Гороскоп на тиждень з 26 вересня по 2 жовтня 2022 року

Вересень добігає кінця, а це означає, що до своїх законних прав вступає жовтень.

Цього тижня на нас чекає небезпечний понеділок, але поступово зростаюча позитивна енергетика зірок і планет, яка допоможе зустріти новий місяць із удачею та гарним настроєм.

Овен
Овнам задля досягнення своїх найголовніших і найамбіційніших цілей цього тижня треба частіше прислухатися до інтуїції. Є практики, що допоможуть почути внутрішній голос. З їхньою допомогою Овни зможуть набагато частіше приймати правильні рішення, а також рідше ловити зустрічний вітер на шляху до цілей. Це їхній тиждень і час виходити на сцену, щоб «керувати виставою». Якщо хочеться відпочити та забути про негаразди та боротьбу за владу, гроші та авторитет, то у Овнів є і така опція. Головне – зробити вибір на початку тижня.
Телець
У житті кожної людини є безліч перешкод, які заважають нам бути щасливими. Тільці зможуть у період з 26 вересня по 2 жовтня ці перешкоди обійти стороною, або зовсім забрати з шляху. Для цього доведеться трохи піти у самоаналіз та спробувати подивитися на своє життя збоку. Дуже важливо творити більше добра в ці сім днів — зіркам це сподобається. За добрі справи Тельці отримуватимуть набагато більше удачі та щастя, ніж зазвичай. Одне можна сказати про цей тиждень точно — він зробить людей цього Знака цілеспрямованішими.
Близнюки
Початок тижня виявиться складним для непосидючих Близнюків. Ще на початку тижня можливі дрібні зради з боку друзів та знайомих. Такі вчинки покажуть, хто є хтось насправді. Представникам цього Повітряного Знаку астрологи наполегливо не раджу робити те, на що витрачати час зовсім не хочеться. Так Близнюки збережуть гарний настрій та продуктивність.

Рак
Ракам можна спробувати за цей тиждень навести лад у житті. Раніше експерти в галузі біоенергетики розповідали, як цього досягти. Це приємний час для покупок, обміну валюти, пошуків нової роботи. Навіть службовий роман буде чудовим способом розважитися і отримати задоволення від життя. Цей тиждень може запам’ятатися Ракам на дуже довгий термін, оскільки їх життя докорінно зміниться, або ж зміниться ставлення до того, що відбувається. Корисною буде зміна обстановки, поїздки, придбання або отримання домашніх тварин.
Лев
Левам цього тижня, мабуть, захочеться зайнятися самоаналізом, пошуками істини. Щоб стати розумнішим і мудрішим, важливо переймати чужу мудрість, адже в цьому немає нічого поганого. Навпаки, так Леви зможуть зберегти багато часу та сил. Тиждень виявиться щедрим на події, які залишать після себе масу приємних вражень. Це можуть бути доленосні зустрічі, поява нових ідей, успіхи у роботі.
Діва
Життя Дів може в ці сім днів дуже різко змінитися, причому на краще. Навіть якщо цього не станеться зараз, це може статися з невеликим запізненням у найближчому майбутньому. Так чи інакше, але всім, хто чекає на приємні зміни, варто стежити за прикметами на щастя. Також важливо чітко планувати свої справи та ставити перед собою нові цілі. Маючи перед очима детальне бачення свого майбутнього, Діви зможуть зі значно більшою ймовірністю реалізувати всі зухвалі плани, внісши в своє життя багато нового. Це їхній час та їхній вихід на сцену.
Терези
Якщо для Терезів цей тиждень виявиться складним, що не астрологи, до речі, не виключають, то в такому разі представникам цього Знаку потрібно буде більше відпочивати. Найкращий спосіб швидко повернути собі сили після важкого дня – це змінити обстановку. Також дуже важливо буде правильно спати – наприклад, лягати раніше і вибирати правильну позу для сну. Подібні прими та методи допоможуть пережити бурю перших днів тижня. У понеділок краще зайняти вичікувальну позицію, а ближче до середовища починати проявляти більше активності.
Скорпіон
Не виключено, що Скорпіони цього тижня зможуть позбавитися чорної смуги, причому зроблять це максимально швидко. Це їхній час, оскільки зірки дадуть їм можливість стати успішнішими у будь-якій із сфер життя. Скорпіонам потрібно менше уваги приділяти чуткам і пліткам. Астрологи радять перестати слухати те, що говорять оточуючі та перестати самим поширювати брехливу інформацію. Також каменем спотикання у період з 26 вересня до 2 жовтня для Скорпіонів стане жадібність. Важливо позбутися цього почуття якнайшвидше.

Стрілець
Стрільцям зірки та планети допоможуть прийти до внутрішньої гармонії. На роботі, у бізнесі, а також удома варто виконувати справи в режимі «повільно, але правильно». Поспіх не принесе жодних позитивних результатів. Вона лише посилить ситуацію. Згідно з прогнозами, Стрільці зможуть вирватися в лідери у роботі та фінансовій сфері, а ось у коханні успіхи приходитимуть насилу. Прийде передбачати дії другої половинки і виявляти максимум креативності в моменти нових знайомств.
Також важливо не виявляти зайву імпульсивність у спілкуванні з близькими. Сварки з родичами, дітьми та другою половинкою можуть неабияк зіпсувати настрій та вибити Козерогів з колії. Цей тиждень для з’ясування стосунків точно не підходить.

Водолій
Водолії, будучи одними з найенергійніших та найактивніших Знаків Зодіаку, цього тижня зможуть повністю розкрити свій потенціал. Це є актуальним для всіх сфер без винятку. На них чекає багато приємних моментів та важливих перемог на всіх фронтах. Помірний егоїзм буде корисним доповненням до цілеспрямованості та амбітності цих людей. Важливо думати більше про себе, ніж про інші, але в деяких ситуаціях все ж таки доведеться включити «режим турботливого Водолія». Можливі несподівані фінансові витрати, але вони виявляться вимушеними та досить приємними.
Риби
Рибам цього тижня можна будувати нові любовні та дружні стосунки. З рештою людей доведеться бути трішки обережнішими. Не варто розкривати своїх карток усім підряд. Риби можуть зіткнутися з потужною опозицією у роботі та бізнесі, але це не повинно зламати їх дух та силу волі. У конкуренції, як відомо, народжуються геніальні ідеї, і навіть виникає нова мотивація. Настає час звільнення від страхів, сумнівів та негативу.