Гороскоп на 9 серпня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 9 серпня 2022 року, за картами Таро передбачає яскравий і водночас складний день більшості знаків Зодіаку.

Він буде присвячений вирішенню проблем та складних завдань.

ОВЕН – Туз денаріїв
9 серпня обирайте те, що може стати в нагоді при здійсненні довгострокових планів, особливо в галузі роботи та капіталовкладень. Ви можете закласти фундамент нового довгострокового проекту, про який ви мріяли так довго.
ТЕЛЕЦЬ – Вісімка мечів
У цей день гороскоп говорить про те, що вам слід відмовитися від розваг і затягнути пояс. Можливо, ви натрапите на заборону, відчуєте почуття затискання та скутості, або зустрінетесь з якимись іншими обмеженнями. Візьміть себе в руки і додайте кроку.
БЛИЗНЮКИ – Лицар кубків
Лицар Чаш рекомендує вам взяти почуття у свої руки. У відносинах ми всі дуже часто виявляємо, що ми паралізовані, нерішучі, неспроможні відповісти. Пірніть на саму глибину і дістаньте до дна ваших емоцій та почуттів.

РАК – Дама жезлів
Ви впевнені у своїх силах, ви точно знаєте, чого хочете, і готові, якщо треба взяти на себе найважчу частину роботи. Цього дня ви готові зробити вирішальний крок. Так ви зможете захопити за собою інших, яким потрібні ваші оптимізм, підтримка та мудре керівництво.
ЛЕВ – Четвірка жезлів
Не бійтеся самовиражатися і того, що вас за це покарають. Сміливо зробіть перший крок у стосунках. Ви переконаєтесь, що вам раді. Вітайте цей день, відкиньте сумні думки та подаруйте собі букет квітів. Якщо ви вже давно відкладали якийсь неприємний обов’язок, наприклад, важка телефонна розмова – це найсприятливіший день для таких справ.
ДІВА – Десятка денаріїв
Ви можете насолоджуватися повнотою життя. Плоди дозріли і чекають, щоб ви прийшли і зібрали їх. Намагайтеся усвідомити ті можливості, які надає вам повсякденне життя. Якщо ви мали намір укласти угоду або зробити прибуткову операцію, то це для цього найкращий день.
ТЕРЕЗИ – Дама мечів
Якщо ви до цього дня відчували себе стиснутим чи залежним від когось чи чогось, то тепер у вас є шанс прийняти правильне рішення та звільнитися. Але дивіться, щоб це прагнення незалежності не вилилося у війну проти всіх і вся, яка може завести вас дуже далеко.
СКОРПІОН – Вісімка денаріїв
9 серпня вам доведеться взятися за щось нове. Можливо, це буде навчання чи нове завдання по роботі, а можливо, і здійснення якогось бажання. Що б це не було, перспективи у вас хороші, і зрештою на вас чекає успіх.

СТРІЛЕЦЬ – Шістка кубків
Розберіться в собі і подумайте, яких неприємних думок з минулого ви хочете позбутися. Минуле дасть вам пораду або підказку для вашого теперішнього життя, якщо ви зустрінетеся з людиною, яку не бачили багато років або знайдете річ давно забуту чи втрачену.
КОЗЕРІГ – Десятка жезлів
Цей день бажано зустріти гарною порцією дисципліни та витримки. Цілком можливо, що вам знадобиться і те, й інше. Або ви самі візьметеся за справу, яка вимагатиме всіх ваших сил і навіть більше, або вам доручать справу, яка здасться вам нездійсненною. Але, якщо справа того варта, зберіться з силами і ризикніть.

ВОДОЛІЙ – Трійка жезлів
9 серпня ви нарешті зійдете на плато, з якого перед вами відкриються широкі перспективи. Використовуйте цей шанс, щоб усвідомити свої можливості, заглянути в майбутнє і вибрати потрібні орієнтири на шляху до мети. Але пам’ятайте про обережність.
РИБИ – Туз кубків
Використовуйте цей день, щоб зробити рішучий крок або прийняти перспективну пропозицію. Можливо, ви надасте перевагу використати 9 серпня для того, щоб вирішити нарешті якусь застарілу проблему або “закопати сокиру війни”, помирившись з кимось.