Гороскоп на тиждень з 27 липня по 2 серпня 2020: всі знаки зодіаку

Зірки і планети постійно змінюють своє становище, змушуючи нас переживати певні зміни в житті.

Астрологи розкажуть про те, які зміни приготували нам нічні світила на цьому тижні.

Овен
У Овнів починається час фінансової активності, однак перший день тижня стане не найсприятливішим. На роботі варто довіряти колегам і не боятися спільної праці.
У любовної сфері у Овнів настає період відлиги. Всі конфлікти і негаразди підуть геть. Одиноким Овнам вдасться знайти споріднену душу і навіть закохатися. Зрозуміло, для цього доведеться покинути зону комфорту і проявити активність, показати оточуючим своє бажання спілкуватися і знаходити спільну мову.
Телець
У Тельців починається період, коли варто фокусуватися на дрібницях. Важливо абсолютно все, що відбувається і оточує цих людей. У важких ситуаціях прості ритуали щасливої ​​людини допоможуть Тельцям не падати духом, а продовжувати свій шлях з високо піднятою головою. Варто знаходити нових друзів і не наживати собі нових ворогів.
Що стосується фінансової сторони життя, то в ній людям цього Знака може повезти ближче до кінця тижня. На вихідних корисні будуть шопінг і вкладення коштів в розваги, відпочинок і зміну обстановки. Астрологи радять відправитися в невелику поїздку, хоча в домашній обстановці теж буде багато позитивної енергії.
Близнюки
Настав час позбутися від негативних установок, щоб стати щасливішими і більш вдалим. У цьому Близнюкам допоможуть їх близькі друзі і родичі. Прийшов час послухати їхні поради і просто триматися ближче до тих, хто мудрий і оптимістичний. Тиждень може видатися непроста, так що бажано не ризикувати і не наживати собі нових ворогів серед оточення.
Близнюкам варто сфокусуватися нема на руйнуванні, а на творенні. Важливо допомагати оточуючим, підтримувати близьких, не проявляти жадібність і не брати своє хитрістю, агресією. У фінансовій сфері можливі непередбачені затримки, різні перешкоди і негаразди, але це лише тимчасові труднощі, а не чорна смуга.
рак
Для Раків починається дуже вдалий час в плані фінансової активності. Можна сміливо здійснювати дорогі придбання, шукати нову роботу, відкривати новий бізнес, обмінюватися товарами і так далі. Можливий невеликий дефіцит часу.
Найскладнішими днями тижня будуть вівторок і неділю. У ці дні Раки можуть відчути брак сил і енергії. Це може викликати легку невпевненість в собі. Щоб уникнути краху планів, потрібно залишатися в спокої. Відпочинок зі своєю сім’єю і другою половинкою дасть Ракам можливість позбутися негативної енергії.

Лев
Перші два дні тижня для Львів можуть виявитися складними через брак енергії. Зірки будуть в поганому настрої, так що можуть початися проблеми у всіх сферах життя. З 29 липня зірки і планети почнуть набирати силу, як і Леви. Розпочнеться період продуктивності.
Триватиме позитивний період до кінця тижня. На вихідних важливо змінити обстановку, відвідати якусь нову місце, познайомитися з новими людьми. Астрологи радять розважитися як слід і викинути з голови думки про роботу. У ці сім днів вирішувати негаразди Левам допоможуть їх потужна інтуїція і сила волі.
Діва
У Дів з’явиться грунт і привід для розширення можливостей та зміцнення свого авторитету. На цьому тижні будуть з легкістю вирішуватися завдання організаційного характеру. Можна сміливо займатися вирішенням юридичних проблем. Також зірки і планети радять надихати оточуючих. Для цього потрібно забути про критику і сфокусуватися на компліментах.
Для них прекрасно підійде друга половина тижня. В цілому ж період відзначиться великим оптимізмом, хорошим настроєм, появою нових прагнень і цілей. На вихідних дуже сильно виросте популярність Дев у протилежної статі.
Терези
Починається час фінансової активності. Крім них потрібно сподіватися на працьовитість, особистий досвід. Для того, щоб залишатися на гребені фінансової хвилі, необхідно зберігати свій погляд на світ і не слухати думки оточуючих. Важлива самодостатність у всіх аспектах.
У Терезів може з’явитися невгамовність. Вона допоможе у вирішенні складних завдань і дасть Терезам більше впевненості в собі і продуктивності. Астрологи радять зберігати непохитне бажання рухатися вперед і руйнувати стереотипи. Головне, щоб це не переростало в нахабство. З нахабними Терезами не захочуть співпрацювати оточуючі.
Скорпіон
У Скорпіонів настає дуже важливий час. Зірки і планети знаходяться в сприятливому положенні. Вони допоможуть представникам даного Знака зрозуміти свої справжні життєві цілі. Найсприятливішими днями можна вважати 31 липня, 1 і 2 серпня. Зірки в ці дні будуть самими творчими. У ці дні і в цілому на тижні бажано уникати жадібності і нахабства. Потрібно бути чесними по відношенню до всіх людей, навіть до своїх ворогів і недоброзичливців. Астрологи радять не будувати порожніх ілюзій щодо людей. Потрібно приймати всіх такими, якими вони є.
Стрілець
Складними днями можна вважати 28 і 29 липня. У цей період енергетика зірок і планет буде деструктивною, через що можуть з’явитися негативні думки і невпевненість. Щоб вони не захопили розум Стрільців, необхідно буде слухати своє серце, а не думка оточуючих людей. Ніхто краще за самих Стрільців не знає, що їм потрібно для щастя.
Астрологи радять проявляти більше співчуття до людей. Допомога і підтримка близьких повернеться Стрільцям великою удачею в майбутньому. На стику липня і серпня Стрільці можуть стати більш чутливими до змін. Не варто боятися їх, бо будь-які зміни в житті – це початок чогось позитивного. Потрібно долати труднощі, а не наживати собі нові проблеми.

Козеріг
На цьому тижні зірки будуть в дисонансі з зірками, тому удача буде то приходити, то йти. Ця непередбачуваність буде відчуватися у всіх сферах життя. У деяких справах Козерогам знадобиться проявити дещицю хитрості. Це допоможе заощадити багато часу і сил, обійти перешкоди.
Віра в себе повинна вийти на новий рівень. Сумніви можуть стати причиною зриву планів. У спілкуванні з людьми і любовній сфері важливо підтримувати комунікацію, не йти в себе і не замикатися від усього світу. Період підходить для романтики і пошуків другої половинки. Всім, хто в стосунках, краще не шкодувати часу на кохану людину.
Водолій
У Водоліїв головною сферою астрологи називають любов. Також корисно буде користуватися порадами близьких. Вони дозволять уникнути катастроф, негараздів, перетворити своє життя і змінити її на краще.
У справах, в бізнесі і в роботі Водоліям допоможуть досягти успіху колективна праця, воля до перемоги і впевненість в собі. Внутрішній світ цих людей перетвориться, з’явиться творчий заряд, бажання досягти успіху в усьому. Підтримати це настрій допоможе порядок вдома і на робочому місці. На цьому тижні варто боротися зі стереотипами і бути відкритими для спілкування.
Риби
Рибам в понеділок вранці важливо почати тиждень з позбавлення від мотлоху і сміття. Це допоможе налаштуватися на потрібну хвилю і подолати кризу на початку тижня. Зірки і планети вже у вівторок стануть більш творчими, що позитивно відіб’ється на настрої Риб і їх удачі.
Астрологи зазначають, що це ідеальний час для здійснення важливих покупок, пошуку нової роботи, відряджень. Також можна починати навчання, просувати нові ідеї. Випадковостей в такі періоди не буває, так що потрібно розраховувати тільки на самих себе і на свій досвід. З’явиться можливість знайти другу половинку, зміцнити існуючі відносини.