Гороскоп на 9 травня 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп за картами Таро на понеділок, 9 травня, для всіх знаків Зодіаку попереджає про сильний вплив зірок на здоров’я та інтимне життя.

Деякі знаки, наприклад Рак і Терези зможуть обернути цей вплив небесних тіл на свою користь, інші можуть постраждати.

Овен – Паж Мечів
Схоже, що сьогодні завданням номер один для вас стане приховування якихось фактів. Або навпаки – ви будете надто відверті, і недоброзичливець захоче скористатися інформацією, яку так легковажно надали. Яку роль грати – спостерігача чи об’єкта спостережень – вибирати вам. У будь-якому випадку будьте обережними в словах.
Телець – Сила
Ця карта символізує приборкання низовинних пристрастей і підпорядкування їх своєму Вищому Я. Сьогодні вам доведеться виявляти силу волі, чітко розмежовувати, що ви приймаєте, а що відкидаєте. У вас також може з’явитися можливість панувати над кимось. Головне – не переборщіть з тиском і не перетворюйтеся на приборкувача левів.
Близнюки – Королева Мечів
Перед вами карта подвійності. Людина розривається між доводами розуму і почуттями, між раціональним та ірраціональним, між сном та дійсністю. Прийняття рішень сьогодні може стати справжньою проблемою. Таро рекомендують вийти зі стану трансу та чітко визначитися з напрямком руху.

Рак – Вежа
М’яко кажучи, не найкраща карта у колоді. Але, попри страшну картинку, вона свідчить про еволюційні зміни. Щось може руйнуватися, причому дуже швидко. Але це очищення необхідне. Старий будинок потрібно знести, щоби з’явилося місце для будівництва нового.
Лев – Лицар Мечів
Сьогодні ви можете опинитися в ситуації, коли ви ломитеся в зачинені двері. Ви сильні, цілеспрямовані, мотивовані, але все марно. Таро пропонують вам вибрати тоншу, дипломатичну тактику. По-перше, визначитеся, чи потрібні вам ці двері? По-друге, огляньтеся навколо – напевно, поруч є інша, відкрита.
Діва – Король Жезлов
Сьогодні ви проявлятимете свої лідерські якості. Люди будуть йти за вами, дослухатися до вас, довіряти. Не бійтеся вести за собою і бути на чолі процесу. Необхідні якості для цього у вас є. Але тільки не переборщіть із самооцінкою.
Терези – Сонце
Одна з найкращих карт колоди. Успіх, задоволення, визнання, багатство, велич – все у ній. Скористайтеся цим днем, щоб закласти насіння майбутніх перемог. Почніть якусь справу, народите ідею, заведіть нове знайомство – у майбутньому це дасть добрий результат.
Скорпіон – Четвірка Чаш
Це символ набридлого побуту. Робота, будинок, телевізор, кіно, чіпси, робота, будинок, телевізор… У вас може скластися враження, що ви щодня проживаєте День бабака. Якщо вам це дійсно набридло, сьогодні – найкращий час, щоб вирватися із цієї тимчасової петлі. Здійсніть щось неординарне і дайте нарешті вихід своїм почуттям!

Стрілець – Десятка Чаш
Сьогодні ви будете на піку позитивних емоцій. Щастя, радість, натхнення, любов – ви будете сповнені почуттів. Сьогодні ви можете завершити якусь справу найкращим чином або суттєво покращити стосунки з кимось. Використовуйте цей подарунок долі!
Козеріг – Четвірка Мечів
Ви вперто не бажаєте чогось бачити. Вам здається, що ситуація під контролем, але це не так. Ви повністю покладаєтеся на холодний розрахунок, але всередині вас панує хаос, сум’яття та емоційна порожнеча. Ви забули, що означає любити. Таро рекомендують: зніміть ці окуляри, прийміть світ таким, яким він є, поверніться до життя.
Водолій – Сімка Чаш
Сьогодні ви можете відчути емоційний дискомфорт. Неясні страхи, сумніви, побоювання та інше здатні загнати вас у якийсь ілюзорний світ, світ мрій, де безпечно та затишно. Таро рекомендують діяти інакше: подивитися у вічі власним страхам і почати перемагати.
Риби – Диявол
Не лякайтесь. Ця карта – всього лише про сильну прихильність або залежність. Сьогодні ці поняття можуть актуалізуватись для вас. Таро рекомендують запитати себе: рабом чого чи кого я є? Чи є щось, від чого я не вільний? Щира відповідь позбавить вас цих ланцюгів.