Гороскоп на тиждень з 18 по 24 липня 2022 року

Починається найсприятливіший тиждень липня. Перші три дні будуть днями сили, тому на нас чекає дуже важливий і цікавий час, в який ймовірність успіху виявиться вищою за звичайний у рази.

Астрологи розповіли, як реалізувати свій потенціал кожному із Знаків.

Овен
У Овнів настає ідеальний час для енергетичних чисток. Воно підходить для відпочинку, спорту, дієт, турботи про здоров’я у будь-якому прояві. Окремо варто сказати про інформаційні потоки. Меркурій їх значно посилить, тому Овнам потрібно буде навчитися обробити важливе від напускного та правду від брехні. Не виключено, що в безкінечному та потужному потоці нових даних будуть огріхи. Астрологи радять не слухати пліток і думати своєю головою. Якщо Овни не ризикуватимуть зайвий раз, то стануть одними з найуспішніших людей тижня.
Телець
Тільцям як повітря необхідне дотримання десяти законів світобудови. Нині їм настає час сили, оскільки Венера стає вкрай потужної. Потрібно присвячувати час сім’ї, спілкуванню, виявляти фізичну активність. Нині розклад такий, що немає нічого неможливого. Нічні світила на боці Тельців, тому їм можна братися за нові справи, закінчувати щось незавершене та дуже важливе. Можна займатись будинком, сім’єю, шукати другу половинку. Ніщо не стримує представників цього Знаку. Їхній успіх обмежується лише уявою.
Близнюки
У Близнюків за останні не найсвітліші та найприємніші тижні могли накопичитися негативні думки, проблеми зі здоров’ям. Чого точно не варто робити з 18 по 24 липня, то це наживати собі нових ворогів. З оточуючими людьми краще спілкуватися спокійно, без упередженості та сарказму. Сварки та конфлікти зараз будуть зайвою тратою часу та сил. Близнюки будуть сповнені енергії та здатні згорнути гори. Все, що їм потрібне — крапелька впевненості.

Рак
Попередні тижні для Раків могли бути виснажливими та важкими. Зараз все різко зміниться, тому астрологи настійно рекомендують Ракам позбавитися вигоряння та дефіциту енергії за допомогою простих вправ. Користуватися ними краще від ранку понеділка або навіть раніше, якщо хтось із представників Знаку читатиме цей прогноз на вихідних перед початком нового тижня. Астрологи рекомендують берегти свої нерви, якомога рідше беручись за складні справи або ті проекти, якими займатися не хочеться від слова зовсім.
Лев
Львів удача теж стороною не омине, однак, як і в інших знаків, у Львова теж будуть свої «але» та «якщо». Від невірного кроку зараз не застрахований ніхто, нехай планети та зірки в ідеальному становищі, а транзити планет обіцяють лише щастя. Левам не можна втрачати пильності, оскільки це загрожує великими проблемами з успіхом. Ще астрологи радять їм наперед розставити пріоритети, спланувати справи. Тоді як це краще не ризикувати.
Діва
У багатьох Дів останнім часом могла спостерігатися внутрішня криза. Вони не знали, чим їм можна зайнятися, щоб реалізувати свій потенціал та стати щасливими. Це чудовий час для зустрічей із протилежною статтю, флірту, романтики, початку стосунків. Діви будуть неймовірно красивими, привабливими. Вони зможуть підкорити будь-яке серце. Для цього достатньо лише бути щирими.
Терези
Терезам, як і Дівам, варто звернутися за допомогою до нумерології. Раніше ми розповідали про те, які числа допомагають Терезам. Цього тижня краще звернутися до них по допомогу. Вони допоможуть Терезам бути собою і залишатися максимально зібраними. Також важливо пам’ятати, що дорога завжди стелиться лише під ногами того, хто йде. Терези, які чекають, що щось станеться саме собою, швидше за все, не дочекаються моменту істини. Їм необхідно брати ініціативу виключно у свої руки. Сміливість буде винагороджена, причому у кожній із сфер життя.
Скорпіон
У Скорпіонів цього тижня очікується дуже багато приємних змін у коханні, у справах, у роботі. Винуватець цього — Венера. Також експерти радять тимчасово припинити тиснути на газ до упору. Потрібно трохи озирнутися, обміркувати подальші дії. Краще витратити час на це, ніж на вирішення створених через ризики проблем. Скорпіони зможуть досягти взаєморозуміння із собою та зі світом.

Стрілець
Стрільці — досить оптимістичні люди, але цього тижня їм буде потрібно весь свій внутрішній потенціал у цьому напрямі. Також експерти рекомендують не розкривати нікому своїх карт. Справа в тому, що люди можуть бути підступними зараз, адже успіху захочеться досягти всіх. Важливо побоюватися тих, хто хоч якось виявляє негатив чи каже неправду.
Козеріг
У Козерогів теж могли бути вкрай непростими останні тижні, тож насамперед їм варто очистити будинок від накопиченої негативної енергії. У цьому їм допоможуть чотири прості способи. Щоб змінилося все життя цілком, Козерогам доведеться змінити щось у собі. Цей тиждень стане ковтком свіжого повітря для представників цього Знаку Зодіаку, але тільки в тому випадку, якщо вони самі захочуть чогось нового і не боятимуться змін.

Водолій
У Водоліїв відкриються нові можливості, але й негараздів буде хоч греблю гати, особливо на роботі та в бізнесі. У коханні Водоліїв очікує спокій та розміреність. Сімейне життя з великою ймовірністю приноситиме Водоліям лише щастя та оптимізм. Самотнім представникам цього Знака не варто чекати на диво. Якщо хочеться підкорити чиєсь серце, доведеться діяти рішуче і сміливо.
Риби
Риби – це люди зі світлою аурою, а цього тижня такі будуть максимально щасливими та успішними у коханні. Це їхній час, їхній вихід на сцену та їхню чергу брати своє. Планети нейтралізують негативну енергетику, накопичену протягом тривалого часу. Риби розквітнуть і почнуть притягувати себе захоплені погляди. Зрушення з мертвої точки очікує представників даного Знаку та у роботі з бізнесом. Багато справ буде переміщено з папки «безнадійні» до папки «перспективні». Настав час діяти та реалізовувати повністю весь свій внутрішній потенціал.