Гороскоп на 9 січня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 9 січня 2021 року по картах Таро пророкує складний вибір, а також початок чогось нового для всіх знаків Зодіаку.

 

ОВЕН – Лицар денаріями
Лицар денаріями уособлює стан духу, що характеризується ретельністю, терпінням і наполегливістю, в якому створюються речі потрібні і корисні. Ви готові працювати і, якщо прикладете достатньо зусиль результат буде на обличчя. Головне, що рекомендує гороскоп на завтра – не поспішати і по маленькому камінчику вибудовувати відносини.
ТЕЛЕЦЬ – Закохані
Карта обіцяє глибокі любовні переживання, але показує, що такий крок передбачає певний вибір. Вам буде складно, як і взагалі останнім часом. Впоратися зі своїми емоціями вийде, але ціна може бути занадто велика. Дивіться, любов – тільки ваш вибір.
БЛИЗНЮКИ – Лицар Жезлів
Гороскоп по картах Таро на суботу обіцяє вам сьогодні зайву збудливість. Вершник Жезлів символізує жар душі, що виявляється в жадобі життя. Тому ви готові брати участь в будь-яких активностях, йти на поводу у безглуздих ідей, а потім переживати через результат.

РАК – Трійка Кубків
Трійка Кубків висловлює радість, безтурботність і подяку. Сьогодні у вас з’явиться людина, яка зможе нарешті вам допомогти розібратися з усіма проблемами, які виникали у вашому житті у великій кількості останнім часом. Гороскоп на сьогодні говорить – ви відчуєте себе ніби “гора з плечей”.
ЛЕВ – Шут
Ця карта – це наш внутрішній дитина. Він означає спонтанне початок чогось нового, неупередженість, відкритість. Інша сторона медалі – легковажність і та ж дитячість у поведінці. Тому дивіться – ви на межі. Якщо ви поставитеся до нової пропозиції занадто легко вас можуть сприйняти неправильно.
ДІВА – Помірність
Таро пропонує вам карту, яка відповідає тому щасливого стану, коли людина відчуває себе, любить себе і знаходиться, тому в гармонійній рівновазі з навколишнім світом. У вас сьогодні ідеальний день, тому відпочивайте і насолоджуйтеся життям.
ТЕРЕЗИ – Королева Жезлів
Карта символізує довіру до себе, світ із самим собою. Сьогодні ви будете якось по-особливому відчувати себе, і свою інтуїцію. Вона займе головну роль в свідомості і передчуття будуть вирувати. І, що найдивніше – здійснюватися. Тому сьогодні варто собі довіряти.
СКОРПІОН – Сімка Кубків
Ця карта свідчить про те, що вам належить важливе рішення. Проблема в тому, що ви в нерішучості – який же шлях обрати. Але таке відчуття пояснюється не тим, що всі варіанти гарні чи погані – вам просто лінь. Бездіяльність не піде на користь.

СТРІЛЕЦЬ – Дама денаріями
Період спокійного насолоди матеріальними задоволеннями. Зараз ви добилися всього чого раніше хотіли. Мріяли про тих сережках – беріть, про розкішному дизайнерському платті – будь ласка. Гроші є, знайдеться і куди їх витратити. Головне – насолоджуйтеся.
КОЗЕРІГ – Дама мечів
Ви давно виношували якусь ідею, і може бути, навіть вклали дещо на просування своєї справи. Але зараз план або справа досягли стадії, коли воно рухається саме собою і більше не потребує вольових зусиллях для запуску. Залишається тримати в умі первісну ідею в її цілісності і чистоті, щоб вона служила дороговказом світлом, провідним в майбутнє.

ВОДОЛІЙ – Дев’ятка денаріями
Гороскоп по картах Таро обіцяє Водоліям прибуток, оскільки Дев’ятка денаріями – карта фінансового успіху, великого і часто несподіваного виграшу. Так що чекайте. Зовсім скоро на вас “звалиться” невелика грошова удача.
РИБИ – Туз мечів
Карта позначає насіння, з якого зароджується нова думка, ідея, новий погляд. Напевно, ви вже давно відчули, що щось в вас потроху і маленькими кроками хоче змінюватися. Так ось – нова ідея – краще, що траплялося вам останнім часом, тому – не пропустіть.