Гороскоп на середу 22 липня 2020

22 липня 2020 року ви будете готові до відвертого і чесного діалогу з людьми. У цей момент вам буде набагато легше висловити всі свої претензії максимально відкрито і обгрунтовано.

Не виключено ваше участь в бурхливих дискусіях, з яких ви винесете немало корисних відомостей і свіжих ідей.

Овен
День буде наповнений різними подіями, причому більшість з них вас приємно здивують. Можуть надійти привабливі пропозиції, що стосуються не тільки професійної сфери діяльності та творчості. Можливо, їх варто розглянути. Але уникайте суперечок з керівництвом і колегами.
Телець
На роботі можуть виникнути непередбачені труднощі. Коли вам здасться, що успіх дуже близький, на шляху будуть виростати гори перешкод, що заважають здійсненню планів. Від цього ви можете навіть на деякий час впасти в депресію. Але не сумуйте: цей період скоро пройде.
Близнюки
Для вас йде благополучний період, який внесе яскраві фарби практично в усі галузі професійної діяльності. Найбільш вдало складатимуться переговори. Ваша думка припаде до смаку керівництву, так що не соромтеся висувати нові пропозиції. Ближче до кінця дня уникайте з’ясування стосунків з рідними.

Рак
Відповідальніше поставтеся до доручень або прохання людей, від яких ви залежите. Керівництво повинно помітити ваші старання і заслуги. Обходьте стороною тих, хто постійно скаржиться. З увагою поставтеся до свого здоров’я, не перевтомлюйтеся.
Лев
Розслаблятися не доведеться, інакше ризикуєте втратити свої позиції на діловому фронті. Через неприємностей на роботі або в особистому житті може виникнути емоційний дискомфорт. Якщо ви не відрізняєтеся богатирським здоров’ям, то сьогодні сили можуть вас покинути. Побережіть себе.
Діва
Проявляйте більше ініціативи. Але якщо на шляху виникне непереборна стіна, не намагайтеся її пробити. Займіться краще тим, що вам під силу. Уникайте конфліктів. Протистояти натиску енергетично сильну людину буде складно.
Терези
Вам потрібно приділяти більше уваги і турботи своїм близьким. Зараз ви можете, самі того не бажаючи, ущемити їхні інтереси. Вдало складуться переговори, і ви легко будете досягати бажаних результатів. Слід бути обережними з фінансами.
Скорпіон
Нічого поганого про цей день сказати не можна. Ви будете перебувати в піднесеному настрої і зможете добре потрудитися і відпочити. Потрібно вступати в активну взаємодію з оточуючими. Спонтанні рішення можуть виявитися вдалими.

Стрілець
Ваші клопоти завершаться відмінним результатом. Сьогодні вас чекає чимало цікавих переговорів, які можуть принести очікувані плоди. Але постарайтеся в розмовах не проявляти жорсткості, і якщо відчуваєте, що співрозмовник не готовий дати відповідь, залиште його на час у спокої.
Козеріг
На даному етапі постарайтеся забути слово «хочу», нехай на перший план вийде слово «треба». Якщо не станете лінуватися, результат виявиться гідним. День підходить для переговорів і досягнення домовленостей. Хоча якщо ви захочете відпочити і приємно провести час, то теж не прогадаєте.
Водолій
Зараз ви можете опинитися в двоякому становищі. З одного боку, на роботі буде багато вдаватися, а з іншого боку, труднощі можуть спостерігатися в стосунках з близькою людиною. Постарайтеся уникати сварок і бути терпимими. Робіть те, про що згодом не станете шкодувати.
Риби
У цей день потрібно спочатку діяти, а потім думати. Перший порив виявиться правильним, а чим більше ви будете міркувати і аналізувати, тим далі підете від правильного шляху. Поменше прислухайтеся до думки оточуючих – ваша голова виявиться більш світлої.