Гороскоп на 9 січня 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 9 січня 2023, за картами Таро передбачає складний вибір, а також початок чогось нового для всіх знаків Зодіаку.

 

ОВЕН – Лицар Денаріїв
Лицар Денаріїв уособлює стан духу, що характеризується старанністю, терпінням і наполегливістю, у якому створюються речі потрібні та корисні. Ви готові працювати і, якщо докладете достатньо зусиль результат буде в наявності. Головне, що рекомендує гороскоп на завтра – не поспішати і маленьким камінчиком вибудовувати стосунки.
ТЕЛЕЦЬ – Закохані
Карта обіцяє глибокі любовні переживання, але показує, що такий крок передбачає певний вибір. Вам буде складно, як і загалом останнім часом. Впоратися зі своїми емоціями вдасться, але ціна може бути занадто великою. Дивіться, кохання – лише ваш вибір.
БЛИЗНЮКИ – Лицар Жезлов
Гороскоп за картами Таро на понеділок обіцяє вам зайву збудливість. Вершник Жезлов символізує жар душі, що виявляється у спразі життя. Тому ви готові брати участь у будь-яких активностях, йти на поводу у безглуздих ідей, а потім переживати через результат.

РАК – Трійка Кубків
Трійка Кубків виражає радість, безтурботність та подяку. Сьогодні у вас з’явиться людина, яка зможе нарешті допомогти розібратися з усіма проблемами, які виникали у вашому житті у великій кількості останнім часом. Гороскоп на сьогодні каже – ви відчуєте себе ніби “гора з плечей”.
ЛЕВ – Блазень
Ця карта – це наша внутрішня дитина. Він означає спонтанний початок чогось нового, неупередженість, відкритість. Інша сторона медалі – легковажність та та ж дитячість у поведінці. Тож дивіться – ви на межі. Якщо ви поставитеся до нової пропозиції дуже легко вас можуть сприйняти неправильно.
ДІВА – Помірність
Таро пропонує вам карту, яка відповідає тому щасливому стану, коли людина почувається, любить себе і перебуває, тому в гармонійній рівновазі з навколишнім світом. У вас сьогодні ідеальний день, тому відпочивайте та насолоджуйтесь життям.
ТЕРЕЗИ – Королева Жезлів
Карта символізує довіру до себе, мир із самим собою. Сьогодні ви якось по-особливому почуватиметеся, і свою інтуїцію. Вона займе головну роль у свідомості та передчуття битиму ключем. І, що найдивніше – здійснюватись. Тож сьогодні варто собі довіряти.
СКОРПІОН – Сімка Кубків
Ця карта свідчить про те, що вам належить важливе рішення. Проблема в тому, що ви в нерішучості – який шлях вибрати. Але таке почуття пояснюється не тим, що всі варіанти хороші або погані – вам просто ліньки. Бездіяльність не піде на користь.

СТРІЛЕЦЬ – Дама Денаріїв
Період спокійної насолоди матеріальними задоволеннями. Зараз ви досягли всього чого раніше хотіли. Мріяли про ті сережки – беріть, про розкішну дизайнерську сукню – будь ласка. Гроші є, знайдеться і куди їх витратити. Головне – насолоджуйтесь.
КОЗЕРІГ – Дама мечів
Ви давно виношували якусь ідею, і, можливо, навіть вклали дещо на просування своєї справи. Але зараз план чи справа досягли стадії, коли вона рухається сама собою і більше не потребує вольових зусиль для запуску. Залишається пам’ятати початкову ідею в її цілісності і чистоті, щоб вона служила дороговказом, що веде в майбутнє.

ВОДОЛІЙ – Дев’ятка Денаріїв
Гороскоп за картами Таро обіцяє Водоліям прибуток, оскільки Дев’ятка Денаріїв – карта фінансового успіху, великого та часто несподіваного виграшу. Тож чекайте. Зовсім скоро на вас “звалиться” невелика фінансова удача.
РИБИ – Туз мечів
Карта означає насіння, з якого зароджується нова думка, ідея, новий погляд. Напевно, ви вже давно відчули, що щось у вас потроху і маленькими кроками хоче змінюватись. Так ось – нова ідея – найкраще, що траплялося вам останнім часом, тому – не проґавте.