Гороскоп на неділю 2 жовтня 2022

Гороскоп на 2.10.2022. Прогнози астрологів представникам кожного знака Зодіаку.

 

Овен
День активної боротьби зі спокусами та спокусами. Сьогодні може статися щось, що серйозно вплине на ваші справи чи стан здоров’я. Розбіжності, впертість у відстоюванні своєї думки чи небажання прислухатися до доводів партнера порушать рівновагу та довірчу обстановку. Зменшити негативні тенденції дня можна лише високими моральними якостями. Кішка чи собака уві сні чи наяву – добрий знак.
Телець
День проходить під знаком душевної рівноваги та переходу на нове коло розвитку. Життєвий потенціал на найвищому рівні. Сприятливий день для торгових угод та ризикованих заходів. Розраховуйте на друзів та впливових покровителів – вміння переконувати союзників у своїй правоті призведе до успіху.
Близнюки
Зірки радять з обережністю ставитись до нових знайомств. Не рекомендується проявляти активність у професійній сфері діяльності – ваше прагнення до успіху за будь-яку ціну у поєднанні з негативним ставленням до будь-яких форм панібратства можуть створити проблеми у спілкуванні з керівництвом.

Рак
Цей день відкриє перед вами широкі можливості для творчості та самовираження, проте зірки застерігають від активних фізичних навантажень та колективних дій – успіх принесуть лише індивідуальні заняття. Прекрасний день для кохання та романтичних пригод.
Лев
Зірки обіцяють успіх у сфері професійної діяльності. Захопленість справою та приголомшлива працездатність позитивно позначаться на результатах роботи. З другої половини дня можливі деякі труднощі, які не слід приймати близько до серця: невдачі, що здаються, обернуться успіхом.
Діва
Сьогодні всі перешкоди будуть долатися завзятістю, що ґрунтується на інтуїції та всебічній оцінці подій. Сприятливий день для кохання та романтичних зустрічей. Темпераментність та емоційність призведуть до перспективних змін у відносинах із давнім партнером.
Терези
День загалом сприятливий. Посилюється аура, підвищуються життєвий потенціал та сексуальність. На багатьох чоловіків-Терезів чекає успіх, якщо тільки вони не братимуться за глобальні завдання і намагатимуться перевернути світ. Не переоцінюйте свої сили та можливості, вони не безмірні. Жінок-Терезів зайва активність може призвести до проблем в особистому житті або до нервового зриву. Такт і довірливе ставлення не дадуть проявитися ревнощів або образи. Можуть виникнути проблеми із здоров’ям. Сни можуть бути пророчими. Дорогоцінності, прикраси уві сні – на недугу.
Скорпіон
Сприятливий період, що дозволяє переосмислити минулий досвід і побудувати вдалі плани на майбутнє. Однак сьогодні не слід розпочинати нові справи – краще розібратися зі старими. Любовні розчарування переносяться важко. Реалізм і практичність заступають властиву вам ніжність та тонкість почуттів. Деяка інфантильність може призвести до втрати почуття впевненості у своїх силах. Вам потрібно впоратися із негативними емоціями. Не відмовляйтеся від допомоги та підтримки близьких та друзів.

Стрілець
День пробудження та перетворення космічної енергії. Перша половина дня принесе душевну рівновагу. Підвищиться працездатність, що сприятливо позначиться зміцненні авторитету. З’явиться можливість оцінити всі переваги та недоліки партнерів, критично поглянути на досягнуті результати та намітити вдалі плани на майбутнє. Не виключено, що ввечері доведеться зіткнутися із дрібними домашніми проблемами чи вирішенням фінансових питань. Ймовірно, ви втратите частину капіталу або не отримаєте грошей, на які розраховували.
Козеріг
Активний, креативний день. Символізує вибір мети, захист принципів, концентрацію внутрішньої енергії. Посилиться ваша чутливість, інтуїція та сприйнятливість. Особливо це стосується Козерогів творчих професій. Не виключено, що ви відчуєте приплив сил і з ентузіазмом приступите до роботи. Ймовірно, ви зможете легко вирішити професійні питання, досягти прориву у справах, втілити задуми у життя. Добре робити покупки, завойовувати авторитет, просуватися по службі.

Водолій
Цей день якнайкраще підходить для розвитку кар’єри. Імовірні успіхи в особистих справах, але матеріальні питання вирішити буде нелегко – ймовірно погіршення фінансового стану, пов’язане з невдалою покупкою або раніше обіцянками. Вам необхідно уважніше озирнутися на всі боки.
Риби
День сприятливий для оформлення нотаріальних документів, звернення до начальства, органів влади до громадських установ. Не виключено, що вдасться змінити перебіг подій на вашу користь. Можливо, саме цей день дозволить вам дійти згоди з партнером або здобути мир у душі.