Гороскоп на серпень 2022

Гороскопи – найкращі помічники для передбачливих і обачливих людей. Астрологи розповіли, яким буде серпень 2022 року.

Їхні поради допоможуть вам правильно спланувати справи на місяць уперед і зрозуміти, чого варто очікувати від майбутнього часу.

Овен
У серпні Овни будуть відносно щасливими людьми. Це означає, що їм слід займатися тим, що вони люблять. Важливо лише підтримувати сильну енергетику, а для цього астрологи радять найперше позбавитися цифрового сміття. Також зараз не варто чекати біля моря погоди. Це стосується як фінансової, так і сфери любові. Якщо Овни хочуть чогось досягти і щось отримати, їм необхідно рухатись у цьому напрямку, причому максимально сміливо. Це перспективний і сприятливий час для зміни життя на краще.
Телець
У Тельців у серпні можуть початися проблеми з пам’яттю, що максимально негативно відбиватиметься на різних сферах життя. Не виключено, що на початку місяця станеться щось хороше. Це дасть Тельцям сильний позитивний імпульс. Потрібно постійно перебувати в повній бойовій готовності і не сумувати. Серпень — не час нових можливостей, але за той час, коли Тельці можуть стати мудрішими.
Близнюки
Близнюки у серпні будуть на висоті. Все, що їм потрібно, – це спрямовувати сили в потрібне русло, підвищуючи свою енергетику. Ще їм варто позбутися оборонної позиції. Якщо постійно бути готовими до нападу, він рано чи пізно станеться. Краще показувати людям спокій та доброту. У такому разі навіть вороги втратять бажання шкодити Близнюкам. Якщо раніше треба було чекати зручного випадку, немов хижак, то зараз настав час брати своє. Це дуже сприятливий час у всіх сферах життя.

Рак
Раки, як і будь-які інші люди, мають свої гарні і погані риси характеру. У серпні буде не зовсім зрозуміло, які з них стануть більш актуальними. Планети та зірки будуть у відносно нестабільному становищі, тому Раков може кинути у будь-який бік. Найголовніше у серпні — виконувати свої обов’язки, а також не лінуватися у роботі. Не виключено, що за добрі справи та відповідальний підхід до роботи люди цього Знаку матимуть можливість для реалізації давніх планів. Це буде час удачі та прихованих змін.
Лев
Левам астрологи наполегливо рекомендують сподіватися на допомогу свого числа-талісмана. Воно допоможе їм отримати удачу в найкращий для цього момент. Також у серпні Левам краще навчитися говорити «ні» оточуючим людям, адже серед них буде багато халявників, які захочуть скористатися добротою чи неуважністю Львів заради власної вигоди. Зараз у пріоритеті у представників даного Знаку мають бути їхні власні справи, тому що часу та сил на все одразу у них точно не вистачить. Потрібно правильно планувати справи та розподіляти ресурси.
Діва
Дівам на початку і наприкінці серпня можуть снитися погані сни, але вони не матимуть під собою якоїсь серйозної основи і не стануть віщими. З 4 по 25 серпня на представників цього Знаку чекає один із найсприятливіших періодів у році. Це буде ідеальним часом для роботи. Меркурій, який перебуває в Діві, вкрай благотворно впливатиме на їх харизму, ефективність у роботі та справах, настрій. Найгірше, що тільки може бути в даний період часу, – це байдужість до свого життя і до всього, що відбувається навколо.
Терези
Все, що знадобиться Терезам для успіху – це наявність творчого мислення. Притягувати бажане силою думки простіше, ніж здається, хоч результат і не завжди видно одразу. У серпні про Терези можуть поширюватися неприємні чутки, але ці люди зможуть впоратися з натиском проблем. Цього місяця актуальною стане фраза: “Хочеш зробити щось добре – зроби це сам”. Терезам не варто покладатися на допомогу близьких людей, колег та друзів, а також думати, що станеться щось добре саме по собі. Під лежачий камінь вода точно не потече, незважаючи на допомогу Меркурія.
Скорпіон
Скорпіонам зірки та планети допоможуть вирішити деякі важливі проблеми. Також нічні світила будуть зацікавлені у тому, щоб допомогти Скорпіонам із вирішенням кармічних завдань. Не виключено, що багато проблем у серпні вирішаться самі собою, проте не потрібно чекати цього. Важливо залишатися продуктивними та розраховувати лише на себе самих. Хорошим способом відволіктися від рутини і проблем буде шопінг, але тут важливо не перегинати ціпок. Зайві витрати у серпні точно Скорпіонам не потрібні. Також корисними будуть домашні клопоти. Якщо нема чим зайнятися, можна прибратися в будинку, зробити перестановку.

Стрілець
У серпні Стрільцям краще уникати зневіри та негативу. Також астрологи настійно рекомендують у серпні місяці всім Стрільцям мати запасний план на випадок основного зриву. Справа в тому, що в серпні справи можуть зриватися з абсолютно незрозумілих причин, тому до цього варто підготуватися заздалегідь. Це благотворно позначиться на їхніх успіхах та допоможе поставити перед собою нові правильні цілі.
Козеріг
Козерогам у серпні, швидше за все, вдасться дізнатися про своє справжнє призначення. Тим, хто вже розуміє, чого хоче від життя, доведеться почати діяти, причому рішуче та сміливо. У цьому плані виникнути якихось проблем не повинно, тож Козерога може зробити вирішальний крок до мети. У спілкуванні з людьми, які мають тонку душевну організацію, важливо поводитися м’якше. Зараз Козерогам не можна ображати тих, хто цінує дружбу з ними. Цілком імовірно, що наприкінці місяця цих людей доведеться попросити про допомогу.

Водолій
Це буде дуже сприятливий час, коли важливо підтримувати будинок чистим, щоб творчі потоки зірок і планет поширювалися по будинку більш ефективно. Люди цього Знаку із загостреним почуттям обов’язку можуть потрапити у пастку маніпуляторів. Якщо хтось гратиме на почутті провини, з такою людиною краще якнайшвидше припинити будь-яке спілкування. Також астрологи радять самі Водоліям бути чеснішими і добрішими до оточуючих. В іншому випадку можна завдати непоправної шкоди своїй репутації.
Риби
Рибам навіть у найскладніших і найнеприємніших ситуаціях необхідно залишатися спокійними. У спілкуванні з будь-якою людиною потрібно виходити на конструктивний діалог — без брехні та лицемірства. Це допоможе зміцнити свій авторитет на роботі та сподобатися правильним людям. Успіх чекає на всіх Риб, які прагнуть змін у житті. Зараз важливо рухатись уперед і не зупинятися на досягнутому. Серпень подарує Рибам багато удачі та гарного настрою.