Гороскоп на серпень 2020 роки від Анжели Перл: всі знаки зодіаку

Гороскоп на серпень допоможе представникам Знаків Зодіаку визначитися з цілями і без праці залучити в життя потрібні зміни.

Завершення місяця пройде успішно, якщо використовувати вплив небесних тіл з розумом.

Овен
Весь місяць Марс буде в першому домі гороскопа, і Овни завдяки підтримці планети-покровителя зможуть почати щось нове і важливе для благополучного життя. Марс буде дарувати енергію, яку важливо спрямовувати на благі справи і не потурати емоціям. З’єднання планети з Чорної Місяцем 10 серпня може дати провокації, на які не можна реагувати занадто емоційно.
Телець
Повний місяць у 10 будинку кар’єри пройде 3 серпня, і Тельці отримають ясність, зможуть розібратися з нагальними питаннями. 6 числа Меркурій увійде в четвертий будинок гороскопу, і з цього часу Тельці повинні бути готові до прийому гостей, ремонту та облаштування оселі, а також роботі на дому. З 8 серпня Тельці відчують вплив Венери, і з цього періоду в житті будуть відбуватися приємні зміни в особистому житті.
Близнюки
Близнюки в серпні зможуть проявити себе, змінити життя на краще і втілити сміливі мрії. З 3 серпня після повного місяця можливі подорожі. Астролог радить направити сили на освіту, щоб використовувати нові знання для залучення фінансового благополуччя і розширення горизонтів. Буде час і для любові. Завдяки впливу Венери, яка з 8 серпня буде в секторі грошей, Близнюки зможуть не тільки знайти другу половинку, але і вийти з фінансової кризи.

Рак
Місяць почнеться з повного місяця, яке відбудеться 3 серпня і пройде в будинку фінансів. У зв’язку з цим Ракам на початку місяця належить уважно поставитися до грошових питань і не потрапити в пастку через потурання емоціям. Астролог радить Ракам весь серпень бути уважними, щоб не упустити знаків долі і знайти спосіб позбутися від страхів, що заважають щасливого життя.
Лев
На початку серпня пройде Повний місяць у секторі шлюбу, партнерства і відносин. З 3 числа Леви зможуть налагодити спілкування з близькими і колегами, знайти другу половинку і прийти до кульмінації подій. Астролог радить Левам в серпні направити сили на дозвіл насущних питань, щоб до осені звільнитися від тягаря відповідальності і приступити до нових справ.
Діва
Серпня почнеться з повного місяця, і з 3 числа Діви зможуть виправити помилки і поломки, поміняти рівень життя на більш комфортний, впоратися з труднощами. У серпні буде час для того, щоб поправити здоров’я, пройти необхідні процедури і перетворитися як зовні, так і внутрішньо. Анжела Перл рекомендує приділяти увагу і близьким, щоб зміцнити сімейні узи і знайти гармонію.
Терези
Повний місяць 3 серпня пройде в п’ятому будинку, який відповідає за любов до себе і оточення. Повна Місяць висвітить картину і відкриє Терезам очі на події, що відбуваються. Астролог зазначає, що Терезам належить активний місяць, і увагу варто приділити особистим стосункам, творчих ідей і особистісному розвитку. У серпні фінансове благополуччя буде досягнуто, якщо Терези не стануть зупинятися в розвитку і будуть отримувати додаткові навички.
Скорпіон
Марс, планета-управитель Скорпіонів, весь місяць буде в шостому домі роботи і здоров’я. Планета вказує на те, куди буде спрямована енергія Скорпіонів весь серпень. Астролог радить звернути увагу на вирішення важливих питань і завдань. Завдяки планеті Скорпіони зможуть поправити своє здоров’я, зайнятися фізичною активністю і потренувати силу волі.
Стрілець
Повний місяць 3 серпня в третьому домі гороскопа буде важливим для Стрільців. Вплив цієї події позначається на придбання або продажу техніки, а також акцентує увагу на подорожах. Астролог радить Стрільцям в серпні не відмовлятися від відряджень, в ході яких будуть придбані корисні навички і зв’язку. Останній місяць літа буде насичений подіями, і для того, щоб вони були позитивними, Стрільцям важливо зберігати оптимістичний настрій.

Козеріг
Серпня почнеться з повного місяця, яке відбудеться 3 числа в другому будинку грошей. Козероги після цієї події зможуть набути впевненості і зрозуміти те, що відбувається, щоб активно взятися за вирішення нагальних питань, пов’язаних із залученням матеріального благополуччя. Місяць буде наповнений зустрічами і роз’їздами, під час яких Козероги зможуть знайти вірних друзів, ділових партнерів, а самотні серця – познайомитися з другими доріжками.
Водолій
Важлива подія відбудеться 3 серпня – Повний місяць у Знаку Водолія і першому домі гороскопа. У зв’язку з цим астролог рекомендує заявляти про себе, не боятися відповідальності і використовувати два наступні тижні для активного розвитку і завоювання авторитету. Активний старт і вміння спрямовувати сили на вирішення нагальних питань дозволять Водоліям швидко досягти успіхів і притягнути в життя позитивні зміни.
Риби
Серпня почнеться зі значущої події – Повні в 12 домі гороскопа. Риби з 3 серпня зможуть внести ясність в події, що відбуваються, вирішити складні проблеми і зайнятися питаннями, пов’язаними з пошуком необхідної інформації. У серпні буде час і для того, щоб глибше зрозуміти себе, отримати уві сні відповіді на нагальні та хвилюючі питання, а також зайнятися чимось новим і захоплюючим.