Гороскоп на 9 травня 2023 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на 9 травня 2023 року, складений на основі карт Таро, повідомляє, що зірки сильно вплинуть на здоров’я та особисте життя всіх знаків Зодіаку.

Деякі знаки, включаючи Раку та Терези, можуть використовувати цей вплив на свою користь, в той час як інші можуть зіткнутися з негативними наслідками.

Овен – Паж Мечів
Можливо, сьогодні вашим головним завданням буде приховати деякі факти або навпаки бути надто відвертим, що може використовуватися проти вас. Ви можете вибрати роль спостерігача або об’єкта спостережень, але будь-коли будьте обережні у своїх словах.
Телець – Сила
Для Тельця випала карта “Сила”, яка символізує контроль над своїми ницими пристрастями та підпорядкування їх найвищим ідеалам. Сьогодні вам може знадобитися виявити силу волі і визначити свої пріоритети. Можливо, ви отримаєте можливість контролювати когось, але головне – не зловживайте своєю владою та не перетворюйтесь на деспота.
Близнюки – Королева Мечів
Карта, яка перед вами символізує подвійність людської природи. Людина може відчувати внутрішній конфлікт між розумом та емоціями, між раціональним та ірраціональним, між реальністю та мріями. Прийняття рішень може бути складним сьогодні, але Таро радить вийти зі стану трансу і чітко визначитися з напрямом руху.

Рак – Вежа
Для Рака випала карта “Вежа”, яка може бути не найприємнішою картою у колоді. Але вказує на еволюційні зміни, які можуть статися дуже швидко. Щось може руйнуватися, але це очищення необхідне появи нових можливостей. Старе треба забрати, щоб створити місце для нового.
Лев – Лицар Мечів
Можливо, сьогодні ви зіткнетеся з перешкодою, яка видається непереборною. Незважаючи на те, що ви дуже мотивовані та налаштовані на успіх, вам може здатися, що всі ваші зусилля марні. Таро рекомендують прийняти більш тонкий підхід та використовувати дипломатичні методи. Спочатку визначте, чи дійсно вам це потрібно, а потім пошукайте інші шляхи, які можуть бути більш відкритими і доступними.
Діва – Король Жезлов
Сьогодні ви відчуватимете лідерські якості і зможете привести людей за собою. Вам довірятимуть і слідуватимуть за вами. Не бійтеся бути на чолі процесу та проявляйте свої лідерські якості. Але не забувайте про обережність та не переоцінюйте свої можливості.
Терези – Сонце
Перед вами одна з найкращих карт у колоді, що обіцяє успіх, задоволення, визнання, багатство та велич. Скористайтеся цим днем, щоби закласти основу майбутніх перемог. Почніть якусь справу, виробіть нову ідею, заведіть нові знайомства, щоб досягти хороших результатів у майбутньому.
Скорпіон – Четвірка Чаш
Сьогодні у вас може скластися враження, що ви застрягли у рутині. Мапа Четвірки Чаш символізує збентежений побут і повторення тих самих дій день за днем. Якщо ви хочете вирватися з цієї тимчасової петлі, сьогодні найкращий час для цього. Зробіть щось нове, незвичайне і дайте вихід своїм почуттям.

Стрілець – Десятка Чаш
Сьогодні ви можете відчути максимум позитивних емоцій: щастя, радість, натхнення, кохання – це все переповнюватиме вас. Можливо, ви зможете успішно завершити справу чи значно покращити свої стосунки з кимось. Не втрачайте цей подарунок долі та насолоджуйтесь моментом!
Козеріг – Четвірка Мечів
З іншого боку, карта Четвірки Меч попереджає, що ви відмовляєтеся бачити реальність і повністю покладаєтеся на холодний розрахунок, ігноруючи свої емоції. Ваш внутрішній світ охоплює хаос і сум’яття. Таро радить прийняти реальність такою, якою вона є, і знову навчитися любити і насолоджуватися життям.

Водолій – Сімка Чаш
Сьогодні може бути непростий день для вас, тому що ви можете відчувати емоційний дискомфорт. Можливі страхи, сумніви та побоювання, які можуть відволікти вас від реальності та занурити у світ мрій та ілюзій. Замість того, щоб тікати від своїх страхів, Таро радять вам прийняти виклик та почати долати свої бар’єри.
Риби – Диявол
Карта “Диявол” зазвичай пов’язана із сильною прихильністю чи залежністю. Сьогодні ви можете відчувати, що ви перебуваєте у владі чогось чи когось. Однак Таро радять вам поставити запитання, чи є ви рабом когось або чогось. Якщо є щось, що заважає вам бути вільним, щира відповідь допоможе вам позбавитися цих ланцюгів.