Гороскоп на тиждень з 25 по 31 липня 2022 року

Гороскопи – найкращі друзі для людей, які люблять планувати все наперед.

Також це чудовий помічник для тих, хто хоче досягти успіху, залучити удачу. Астрологи розповіли про те, як це зробити кожному із Знаків Зодіаку цього тижня.

Овен
Овнам на цьому тижні важливо не поспішати та насолоджуватися кожним приємним моментом, щоб розтягнути задоволення. Не виключено, що в житті з’явиться багато нових переживань та негараздів. Але якщо дивитися на них через призму оптимізму, вони не матимуть влади над Овнами. Також астрологи радять зробити все можливе, щоб перетворити свій будинок на місце щастя та гармонії. Нічні світила будуть відчувати Овнів на міцність, але сила їхнього духу та впевненість у собі не дасть їм потонути в неприємних думках та зневірі. У них все вийде.
Телець
Тільці цього тижня мають бути якомога ближчими до родичів, другої половинки, будинку, друзів. Важливо спілкуватися з тими, хто пробуджує бажання жити, а чи не забирає його. Тільці можуть втратити мотивацію. Причому на порожньому місці. Посилює ситуацію ретро-Юпітер, але частково повернути ентузіазм і бажання жити мотивуючі цитати. Астрологи не виключають, що у Тельців у період з 25 по 31 липня може виникнути різка потреба у схваленні, компліментах. Це нормально, адже всім нам часом важливо чути щось приємне про себе.
Близнюки
Близнюкам, як справжнім представникам стихії Повітря. Варто сподіватися насамперед на силу слова. Представники цього Знаку бувають дуже промовистими. Астрологи радять користуватися цією перевагою починаючи з перших хвилин понеділка. Близнюкам вдасться вмовити багатьох людей на допомогу, на спільну роботу. Також Близнюки зможуть набагато швидше розкрити весь свій потенціал щодо гумору. Це благотворно позначиться спілкуванні з протилежною статтю. У роботі та справах важливо об’єктивно оцінювати свої можливості.

Рак
Найнебезпечніші почуття та емоції — заздрість, образи та злість. Раніше ми розповідали про те, як їх позбутися. Ракам потрібно зробити це, бо інакше наприкінці тижня ці почуття почнуть працювати проти них із новою силою. Велику увагу експерти рекомендують приділяти здоров’ю — ментальному та фізичному. Варто бути обережнішим у поводженні з грошима, а також пам’ятати, що є важливіші ресурси — наприклад, час. Потрібно витрачати його з розумом, інакше наприкінці тижня Раки можуть пошкодувати про те, що зробили чи, навпаки, не зробили.
Лев
Левам потрібно прийняти той факт, що їхнє життя скоро зміниться. Залишилося лише зрозуміти, в який бік хитнеться маятник цих змін — позитивний чи негативний. Астрологи радять Левам починати діяти від ранку понеділка, не чекаючи, поки все зважиться само собою. Бездіяльність у сім днів рівноцінно програшу, причому це справедливо абсолютно кожної сфери життя. Левам треба взяти всю свою волю в кулак і зробити рішучий крок уперед.
Діва
Дівам варто частіше сподіватися в майбутній період на допомогу свого числа-талісмана. Також варто загалом бути уважнішими і навчитися бачити те, що приховано між рядками. Почати тиждень краще зі звільнення від зайвого мотлоху. Це одна з головних умов щастя, оскільки порядок у житті та в домі допоможе Дівам зустріти негативну енергію Юпітера правильно. Астрологи радять не наражати себе на небезпеку, не ризикувати. Головна вразливість Дів — їхній ментальний стан. Зараз не можна сумувати і потопати у депресивних думках.
Терези
Терезам потрібно якомога рідше цього тижня йти в себе і займатися глибоким самоаналізом, звинувачувати себе за минулі помилки в житті. Якщо перестаратися, можна заробити самоурок. Починаючи з четверга всі негативні думки посилюватимуться, а бажання покопатися в собі зростатиме, досягнуть свого апогею у вихідні та на початку наступного тижня. Зараз потрібно більше працювати, але важливо пам’ятати, що старанна праця — це палиця з двома кінцями. Можна перегоріти і дуже втомитися, а це пряма дорога до проблем зі здоров’ям.
Скорпіон
Скорпіонам доведеться багато часу приділяти вибору правильного кола спілкування. Якщо люди цього Знаку хочуть бути на висоті і залишатися сильними, їм доведеться уникати спілкування з токсичними особами. Токсичні люди можуть заразити Скорпіонів негативом, оскільки останні виявляться вразливими для впливу ззовні. У такому разі доведеться зробити енергетичне чищення сіллю та ялівцем. Нав’язлива думка оточуючих краще обходити стороною, оскільки непрохані поради будуть небезпечними і жодним чином не допоможуть Скорпіонам стати успішнішими.

Стрілець
Стрільці, що належать до найстресовіших Знаків Зодіаку, зможуть пережити гідно всі проблеми і подолати перешкоди цього тижня. Астрологи вважають, що Стрільцям варто зробити ставку на самостійність, самодостатність.Будь-які негативні зміни та події люди цього Знаку зможуть звернути собі на користь. Важливо пам’ятати про те, що негаразди – це джерело досвіду та мудрості.
Козеріг
Козерогам необхідно створити гармонію у своєму будинку. У цьому їм допоможуть закони Васту. Особливо важливо це для тих, хто проводить у рідних стінах увесь свій час – фрілансерам, жінкам-домогосподаркам та матерям. Судячи з становища зірок і планет, Козерогам зараз потрібно йти до своєї мрії, незважаючи на перепони. Не виключено, що впевненість у собі похитнеться, але не можна розгойдувати цей корабель. Потрібно йти вперед, не змінюючи курсу, інакше розпочнеться смуга внутрішніх проблем, які зведуть шанси на успіх до абсолютного мінімуму.

Водолій
Водоліям варто скористатися найкращими практиками для довголіття та зміцнення здоров’я. Нічні світила допоможуть представникам цього Знаку стати міцнішими фізично та ментально. Можливо, що в деяких ситуаціях це відбуватиметься через переживання якихось проблем. Щоб досягти успіху в житті та утримати його поряд, Водоліям не варто ставити запитання «як?» і чому?”. Так вони ризикують закопатися у собі. Натомість краще спробувати знайти неординарні та нові рішення звичних завдань. Це гарний час для самореклами та пошуків роботи.
Риби
Рибам потрібно зайнятися в першу чергу чищенням будинку, прибиранням. Також важливо очистити голову від небезпечних думок. Це ідеальний час для позбавлення всього зайвого і непотрібного. Можна спробувати піти з роботи, що набридла і неабияк набридла, розірвати токсичні відносини. Астрологи радять боротися із меланхолійним настроєм. Це допоможе стати успішнішим і прийти до спільного знаменника з будь-якою людиною. Доброта, оптимізм і любов до життя – ось три інгредієнти для ідеального коктейлю щастя в період з 25 по 31 число.