Гороскоп на червень 2022

Починається перший місяць літа.

Експерти в галузі астрології проаналізували цей період на наявність сприятливих та несприятливих подій, завдяки чому змогли дати важливі поради кожному із Знаків Зодіаку.

Овен
У Овнів головною метою у червні має стати зміцнення біополя. Астрологи вважають, що у червні у Овнів як мінімум на одну виконану мрію побільшає. Зірки та планети намагатимуться допомогти цим людям у залученні удачі та у здійсненні планів. Це буде час, коли необхідно бути методичними, сфокусованими. Просто так нічого доброго не відбувається, адже неробство та порожні надії на удачу – це шлях у нікуди.
Телець
Тельців на початку місяця можуть часто провокувати та виводити з себе. З порятунком Меркурія від ретроградності 3 червня ситуація має докорінно змінитися. Загалом у червні періодично з’являтимуться неприємні дрібниці, що вибивають із колії, але Тельцям вдасться вийти переможцями з практично будь-якого становища. Все, що їм потрібне — це крапелька впевненості та вміння довіряти інтуїції.
Близнюки
Астрологи зазначають, що у першій половині місяця Близнюки можуть бути досить чутливими у емоційному плані. Вони підвищиться емпатія, тому дуже важливо перестати співпереживати всім підряд — особливо людям цих п’яти типів. Вони будуть каламутити воду, грати на два фронти, прикидатися друзями. Близнюкам важливо уникати спілкування з такими особистостями, фокусуючись на дружбі та співпраці з добрими, приємними та відповідальними особистостями. Не виключено, що наприкінці червня представникам цього Знаку Зодіаку доведеться ненадовго вийти із зони комфорту.

Рак
Перше, що необхідно зробити Ракам у червні, це навчитися відрізняти випадковість від таємних знаків долі. Всесвіт намагатиметься допомогти цим людям, посилаючи деякі підказки. Метою цього впливу та підтримки буде допомога у внутрішніх духовних змінах. Ракам треба прагнути пізнання світу. Астрологи вважають, що у першому місяці літа Раки можуть змінити деякі життєві правила. Це піде їм на користь у майбутньому, хоч спочатку і може здатися чимось зайвим і марним. Місяць буде важливим, але непростим.
Лев
Львів очікує сприятливих змін у всіх сферах життя. Важливо відзначити, що багато майбутніх змін вони зможуть побачити або відчути заздалегідь. Це відбудеться завдяки потужній загостреній інтуїції спроб Всесвіту достукатися до Львова через сновидіння. Це чудовий час для ділової інтеграції, спільної роботи, нових починань, подорожей, зміни обстановки. Що стосується відносин, то в них можна взяти паузу, щоб як слід досягти успіху у справах і роботі. Мінус червня у тому, що всидіти на двох стільцях у цей час не вдасться.
Діва
Дівам не варто шукати прихований сенс у всьому, що відбувається, адже його там не виявиться. Червень місяць цікавий тим, що все, що відбувається в цей час, буде наслідками прийнятих у минулому рішень. Зараз все слідує логіці, а для Дів це ідеальний розклад. Астрологи радять залишатися в гущавині подій і діяти максимально впевнено. Діви зможуть примножити капітал, знайти чи зміцнити кохання, отримати натхнення. Цей час чудово підходить для творчої діяльності, творчого процесу, креативних рішень, пошуків нового хобі.
Терези
Терезам варто сподіватися на допомогу свого числа-талісмана. Особливо актуальним це стане 13 червня – у день переходу Меркурія на Знак Близнюків. Це буде початком чогось яскравого, позитивного та приємного. Світ цих людей зміниться до невпізнанності. Їхнє життя у червні заграє новими фарбами. Астрологи вважають, що Терези зможуть знайти втрачені речі. Це можуть бути фізичні предмети на кшталт зниклих нещодавно ключів, а можуть бути речі духовні — наприклад, набуття віри в себе, любові, відчуття щастя. Представників даного Знаку чекаємо на безліч сюрпризів.
Скорпіон
Скорпіони, будучи одними з найбільш егоїстичних знаків зодіаку, у червні можуть зазнати поразки в коханні. У жодному разі не можна йти на поводу у цього хворобливого та токсичного прагнення думати лише про себе. Також Скорпіона не варто думати, що вони завжди мають рацію. Критичне мислення допоможе їм побачити себе з боку та максимально об’єктивно оцінити шанси на успіх у будь-якій справі. Це вдалий час для самоаналізу та виправлення допущених раніше помилок. Добрі та чуйні Скорпіони отримають від долі великий подарунок наприкінці місяця.

Стрілець
Початок червня буде яскравим, таким, що запам’ятовується і дуже продуктивним. У середині місяця Стрільці можуть відчути сильний відтік енергії. Астрологи застерігають Стрільців від необачних вчинків. Особливо актуально це буде з 5 червня – від дня початку ретроградного руху Сатурна. Поспіх і ризики можуть призвести до регресу, причому наслідки можуть виявитися непоправними. Все, що потрібне цим людям зараз — крапелька обачності.
Козеріг
У житті Козерогов може з’явитися нова змінна друга половинка, новий друг, нове завдання, ціль. Разом з тим можуть дати себе знати і їх найголовніші вразливі точки. Сильний Марс не дасть Козерогам програти любовні та фінансові битви. Щоб досягти максимальної продуктивності у справах, астрологи радять представникам цього Знака оптимізувати свій робочий процес, викинувши з нього все непотрібне. Також важливо подолати прокрастинацію. Щодо кохання, то в червні треба діяти рішуче і сміливо.

Водолій
У Водоліїв на початку літа очікуються невеликі проблеми з бажанням працювати, з ентузіазмом та цілеспрямованістю. Червневі зірки та планети вкрай добрі до тих, хто добрий до оточуючих. Це означає, що Водоліям потрібно допомагати нужденним та простягати руку допомоги близьким. Іноді доведеться рятувати фінансово, а часом треба буде підтримати словом.
Риби
Рибам варто звернути увагу на свої звички деструктивні. Астрологи радять позбутися насамперед небезпечних спокус у їжі. У справах, любові та в роботі Рибам треба пам’ятати про те, що доля — це не справа випадку, а результат вибору. Чекати, поки щаслива випадковість порветься у їхнє життя, як мінімум недалекоглядно. Потрібно діяти рішуче. Можливо, на якийсь час доведеться почати рідше спілкуватися з деякими людьми. І тут астрологи не рекомендують спалювати мости.