Гороскоп на липень 2020 роки від Анжели Перл: всі знаки зодіаку

Гороскоп на липень 2020 роки від астролога Анджели Перл дозволить Знакам Зодіаку заздалегідь дізнатися про події другого літнього місяця і активності планет.

Своєчасні попередження дозволять заздалегідь розпланувати справи і вчасно завершити все, що було задумано.

Овен
Вплив Марса допоможе Овнам діяти активно і добиватися успіхів в обраній сфері життя. Астролог нагадує, що агресивність, викликана впливом планети, може стати причиною конфліктів, а значить, Овнам потрібно стежити за собою і не піддаватися на провокації. У липні Овнів чекають і нові знайомства. Сміливість, продиктована Марсом, допоможе як знайти нових друзів, так і почати романтичні стосунки.
Телець
Тельцям в липні астролог рекомендує завершувати справи і займатися плануванням. Вплив ретроградних планет кілька уповільнює активність, але завдяки такій обстановці можна не поспішаючи закінчити важливі справи і розпланувати роботу, щоб після 12 числа почати активно заробляти завдяки впливу Меркурія. В середині літа Тельці зможуть знайти шлях, що веде до благополучного життя.
Близнюки
У липні безліч ретроградних планет вплинуть на Близнюків, і в цей час можна зайнятися роботою над помилками, щось переробити або завершити. Анжела Перл не рекомендує здійснювати покупки і купувати цінні речі до 12 числа, щоб уникнути неприємностей. Середина літа – час для новаторських рішень, які можна втілити в життя після другого тижня липня.

Рак
До 12 липня 5 планет будуть в ретроградним русі, що змусить Раків звернути увагу на минуле і зайнятися завершенням справ. У цьому місяці фокус уваги буде звернено також на відносини, в яких Раки зможуть підійти до кульмінації: завершити спілкування або, навпаки, вийти на новий рівень. В цілому, липень буде вдалим місяцем, якщо не панікувати і уважно стежити за подіями, що відбуваються.
Лев
Початок липня буде не дуже активним через те, що 5 ретроградних планет будуть впливати на Львів до 12 липня. В цей час астролог рекомендує звернути увагу на минуле, щоб завершити необхідні справи. Після 12 липня Леви зможуть почати щось нове. Кардинально змінити не тільки стиль життя, а й образ, а також залучити в життя матеріальне благополуччя.
Діва
Дев чекає активна середина літа, проте на початку липня, до 12 числа, вплив ретроградних планет змусить їх звернути увагу на події минулого. Діви зможуть завершити важливі справи, а також відновити роботу над залишеними раніше проектами. Місяць буде вдалий для заробітку, і Діви зможуть знайти для себе відмінне джерело матеріального благополуччя за рахунок отримання нових знань.
Терези
Перші два тижні Ваги будуть відчувати вплив відразу п’яти ретроградних планет, і в зв’язку з цим зросте ймовірність зіткнення з минулим. Астролог радить присвятити початок липня завершення справ, а також роботі над помилками, якщо вона потрібна. Після 12 числа Ваги зможуть відновити активність, залучити в життя благополуччя і процвітання за рахунок придбаних раніше навичок.
Скорпіон
На початку липня на Скорпіонів вплинуть п’ять ретроградних планет, в зв’язку з чим астролог рекомендує займатися питаннями минулого, а також відмовитися від покупок і не витрачати зайвого. Після 12 числа в життя повернеться активність, і Скорпіони зможуть почати щось нове, отримати додаткову освіту або почати пошуки додаткового заробітку. В цілому місяць буде сприятливий для прориву, а значить, не можна ігнорувати внутрішній голос.

Стрілець
У липні Стрільців чекає вплив відразу п’яти ретроградних планет, і до 12 числа астролог рекомендує звернути увагу на незавершені справи, щоб поставити в них крапку. Після 12 числа Меркурій розгорнеться в прямий рух, і з цього часу можна відновлювати активність, купувати цінні речі і здійснювати довгоочікувані покупки. Незважаючи на деяке уповільнення, Стрільці зможуть поправити матеріальне становище.
Козеріг
До 12 липня Козероги відчують на собі вплив п’яти ретроградних планет, і в перші два тижні місяця їм не варто починати нічого нового, витрачати гроші на дорогі покупки, а також здійснювати необачні вчинки. Після 12 числа Меркурій розгорнеться в пряме положення, і з цього часу Козероги зможуть відновити припинену активність в сфері спілкування та роботи.
Водолій
П’ять планет з десяти будуть в ретроградним русі, що позначиться на активності Водоліїв. У перші пару тижнів Анжела Перл рекомендує займатися завершенням справ і очищенням енергетики, а після 12 числа, коли Меркурій повернеться в пряме положення, активність можна буде відновити, але з оглядкою. Водоліям варто не тільки підтримувати нові проекти, а й звертати увагу на події навколо себе, щоб прояснити спірні моменти.
риби
Риб на початку місяця очікує вплив відразу п’яти ретроградних планет, що змусить їх звертати увагу на минуле, завершувати справи і брати паузу для роздумів і відновлення сил. Рибам астролог рекомендує не поспішати з висновками, сфокусуватися на собі.