Гороскоп на тиждень з 24 по 30 жовтня 2022 року

Жовтень плавно переходить до стадії завершення.

Новий тиждень принесе нам багато проблем, але астрологи радять не переживати раніше часу, оскільки навіть такий несприятливий тиждень можна зробити краще, дотримуючись простих порад.

Овен
У Овнів очікується складний тиждень через те, що активізуються багато з їхніх прихованих ворогів. Жити стане складніше, оскільки вороги будуть зі шкіри геть лізти заради того, щоб хоч якось насолити Овнам. Астрологи радять менше лаятись з оточуючими і не прагнути доводити свою правоту кожному зустрічному. З 24 по 30 жовтня у складній ситуації краще промовчати, щоби не провокувати конфлікти.
Телець
Нічні світила зроблять найактуальнішими найголовніші вразливі точки Тельців. Це значно знизить їх продуктивність, зменшить привабливість і призведе до сплутаності думок. Приймати складні та важливі рішення поки не варто, або потрібно бути обережнішим. З п’ятниці великі негаразди чекають на тих, хто перебуває в роз’їздах, або працює водієм, бортпровідником. Настав час згадати про свої найголовніші переваги та сильні сторони, бо вони точно знадобляться Тельцям у такий непростий період, як цей.
Близнюки
У Близнюків найгрізнішою зброєю у боротьбі місце під Сонцем є їх привабливість і харизма. Наприкінці тижня Меркурій переходів до Знаку Скорпіона позбавить їх красномовства, тому всі справи, зав’язані на переговорах, краще завершити до п’ятниці включно. 25 жовтня в день затемнення Близнюки можуть дуже втомитися, а також згадати щось неприємне з минулого. Загалом на тижні бажано уважно стежити за своїм здоров’ям та не ігнорувати біль, нездужання.

Рак
Енергетичні втрати Раків із вівторка будуть колосальними, тому з понеділка важливо правильно коригувати свої звички. По-перше, потрібно подбати про харчування: потрібно харчуватися енергетично корисною їжею. По-друге, необхідно почати боротися зі шкідливими звичками. Також астрологи наполегливо радять лягати і вставати в один і той самий час, щоб підвищити продуктивність. Якщо на роботі чи в бізнесі будуть труднощі, треба пам’ятати, що поки що рано складати повноваження. Досі є шанси подолати всі проблеми з найменшими втратами.
Лев
Найнебезпечніший день тижня для Львів — це, безперечно, сонячне затемнення, яке практично повністю позбавить їхньої енергії та сил, удачі та мотивації. Воно буде у вівторок, але його вплив на цих людей виявиться сильним навіть у середу. Через це в середині тижня до представників цього Знаку можуть повернутися їх найстрашніші звички, навіть якщо їм раніше вдавалося з ними впоратися. Астрологи рекомендують тримати себе в руках і не втрачати самовладання. Це допоможе не втратити контроль над ситуацією та зберегти стабільність у справах.
Діва
Дівам дуже потрібна буде підтримка близьких людей цього складного і непередбачуваного тижня. Якщо попросити про допомогу та емоційну підтримку когось, можна скористатися швидкими шепітками на успіх у будь-якій справі. Вони допоможуть здобути впевненість у собі. Дівам зараз категорично заборонено перекладати свою відповідальність на інших людей, звинувачувати когось у своїх проколах та проблемах. До негараздів потрібно ставитися філософськи, намагаючись знайти щось хороше в найгірших і неприємних подіях.
Терези
Терезам потрібно навчитися довіряти своїй інтуїції. Цього тижня внутрішній голос даватиме настанови рідко, але влучно. Венера дуже слабка, тому сили Терезів будуть на нулі, так само як і мотивація. Тим не менш, це можна частково нівелювати спілкуванням з правильними людьми, які сповнені ентузіазму та сил. Зміцнення сімейних зв’язків – ось головна мета представнику даного Знака на період з 24 по 30 число. Потрібно бути ближче до родичів і намагатися допомагати другій половинці, дітям, батькам, а також бути обережнішими у спілкуванні, використовуючи лише добрі та приємні слова.
Скорпіон
У Скорпіонів із вівторка може розпочатися вакханалія на роботі — нескінченні проблеми, справи, негаразди. Все тиснутиме на них і намагатиметься вибити з колії. Зараз варто бути обережнішим у спілкуванні з малознайомими чи незнайомими людьми. Це дуже несприятливий час для укладання угод та підписання паперів. Як відпочинок у період з 24 по 30 жовтня Скорпіонам краще вибирати щось просте та невигадливе.

Стрілець
Цього тижня Стрільцям бажано трохи знизити фізичні навантаження. Якщо дуже хочеться продовжувати займатися спортом, необхідно пам’ятати про правила, які допоможуть не нашкодити здоров’ю. Найбільше везти буде тим представникам цього Знаку, які зможуть навчитися приймати оточуючих людей такими, що про них є. Це буде важливою умовою збереження стабільності у роботі та у сімейних справах. Емоційно Стрільці стануть вразливішими, тож головна рада астрологів зараз — менше переживати за дрібницями.
Козеріг
Цей тиждень виявиться складним і вкрай небезпечним для тих Козерогів, які нещодавно змінили роботу або почали жити під одним дахом із коханою людиною. У багатьох представників цього Знака може виникнути бажання з головою поринути в отримання нових знань та саморозвиток. Це буде найкращий спосіб проведення часу. Потрібно читати книги та дивитися розвиваючі відео в інтернеті. Також Козероги зможуть на практиці застосувати нещодавно отримані знання.

Водолій
Водоліям варто спробувати перетворити свій будинок на місце сили. Справа в тому, що на енергетичне підживлення від зірок і планет чекати не варто, адже всі найближчі планети будуть до неділі в занепаді. До четверга включно збережеться стабільна ситуація, але з п’ятниці почнуться глобальні негативні зміни з переходу Юпітера на Рибний знак. Також варто бути обережними у вівторок через затемнення Сонця. Астрологи застерігають Водоліїв від помилок. Зараз не можна змінювати далекосяжні плани. Це може призвести до проблем у майбутньому.
Риби
У Риб на тлі затемнення у вівторок та останніх трьох несприятливих днів тижня можуть виникати нові проблеми зі здоров’ям. Також добрими ліками від нездужання стане відпочинок, оптимізм та доброта. Очікується, що наприкінці тижня станеться щось таке, що повністю змінить думку Риб. Не треба боятися змін — треба підлаштовуватися під них і правильно оцінювати свої можливості в ситуації, що склалася. Важливо залишатися об’єктивними у будь-якій ситуації.