Гороскоп на грудень 2022 року

Настав час востаннє цього року перевернути календар.

Астрологи розповіли, яким буде цей грудень, а також дали корисні рекомендації кожному із знаків зодіаку про те, як прожити місяць правильно.

Овен
Овнам знадобиться сильна енергетика, оскільки в грудні на них чекає занадто багато турбот і дрібних негараздів, які раз у раз вибиватимуть їх з колії. Думати, що настає чорна смуга не потрібно, оскільки це не так. Негативні та тривожні думки лише погіршать обстановку. У роботі та справах можуть бути позапланові зміни, причому у будь-який із днів. Астрологи радять викручуватися самотужки і не просити про допомогу людей, з якими дуже складно знаходити спільну мову. Вони можуть негайно вимагати послуги у відповідь.
Телець
Тельців у грудні можуть чекати домашні справи, як і всіх інших людей, але, на відміну від них, Тельцям доведеться займатися ними поодинці. Спроби делегувати ці справи комусь із родичів негайно призведуть до проблем, сварок та образ. Так можна легко зіпсувати всі новорічні свята. Потрібно отримувати задоволення від дрібних радощів та не намагатися заздалегідь відзначати Новий рік. Астрологи наполегливо рекомендують Тельцям якнайшвидше завершити всі розпочаті раніше справи та розвинути позитивне мислення, щоб раніше розпочати займатися підготовкою до свят.
Близнюки
Близнюки зможуть змінити своє життя на краще у грудні. Це буде час можливостей та час появи віри у себе, віри у позитив і доброту. Представники цього Знаку позбудуться страхів, поганих звичок, якщо, звичайно, захочуть. Юпітер до початку місяця вже рухатиметься у прямому напрямку, що дозволить відчувати непідробне задоволення від простого людського спілкування. Цей місяць буде хорошим для побутових турбот і роботи, але й для духовних практик, усвідомлених сновидінь, початку циклу фізичних вправ.

Рак
Раки у грудні зможуть виявити приховані проблеми з енергетикою. Це буде час, коли потрібно прислухатися до свого тіла та підсвідомості. Внутрішній світ цих людей сповниться особливою силою. Вони зможуть зрозуміти, чого прагнуть і чого хочуть. Головна порада астрологів на грудень для Раків – треба навчитися прощати образи. Важливо тиснути зажити старим ранам, щоб зустріти новий 2023 в хорошому настрої. Нептун, який позбувся ретроградності, допоможе Ракам у прийнятті спонтанних рішень. Деякі ситуації вимагатимуть від них думати швидко.
Лев
Залучити щастя Левам допоможуть магічні фрази щодня. З їхньою допомогою вони стануть щасливішими. Ще Левам необхідно показати оточуючим людям, що вони готові ділитися з ними позитивними емоціями. Розважливість деяких людей може підштовхнути Львів до того ж. Астрологи радять не брати приклад із оточуючих, оскільки у грудні важливо думати своєю головою. Люди нічого хорошого наприкінці року Львів, на жаль, не навчать. Натомість Леви можуть стати самостійнішими і значно впевненішими в собі.
Діва
Діви, будучи одними з наймудріших Зодіакових знаків, вміють приймати правильні рішення. У грудні це вміння стане в нагоді, адже буде чимало складних ситуацій, в яких Діви зіткнуться з дилемами. Важливо покладатися на особистий досвід і в жодному разі не ділитися з ким своїми планами. Мудрість – це вміння тримати в секреті корисну інформацію. Перед новорічними святами краще не починати ремонту. На цій буде багато часу та сил у січні. Астрологи радять Дівам не входити із зони комфорту, щоб не позбутися святкового настрою.
Терези
У Терезів настає ідеальний час для поліпшення карми. У грудні потрібно якнайчастіше робити добрі вчинки, щоб Всесвіт це помітив і почав допомагати в покращенні настрою. Якщо хтось із близьких чи друзів зараз гостро потребує допомоги, Терезам краще не сидіти без діла. Потрібно допомогти тим, що можна. Благородство і доброта зараз у ціні, тим більше, поки Меркурій і Венера перебувають у Знаку Козерога. Ці дві планети зроблять світ холоднішим, а людей неосвіченими. Завдання Терезів – протистояти цьому тренду.
Скорпіон
Скорпіонам перед зустріччю Нового року обов’язково потрібно зробити енергетику будинку чистішим і гармонійнішим. Це обов’язкова умова для всіх Знаків Зодіаку та всіх людей загалом, але Скорпіонам це потрібно зробити більш відповідально та якомога раніше. Для них чистий та затишний будинок буде місцем сили в останній місяць року. Це спровокує сильне зростання удачі та гарного настрою. Скорпіони зможуть вийти на новий духовний рівень, а домашній лад допоможе утримати гарний настрій і підтримати цих людей у ​​спробах стати кращими.

Стрілець
Стрільцям астрологи наполегливо радять у грудні уникати багатозадачності. Не треба братися за все поспіль і поспішати з рішеннями. Навіть найдрібніші суперечки та нестиковки з оточуючими краще зводити нанівець якнайшвидше. У негативному настрої зустріч нового року виявиться максимально неприємною.
Козеріг
У Козерогів очікується вкрай нестабільний місяць, в який у них постійно змінюватиметься внутрішній стан. У негативні моменти краще користуватися сімома простими способами підняття настрою. Вони врятують Козерогів від зневіри. Поточне становище планет назвати хорошим не можна, але до кінця грудня Нептун і Юпітер наберуться сил, що започаткує нове життя. Початок грудня буде не найпередбачуванішим і найпростішим, а ось починаючи з третьої декади місяця почнеться стрімке та всебічне покращення життя.

Водолій
Водоліям у грудні астрологи настійно радять рідше спілкуватися з представниками найконсервативніших знаків Зодіаку. Такі люди уповільнюватимуть творче зростання і постійно критикуватимуть Водоліїв за їх нестандартні рішення у роботі та коханні. Тим не менш, серед консервативних і стереотипних людей буде чимало тих, чиї думки та поради виявляться дуже дієвими та корисними. Це тонкий натяк на те, що не варто остаточно обривати зв’язки. Потрібно давати шанс усі, хто на нього заслуговує. Деякі обережні люди виявляться дуже корисними.
Риби
Завершити рік Рибам вдасться на позитивній хвилі. Успіх і успіх будуть йти з ними пліч-о-пліч. Найголовніше при цьому не забувати про своє здоров’я. Тільки за хорошого самопочуття ці люди зможуть показати найкращі результати у справах та роботі. Вітер із високою ймовірністю зміниться зі зустрічного на попутний, тому грудень стане місяцем нових досягнень та успіху. Риби вийдуть переможцями навіть із найпростіших ситуацій.