Гороскоп на листопад 2022 року від Анжели Перл

Починається останній місяць осені, провести який багато хто мріє позитивно і з користю для себе.

Рекомендації відомого астролога Анжели Перл допоможуть Знакам Зодіаку визначитися з цілями та залучити до життя благополучні зміни. У листопаді завершиться коридор затемнень, вплив якого відчуватиметься ще не один місяць.

Овен
Місячне затемнення 8 листопада пройде у 2 будинку гороскопу, і тема фінансів буде важливою цього місяця. На Овнів чекають кардинальні зміни, пов’язані з переїздом, придбанням або продажем нерухомості. Важливі рішення не повинні прийматися поспіхом, тому представники Знаку повинні добре зважити рішення, що приймаються, і правильно розпорядитися своїми фінансами.
Телець
У листопаді важливою подією буде затемнення, яке пройде у 1 будинку гороскопу у поєднанні з Ураном. Це означає, що Тельці мають зіткнутися з безліччю сюрпризів і несподіваної зміни планів. Представники Знаку мають бути готовими до того, щоб впустити в життя нові події, завдяки яким вдасться змінити життя на краще, а також набути нового статусу.
Близнюки
Затемнення в 12 будинку гороскопу говорить Близнюкам про довгоочікуване завершення. Представники Знаку зможуть поставити крапку у складній справі, зважитися на переїзд, позбавитися всього, що заважає щасливому життю та розвитку. У листопаді на Близнюків чекають благополучні зміни, завдяки яким вдасться твердо стати на ноги, підкорювати нові вершини і з легкістю прощатися з негативом.

Рак
Місячне затемнення 8 листопада пройде у 11 будинку гороскопу, який відповідає за результати роботи. Раки зможуть підбити підсумки своєї діяльності, провести роботу над помилками, а також змінити посаду або розпочати власний бізнес. Енергетика затемнення ставить крапку, а отже, настає час аналізу та пошук подальших шляхів розвитку. Представники Знаку зможуть досягти нових успіхів, якщо будуть чесні перед собою та оточенням.
Лев
Фокус уваги Львів буде прикутий до сфери розвитку та цілей. Затемнення 8 числа в 10 будинку гороскопу говорить про те, що настав час щось міняти. Представники знаку зможуть перейти на нову посаду або кардинально змінити роботу, зайняти новий статус, стати лідерами та повести за собою команду захоплених людей. Астролог рекомендує не боятися змін, які обов’язково призведуть до нових успіхів, якщо вірити у свої сили та не йти на угоди із совістю.
Діва
Місячне затемнення 8 листопада пройде в 9 будинку гороскопу, який відповідає за удачу та подорожі. Коридор затемнень завершується, а отже, Діви зможуть здобути свободу, відправитися в далекі країни, відвідати місця, про які мріяли раніше. Крім того, Місяць поєднається з Ураном, планетою, яка відповідає за несподіванки. Діви повинні бути готові до того, що життя змінюватиметься, і зміни будуть на краще.
Терези
Місячне затемнення 8 листопада пройде у 8 будинку гороскопу, який відповідає за фінанси. Це означає, що представники Знаку мають бути готові до несподіваних змін та швидко реагувати на те, що відбувається. Астролог рекомендує не поспішати з висновками і не поспішати з витратами, якщо фінанси зненацька прийдуть у життя. Їх важливо направити на важливу мету, щоб у майбутньому отримувати додатковий дохід або закрити наявні заборгованості.
Скорпіон
Скорпіонів у листопаді чекатимуть на зміни у сфері відносин. За це відповідатиме місячне затемнення у 7 будинку гороскопу. На представників Знаку чекають не тільки нові знайомства, а й доленосні зустрічі, довгоочікуване заміжжя або розрив стосунків, які вже зжили себе. Енергетика рана, яка буде у поєднанні з Місяцем, дає енергію несподіваних сюрпризів, завдяки яким Скорпіони зможуть знайти шлях до щастя.

Стрілець
Значною подією буде завершення коридору затемнення. Воно пройде 8 листопада у 6 будинку гороскопу, який відповідає за роботу та рутину. Місяць з’єднається з планетою змін та несподіванок Ураном, і цей союз вплине на різкі зміни. Стрільцям важливо розуміти, що події розвиватимуться стрімко, а отже, не можна поспішати з висновками. Астролог рекомендує аналізувати ситуацію, щоб ухвалити вірні рішення і не оступитися.
Козеріг
З 8 листопада завершується місячне затемнення, яке пройде у 5 будинку гороскопу. Фокус уваги Козерогів буде прикутий до сфери кохання, і в першу чергу до себе та дітей. У листопаді представники Знаку зможуть набути щастя в особистому житті, вирішити розбіжності з підростаючим поколінням, а також зіткнутися з несподіваними подіями, пов’язаними з романтичними стосунками.

Водолій
Водоліїв чекають довгоочікувані зміни, які почнуть відбуватися після місячного затемнення. Воно відбудеться 8 листопада у 4 будинку гороскопу, який відповідає за місце проживання, а отже, Водоліїв чекають на події, які змінять життя. Це може бути переїзд, розширення житла, а також непередбачені зміни, пов’язані з отриманням несподіваних пропозицій, а також спадщини далеких родичів.
Риби
Затемнення пройде 8 листопада у 3 будинку спілкування та комунікацій. Представники Знаку повинні бути готові до зміни оточення, нових знайомств і завершення відносин. Астролог рекомендує з оптимізмом дивитися в майбутнє і не чіплятися за минуле – попереду чекають нові захоплюючі пригоди, здатні змінити життя на краще.