Гороскоп на серпень 2020: всі знаки зодіаку

Серпень буде досить продуктивним місяцем. Однак Венера може вплинути на емоції, а крім неї на передній план виходять Меркурій і Сонце. Гороскоп підкаже вихід з непростих ситуацій і шлях до щасливих перемог.

Астрологи рекомендують більше часу приділяти собі, щоб в непростих ситуаціях покладатися на позитивне мислення. У серпні всім Знакам Зодіаку важливо не ставати заручниками негативних думок.

Овен
Овнам на початку серпня астрологи рекомендують не зволікати з новими ідеями. Аж до 18 числа активність і бажання зробити прорив будуть ідеальними супутниками успіху. Овни зможуть впоратися з будь-якими труднощами, налагодити відносини з близькими і колегами, а також знайти в собі сили для того, щоб порвати токсичні зв’язку.
З 18 серпня з’єднання Меркурія і Сонця буде впливати на настрій, Овнам важливо бути обачними. У цей період не можна діяти зопалу, не перевіривши інформацію, інакше потім доведеться все переробляти, витрачаючи час і сили. Овнам варто стримати запал, щоб не оступитися за крок до чергової перемоги.
Серпень – прекрасний час для змін, і Овни зможуть поміняти не тільки спосіб життя, але і світогляд. Ентузіазм, властивий представникам цього сузір’я, варто направляти в русло вирішення важливих питань. В цьому випадку Овни зможуть уникнути ризиків, продиктованих емоційним фоном.
Телець
Серпень буде прекрасним часом для того, щоб Тельці проявили свої лідерські якості. На початку місяця не виключені неприємності. Тельцям важливо бути мудрішими, щоб вирішувати конфлікти і виникають розбіжності в колі сім’ї або в робочому колективі.
Останній місяць літа принесе позитивні зміни, якщо Тельці довіряться свого внутрішнього голосу і зможуть знайти душевну рівновагу. Внутрішня гармонія допоможе впоратися з емоціями, прийняти правильні рішення і уберегтися від поспішних дій.
У другій половині серпня життя Тельців буде змінюватися, і перехід на новий етап може стати справжнім випробуванням. Астрологи рекомендують діяти обачно, закликаючи на допомогу голос розуму. Інтелектуальна активність і вміння приймати зважені рішення стануть запорукою успіху.
Близнюки
Дружні планети допоможуть Близнюкам в серпні досягти нових успіхів. З 12 числа вплив Венери в сузір’ї Близнюків несе позитивну енергетику, яка допоможе знайти спільну мову з оточенням, а також залучити в життя нові відносини, любов і взаєморозуміння.
Остерігатися Близнюкам варто впливу Меркурія в сполученні з Сонцем. Аспект цих небесних тіл може стати причиною розбіжностей і погіршення обстановки в сім’ї. Астрологи рекомендують Близнюкам стримати запал і не рубати зопалу. Контроль емоцій допоможе уникнути неприємностей.
Провести місяць успішно не складе труднощів, якщо не потурати поганим звичкам і боротися з лінню. Активність, оптимістичний настрій і вміння пристосовуватися до змін стануть рятівним кругом для Близнюків і приведуть їх до беззастережної перемоги.

Рак
Ракам серпня може здатися місяцем, повним таємниць і загадок. Це час півтонів, коли поспішати з висновками не можна, як і потурати емоційним перепадам. З 12 серпня вплив Венери оголить почуття, і Ракам астрологи рекомендують не замикатися в собі, ділитися переживаннями і планами з близькими.
У другій половині місяця, з 18 числа, Ракам буде важливо звертати увагу на ті справи, які вимагають негайного втручання. З’єднання Меркурія із Сонцем – відмінний час для активної роботи в усіх сферах життя і для залучення позитивних змін.
Труднощі, з якими Раки зіткнуться в останньому місяці літа, будуть носити тимчасовий характер, тому переживати і займатися самокопанням не має сенсу. Готовність до боротьби і контроль емоцій дозволять швидко впоратися з перешкодами на шляху до мети.
Лев
Серпня обіцяє бути насиченим на події місяцем, і Левам припадуть до смаку відбуваються в житті зміни. На початку місяця активність буде не настільки велика, і в цей час Леви зможуть ще раз звіритися з планом, підкоригувати пункти і вже з 12 числа активно братися за втілення в життя своїх ідей.
У серпні буде місце не тільки нових перемог, а й вирішення важливих особистих питань. Венера в Близнюках – час переживань, чуттєвих зустрічей і не менш емоційних розставань. Астрологи рекомендують Левам стримати запал, щоб не спалити ті мости, які можна відновити.
Голос розуму буде важливий для Львова. Під впливом Меркурія в сполученні з Сонцем кожен зможе знайти справу всього життя, яке стане вектором на тривалий період. У серпні можна беззастережно вірити сказаному, адже оточення може лукавити, тому Левам так важливо визначитися з тим, що ж насправді принесе їм щастя.

Діва
Дівам серпня принесе безліч подій, частина з яких може навіть зірвати плани. У першій половині місяця вплив Венери стане причиною любовних мук, які будуть відволікати від основних справ. Астрологи рекомендують Дівам зібратися, щоб відсікти зайві емоції.
З 18 числа Діви знову зможуть згадати про раціональність і діловому підході. Вплив Меркурія в сполученні з Сонцем дозволить повернутися до залишених справах і з легкістю поставити крапку в складних питаннях. Природні якості Дев допоможуть швидко встати на ноги і обійти неприємності стороною.
Серпень буде досить емоційним місяцем, проте Дівам не варто лякатися змін, що відбуваються в житті. Внутрішні і зовнішні перетворення дозволять на час відволіктися від ділової рутини, відчути себе улюбленцями долі і залучити в життя оптимістичні думки.
Терези
Терезам в першій половині місяця доведеться пережити період, коли емоції будуть панувати над розумом, і чаша ваг схилиться до переживань про особисте. З 12 числа Венера входить в Знак Близнюків, і цей період буде схожий на гойдалки. Терезам астрологи рекомендують вчасно зупинитися, щоб переживання не завели в глухий кут.
Другий етап – з’єднання Меркурія з Сонцем після 18 серпня. Цей час буде наповнено подіями, розмовами і активністю. Терезам важливо знайти в собі внутрішній стрижень, щоб уникнути погоні за двома зайцями. В цей час емоції не повинні брати гору над доводами розуму.
Серпень – це час підведення підсумків і пошуку внутрішнього балансу. Терезам належить знайти рівновагу, щоб узгодити емоції і розум, не стати мішенню для насмішок і маніпуляцій, а також завершити намічені справи і звільнитися від усього наносного.
Скорпіон
Скорпіонам в серпні має бути більше спілкування і переживань. Вплив небесних тіл буде буквально кидати виклик. Астрологи рекомендують Скорпіонам займатися собою, щоб контролювати емоційні спалахи і не ставати заручниками власне недалекоглядності.
З 12 числа під впливом Венери Скорпіони будуть переживати більше звичайного, і в цей період важливо не наробити помилок в спілкуванні з близькими людьми. Конфліктні ситуації ускладнять життя, тому треба якомога більше запобігати нерозуміння і стежити за словами.
Підвищена активність належить Скорпіонам з 18 серпня, коли Меркурій буде в сполученні з Сонцем. Це час виявиться оптимальним для прориву і завершення важливих справ. Скорпіонам доведеться приймати зважені рішення, а також вчитися спілкуванню з абсолютно різними за характером людьми.
Стрілець
Серпень буде досить сприятливим періодом, проте вплив небесних тіл внесе в життя свої корективи. З 12 числа Венера увійде в Знак Близнюків, і з цього часу Стрільці будуть почувати потреба в спілкуванні і підтримки. Це час прекрасно підходить для налагодження особистого життя і залучення любові.
З 18 серпня Стрільці зможуть прояснити для себе багато моментів, зібратися з силами і включитися в боротьбу за залучення благополуччя. Причиною тому буде з’єднання Меркурія з Сонцем. Стрільці відчують підйом сил і будуть готові до різких змін.
У серпні Стрільцям варто побоюватися недомовок, які можуть стати причиною проблем у відносинах як з партнерами, так і в ділових колах. Баланс емоцій і розуму, набуття гармонії і вміння підлаштовуватися дозволять вберегтися від безлічі негараздів.
Козеріг
Козерогам серпня принесе зміни, які можуть вибити з рівноваги і стати причиною дискомфорту. З 12 числа Венера увійде в Знак Близнюків, і цей час буде непростим в плані емоцій. Козероги почнуть гостріше реагувати на події і слова, а значить, в цей час важливо приділяти увагу своїм почуттям і не дозволяти їм взяти верх.
Повернутися в русло роботи допоможе з’єднання Меркурія з Сонцем. Після 18 серпня Козероги зможуть твердо стояти на ногах і з упевненістю просуватися назустріч поставленим планам. Астрологи рекомендують не поспішати, щоб потім не довелося проводити роботу над помилками.
У серпні впоратися з тривогами і позбутися відчуття дискомфорту Козерогам допоможе гнучкість і вміння підлаштовуватися під зміни. Чіткі розпорядки, до яких звикли представники цього сузір’я, можуть виявитися пасткою. А значить, прийшов час змінюватися і привносити в життя корисні нововведення.

Водолій
Початок серпня буде для Водоліїв часом відстоювання своїх прав, і в перший тиждень місяця астрологи рекомендують докласти всіх зусиль для того, щоб емоції не взяли верх над розумом. Ситуація зміниться на краще після 12 числа, і вплив Венери пом’якшить характери Водоліїв.
З’єднання Меркурія із Сонцем 18 числа стане часом, коли Водолії зможуть без праці наблизитися до своєї мети, відстояти право на особисту думку і попрощатися з кривдниками. У цей час важливо зосередитися на успіх і не звертати з обраного шляху.
Серпень буде прекрасним місяцем для втілення в життя нових проектів. Правда, Водоліям для цього потрібно поквапитися, щоб вчасно відкривати двері, що ведуть до нових успіхів. Виважені рішення і відмова від застарілих ідей дозволять швидко зайняти свою нішу.
риби
Рибам серпня принесе нові переживання і одночасно з цим – приємні перспективи. Складнощі очікуються в середині місяця: 12 числа вплив Венери буде провокувати Риб на самокопання і сумніви. У цей час не можна занурюватися в себе з головою, щоб не зіткнутися з депресивним станом.
Ситуація покращиться завдяки з’єднанню Меркурія з Сонцем. Після 18 серпня Риби зможуть внести ясність в темні думки, залишити за спиною розчарування і включитися в роботу з новими силами. Друга половина місяця буде насичена спілкуванням як з новими знайомими, так і з друзями з минулого.
Астрологи рекомендують рибам в серпні довіритися долі і плисти за течією, не озираючись назад. Доля все розставить по місцях, і для цього не обов’язково звинувачувати себе у всіх прикрощі. Досить знайти опору, завдяки якій вийде впоратися з будь-якими перипетіями.