Гороскоп на листопад 2022

Нам з вами доведеться пережити третій місяць осені. За прогнозами, він стане менш небезпечним, ніж попередній.

Нічні світила постараються допомогти нам з вами досягти успіху в різних сферах життя.

Овен
Овнам у листопаді буде категорично заборонено вирішувати чужі проблеми. Це табу, оскільки залучення до чужих негараздів може позбавити цих людей віри в себе, а також стати причиною втрати дорогоцінного часу. Це той місяць, який потрібно повністю присвятити собі. Так, багато хто може почати сипати закидами у бік Овнів через їх егоїзм, але краще не слухати те, що говорять оточуючі. У листопаді можна сміливо йти у справи та роботу, а на вихідних корисно розважатиметься, отримувати нові емоції. Люди цього Знаку зможуть перемогти нудьгу та негаразди у будь-якій сфері.
Телець
Тільці з високою ймовірністю стануть більш терплячими. Зірки та планети обіцяють їм невдачі, але важливо пам’ятати, що будь-який гороскоп можна виправити. Усі прогнози обіцяють Тельцям проблеми в особистому житті та у фінансовій сфері, а також у роботі, але якщо ці люди зможуть залишатися методичними, спритними та сильними, їм усе буде під силу. Експерти радять розпочати цей місяць зі збирання. Проводити осінь краще в чистоті та порядку, тому що цього хочуть нічні світила. Якщо лінуватися і чекати на диво, то шанси на успіх і на стабільність дорівнюватимуть нулю.
Близнюки
Близнюкам у листопаді варто частіше звертати увагу на підказки Всесвіту. Зірки та планети в досить сприятливому становищі, тому їм захочеться допомогти Близнюкам вирватися у лідери. Починається той самий час, коли можуть походити випадковості, від яких залежатиме дуже багато в майбутньому. Головні вороги Близнюків у листопаді — лінь і прокрастинація. Якщо з’являтимуться якісь важливі справи, краще займатися ними негайно. Ще наприкінці осені дуже важливо не потурати поганим звичкам, адже вони можуть позбавити Близнюків енергії.

Рак
Ракам настав час замислитись про ведення здорового способу життя. У діловій сфері на початку місяця буде тиша і гладь, зате в любові до 16 числа може бути частка драми. З 17 числа все зміниться з точністю до навпаки — у коханні почнеться період спокою, а ось у справах настане дуже неспокійний час, коли Ракам знадобиться максимум обережності.
Лев
Лев, будучи одним із найемоційніших знаків Зодіаку, може опинитися під поганим впливом ззовні. Люди цього Знака відчують, що їхній внутрішній світ руйнується, але насправді він просто перебудовуватиметься під щось нове та прекрасне. У майбутньому на цих людей чекають великі успіхи, але зараз для формування успіхів доведеться пережити легкі труднощі. Листопадові зірки та планети будуть достатньо позитивними для того, щоб починати займатися якимись новими справами. Леви можуть задуматися про зміну місця роботи, а також про зміну стилю.
Діва
У Дів настає ідеальний час для того, щоб оновити домашню енергетику. Можна сміливо купувати або приймати в дар домашню тварину. Про листопад можна сказати, що цей місяць дуже позитивний, але часом для того, щоб дізнатися про щастя, доведеться пережити щось не дуже приємне.
Терези
Терезам з високою ймовірністю нічні світила допоможуть позбутися блоків і бар’єрів у свідомості. Щоб прискорити цей процес, можна скористатися порадами експертів. Якщо хтось із знайомих людей говоритиме Терезам дуже приємні слова, важливо пам’ятати, що вони, швидше за все, не лукавлять. Люди будуть дуже відкритими та чесними щодо Терезів. Третій місяць осені ідеально підходить для зміни домашньої обстановки – генерального прибирання, перестановки меблів, ремонту або переїзду. Ще це буде добрий час для пошуків другої половинки.
Скорпіон
Скорпіони Перебуватимуть у першій половині місяця під протекторатом Венери, а потім, коли вона увійде в несприятливе становище 16 числа, наступного дня Меркурій стане сильнішим, що дасть Скорпіонам новий запал. Великою проблемою для людей цього Знака наприкінці місяця стане підвищена сентиментальність. Думки про минуле, навіть найприємніші, можуть стати причиною проблем у поточних справах, так що їх краще позбутися.

Стрілець
Стрільцям буде нелегко у першій декаді місяця — головним чином через коридор затемнень та початок ретро-фази Марса. Астрологи радять усім Стрільцям пам’ятати про правильні думки, які залучать до їхнього життя більше успіху, адже саме з думок починаються всі сприятливі зміни. Також Стрільцям варто рідше ігнорувати прохання про допомогу з боку друзів та другої половинки. У листопаді егоїзм каратиметься максимально суворо. Якщо допомагати іншим людям, то зірки зроблять так, що до кінця листопада у Стрільців на одну мрію побільшає.
Козеріг
Козерогам необхідно підвищувати настрій та впевненість у собі цього місяця, адже саме від цього залежатиме кінцевий успіх їхніх справ та проектів у роботі. Цим людям потрібно з усією методичністю позбавлятися страхів. Так, будуть різні дрібниці, що вибивають із колії, але вони не стануть причиною глобальних змін, якщо, звичайно, Козероги не почнуть роздмухувати з мухи слона.
Водолій
У листопаді Водоліям потрібно терміново дійти згоди із собою та зі світом. Внутрішня дисгармонія може стати причиною величезних проблем у коханні, у справах та у роботі. Їхні вороги почнуть каламутити воду, підливати олії у вогонь і всіляко намагатися якось насолити, але Водоліям потрібно зберігати стійкість духу і в жодному разі не відповідати агресією на агресію. Це не просто, але можливо. Також астрологи радять не виходити із зони комфорту. У другій половині листопада категорично заборонено змінювати роботу і коригувати далекосяжні плани.
Риби
Рибам варто пильно звертати увагу на все, що впливає на їхній настрій, наприклад, на продукти, на людей, на справи, якими вони займаються. Експерти в галузі астрології настійно не рекомендують Рибам шукати в усьому приховане значення. Досить просто об’єктивно подивитися на те, що відбувається довкола та зробити висновки. Долі немає сенсу псувати життя цим людям, тому корінням усіх негараздів стане відсутність віри в себе і допущені в минулому помилки. Не варто лаятись на Всесвіт.