Гороскоп на тиждень з 20 по 26 червня 2022

Починається новий тиждень, який, до речі, обіцяє бути вкрай позитивним.

Астрологи провели аналіз майбутніх семи днів і дали дуже важливі поради кожному Знаку Зодіаку про те, де і як треба шукати щастя.

Овен
Овнам зірки та планети допоможуть знайти своє призначення, поставити життєво важливі цілі та зрозуміти, навіщо вони живуть у нашому світі. Овнів чекаємо на час осяянь, наснаги та духовного піднесення. Основу успіху становитиме гарний настрій. Чим воно краще, тим Овни щасливіші та продуктивніші. Астрологи наполегливо рекомендують оточувати себе людьми-оптимістами, будувати нові ділові та любовні стосунки, ходити магазинами, вирішувати нагальні проблеми.
Телець
На тельців чекає гарний, яскравий тиждень, що запам’ятовується. Єдине, що їм зараз буде потрібно найперше — це навчитися відповідати на образи правильно, щоб зберегти своє біополе. Не виключено, що в них з’являться нові вороги, суперники у справах і в коханні. Багато їх цих людей захочуть насолити Тельцям. Як би там не було, краще зберігати тактовність і бути дуже уважними з тим, що кажуть вони самі. Провокації можуть призвести до незворотних наслідків, причому не найприємніших.
Близнюки
Близнюкам цього тижня зірки з планетами допоможуть позбутися апатії, лінощів. Настав час діяти — працювати, відпочивати, любити та розважатися. Словом, у період з 20 по 26 червня все добре потроху. Іти з головою у справи чи відпочивати всі ці дні точно не варто. Також не бажано пояснювати причини своїх вчинків негативним людям, виправдовуватись перед агресорами не можна. Інакше вони відчують свою силу і почнуть виявляти ще більше негативу і намагатимуться почати маніпулювати Близнюками.

Рак
Раки зможуть змусити енергетичні потоки Всесвіту працювати на себе. Наприкінці тижня можуть загостритись негативні стосунки з людьми на роботі. Як говорили в одному фільмі, ті, хто нас не любить, діляться на два типи: на тих, хто недалекий і на тих, хто просто нам заздрить. Швидше за все, буде більше людей другої категорії. Впоратися з ними досить просто — не треба говорити їм про свої успіхи та провокувати на обговорення тих речей, про які Раки не хочуть говорити.
Лев
Левам належить багато спілкуватися з людьми, хочуть вони цього чи ні. Швидше за все, на них чекають нові знайомства в діловій сфері та загалом у житті. На жаль, не всі люди виявляться приємними. У відносинах Львів очікує на глобальне перезавантаження. Швидше за все, їм вдасться внести в кохання щось нове. Це буде цікаве загальне заняття, емоції, пристрасть. У цьому та інших важливих життєвих питаннях можна довіритися інтуїції.
Діва
Дівам у боротьбі з негараздами та у спробах досягти великих висот у справах та роботі допоможе сила позитивного мислення. Ці люди багато думають і розмірковують про буття, про майбутнє і минуле, але краще не закопуватися в міркування занадто сильно, а то так можна переглянути нові можливості, яких цього тижня може бути чимало. Кожна дія Дів у справах та роботі має бути доцільною та обґрунтованою. Ризики та авантюри зараз не найкраще рішення. В інших сферах можна діяти у звичному ритмі.
Терези
Терезам слід почати боротьбу за світле майбутнє прямо зараз. Потрібно боротися з негативними програмами, змінювати своє життя та мислення. Астрологи радять представникам даного Знаку діяти максимально активно та рішуче. Інакше вони можуть втратити щось дуже важливе. Відмінне становище планет і Місяця зробить так, що Терези зможуть згорнути гори там, де ще вчора ви змирилися б з поразкою і зробили крок назад. Вони стануть сміливішими, розумнішими, ефективнішими. У них загостриться пам’ять та увага.
Скорпіон
Скорпіонам потрібно буде йти вперед, незважаючи на слова оточуючих людей про те, що вони чогось не зможуть. Якщо в даний момент ці люди переживають чорну смугу, позбутися її буде простіше, ніж звичайно. Щоб не посилювати можливі проблеми у справах і роботі, краще зайнятися економією часу, а не грошей. Час стане для людей цього Знака найціннішим ресурсом. Потрібно бути обережнішим, оскільки є ймовірність появи любовних трикутників.

Стрілець
Стрільцям важливо пам’ятати, що втілення мрії в реальність відбувається завдяки силі думок. Щоб стати щасливішим і успішнішим, їм варто позбутися ілюзій, почавши бачити світ таким, яким він є, а не таким, яким його малюють у фільмах. У спілкуванні з людьми астрологи радять дотримуватись тактовності. Стрільцям не варто лаятися з оточуючими та провокувати чи підтримувати конфлікти. У такому разі планети позбавлять цих людей удачі та гарного настрою, мотивації.
Козеріг
Козерогам цього тижня варто бути обережнішими, оскільки зірки можуть змусити їх випробувати не властиву їм апатію. В іншому ж тиждень має бути вдалим та сприятливим. Астрологи вважають, що немає кращого часу для роботи та усамітнення, але спілкуватися все одно варто — хоча б із родичами.

Водолій
Водоліям не варто займатися самоаналізом. Представникам даного Знака потрібно більше думати про майбутнє, не шкодуючи минуле. Не виключено, що вони намагатимуться змусити Водоліїв сумніватися в собі, нехай навіть ненароком. Не варто впадати в крайнощі, закриваючись від усіх і вся. Спілкуватися треба, особливо з друзями та другою половинкою. Добрі та близькі люди допоможуть Водоліям вигнати з голови купу поганих думок.
Риби
Рибам необхідно пам’ятати про силу слів, які вони вимовляють. Для того, щоб залишитися на хвилі успіху, Рибам варто побоюватися як мінімум трьох речей: зневіри, лінощів і самокопання. У період з 20 по 26 червня цих людей можуть почати хвилювати питання та справи, які раніше ховалися у тіні роботи. Це чудовий час для зміни обстановки, покупок, побачень, вивчення чогось нового, а також пошуків нових життєвих цілей. Риби зможуть перемогти там, де раніше це зробити не вдавалося.