Гороскоп на грудень 2020

Астрологи дали найважливіші поради на завершення 2020 року для кожного Знака Зодіаку.

Грудень – один з найбільш насичених і яскравих місяців за весь рік. В цей час йде підготовка до свят, рішення термінових завдань і завершення розпочатих проектів.

Овен
Овнам необхідно посилити свою енергетику. Настає час, коли Овнам не можна відкладати на потім вирішення важливих справ. Про це говорить не тільки наближення свят і нового року, але і динаміка небесних світил, які хочуть побачити активність з боку Овнів. Овнам пора взяти себе в руки і самостійно зробити рішучі кроки вперед. Прохання про допомогу можуть привести до непередбачуваних результатів, і простіше зробити все самим, заощадивши час і підвищивши самооцінку.
Телець
Грудневі зірки і планети подарують Тельцям удачу в любовній сфері. Якщо за 2020 рік накопичилося багато образ і негараздів у відносинах з другою половинкою і близькими родичами, то в грудні самий час повернути все на круги своя. Якщо причиною конфлікту були самі Тельці, отримати прощення і загладити провину допоможуть правильні подарунки і ласку. Потрібно побоюватися токсичних людей.
Близнюки
У Близнюків починається час постійних злетів і падінь. У грудні Близнюкам варто здійснювати якомога більше позитивних вчинків. Дуже важливо узгодити свої пріоритети і цілі з пріоритетами сім’ї. Найменше буде везти егоїстичним Близнюкам, а також любителям ризику і авантюр. Грудні має стати спокійним часом, так що краще не піднімати градус негативу і спокійно займатися приземленими питаннями.

рак
Ракам в грудні варто боротися з негативними програмами, тому що вони можуть стати причиною великих негараздів, в тому числі внутрішніх. У людей цього Знака досить низька захист від переживань, тому всі негативні думки необхідно стерти якомога швидше. Думати про хороше допоможе спілкування з друзями, другою половинкою, перегляд хороших фільмів. Всім самотнім Ракам можна починати пошуки другої половинки. причому частіше проявляючи ініціативу зі свого боку. Не потрібно чекати, що все вийде саме по собі.
Лев
Астрологи радять сфокусуватися на духовній сфері життя. Левам необхідно присвятити себе пошукам нового фарватеру – справи, яке надихне їх на яскраві вчинки. Також дуже позитивно на енергетиці, думках і везіння позначаться медитації. Взагалі, грудень – це час, коли все гранично зрозуміло і гармонійно. Львів чекає період підведення підсумків і передсвяткових клопотів перед новорічними канікулами.
Діва
Дівам варто сфокусуватися на сфері роботи і грошей. Велику допомогу їм надасть вміння правильно підбирати колір в одязі і в оточенні. Ними і варто себе оточити. Також дуже корисно більше спілкуватися з людьми, які сфокусовані на справах і роботі. Всі інші можуть негативно впливати на мотивацію Дев і їх бойовий настрій. На початку місяця можна працювати не покладаючи рук, але в кінці грудня краще чергувати роботу з відпочинком, щоб не перегоріти і не зіпсувати новорічний настрій.
Терези
Терезам для досягнення щастя в кінці року потрібно прийти до гармонії. Астрологи радять пам’ятати про те, що щастя – це не гроші і не визнання. Це сукупність факторів – успіх в роботі, завершення справ, позбавлення від боргів, спокій близьких. Терезам потрібно діяти у всіх напрямках і пам’ятати, що все безпосередньо залежить від них самих. Звичайно, неминучі деякі випадковості, але в більшості випадків і вони будуть сприятливими.
Скорпіон
Кожний новий тиждень Скорпіонам варто починати в грудні з позитивної ноти. Понеділки стануть найнебезпечнішими і одночасно важливими днями. Ближче до кінця місяця Скорпіони відчують приплив сил і енергії. Важливо зберегти ці сили для новорічної ночі і святкових днів. Це означає, що всю основну підготовку до свят варто провести якомога раніше. Покупки теж краще зробити заздалегідь: енергетика грудня не підходить для апатії і прокрастинації.

Стрілець
У Стрільців є можливість зробити грудня часом великих успіхів в кожній із сфер. Нічні світила дадуть Стрільцям багато сил і енергії на подолання всіх труднощів. Також вони допоможуть Стрільцям зрозуміти, чого вони хочуть від життя. Часом нас всіх наздоганяють такі питання, тому що старі цілі втрачають колишню цінність, а мотивація замінюється розгубленістю. У грудні зірки і планети постараються не допустити того, щоб Стрільці відчули це на собі. Навпаки, люди цього Знака виявляться під потужним захистом.
Козеріг
Перша половина місяця буде вкрай вдалою і позитивною. Ближче до двадцятих чисел почнеться зміна настрою планет. Це призведе до того, що Козероги відчують легкий укол сумнівів на рахунок того, що вони роблять. Залучити удачу і везіння стане непростим завданням, але все ж здійсненним. Для цього потрібно всі свої сумніви замінити оптимізмом і вірою в себе. У фінансовій сфері цих людей чекає раптове набуття нових талантів, в той час як в любові може статися щось не найприємніше. Потрібно бути обережніше зі словами.
Водолій
У грудні це буде дуже важливо, оскільки місяць дуже динамічний і непередбачуваний. Зірки будуть постійно змінювати настрій, але Водоліїв на шляху до підкорення нових вершин це не зупинить. Настає час, коли не варто відхилятися від звичного розпорядку дня і прийнятих раніше планів. Ті, хто зможе втриматися на плаву, будуть винагороджені удачею в наступному році.
риби
У Риб на перше місце за важливістю вийде любов. Всім, хто вже перебуває у відносинах, потрібно стати більш чуйними до прохань другої половинки. Те ж саме стосується і родичів або дітей. Потрібно спільно вирішувати всі питання до 21 грудня. Після цього дня можна на деякий час піти з головою в рішення особистих проблем, але 30 грудня краще знову стати опорою для близьких.