕРОГ – Восьмерка кубков
Коли в розкладі з’являється ця карта, це означає, що ви повертаєтесь обличчям до Луни, іншим словом, до джерела своєї інтуїції. У більш загальних термінах ця карта може позначати повернення до істоків, або звернення уваги на відкриті або названі очевидні аспекти.

ВОДОЛЕЙ – Шестерка мечей
Шестерка Жезлов в цьому розкладі – це подолання препятствий, що стояли на шляху до цілих і змішаних досягти бажаного. Победа тяжелая. Не просто так дається. Щоб зробити кар’єру надо пройти визначені ступені. Це був трудний етап, але, до щастя, він продовжувався не надто довго.
РЫБЫ – Дама денариев
Не слухайте нікого. Спокойно і послідовно зробіть те, що помітили раніше. Не забувайте про своїх довгострокових планах. 9 лютого ви зустрінетеся з доброю жінкою, що володіє великим материнським серцем, і ця зустріч відіграє певну роль у вашому судді.