Гороскоп на тиждень з 29 серпня по 4 вересня 2022 року

Починається новий тиждень, на якому літо зустрінеться восени. Для багатьох такий період є трохи сумним, але не варто засмучуватися через догляд літа. Тиждень буде спокійним і сприятливим.

Намагайтеся дотримуватися простих рекомендацій астрологів для того, щоб знайти шлях до успіху у фінансовій сфері, любові, домашніх справах, а також просто отримати щастя. Багато хто з нас у ці сім днів тимчасово перестане робити типові для нас життєві помилки, тому що зірки і планети будуть на нашому боці. Вони допоможуть заспокоїтися, знайти твердий ґрунт під ногами.

Овен
Овнам початок осені може подарувати багато неприємних думок, адже ці люди здебільшого люблять літо, тепло та сонце. Якщо раптом представників цього Знаку накриє неприємними думками, вони можуть скористатися порадами про те, як зробити ранок добрим, щоб від початку будь-якого дня бути на позитивній хвилі. Щодо проблем, то підступи ворогів не залишаться безкарними. Ті негаразди, які з’явилися в житті Овнів через їхні власні проколи, можуть бути виправлені. Нічні світила дадуть цим людям можливість змінити долю.
Телець
Цей тиждень подарує людям цього Знаку нові можливості, які розглянути буде не дуже просто. Саме тому Тельцям слід навчитися довіряти внутрішньому голосу. Особливо це стосується періоду затишшя, який триватиме до 2 вересня включно. Інтуїція Тельцов загостриться, незважаючи на ретроградний Уран. 3 вересня — найсприятливіший день тижня, коли потрібно проявляти багато активності і займатися улюбленими справами. Також на цьому тижні важливо долучитися до прекрасного: частіше дивитися гарне кіно, милуватися витворами мистецтва, відвідувати музеї та виставки.
Близнюки
Для успішного завершення та початку важливих справ знадобиться успіх. Близнюкам варто сподіватися на допомогу свого числа-талісмана. Його підтримка буде дуже доречною, особливо з огляду на те, що цей тиждень вимагатиме від Близнюків життєвих нововведень — зміни обстановки, покупок, оновлення зовнішнього вигляду. Якщо щось не виходитиме, це говорить лише про одне — ці люди застосовують неправильний підхід. Важливо рухатись у правильному напрямку, але використовувати ті методи, які не шкодять оточуючим. Астрологи радять не переходити дорогу нікому.

Рак
Для Раків тиждень буде максимально розміреним та передбачуваним. Якщо раптом з’являться якісь проблеми, не варто списувати все на псування і пристріт. Швидше за все, всі негаразди цього тижня стануть спробою долі змінити долю Раків на краще. Проблеми перетворяться на нові можливості, причому дуже скоро. Хтось може побачити позитивні зміни вже сьогодні, а комусь доведеться почекати. Вимкнути раціоналізм не можна — важливо дивитися на світ через призму об’єктивності, особливо в ті моменти, коли здається, що все летить у прірву.
Лев
Леви будуть вкрай щасливими людьми у ці сім днів. Особливо це стосується суботи та вихідних загалом. Аспект Меркурія та Юпітера відкриє перед Левами нові двері та зробить цих людей більш щасливими, продуктивними. У суботу та неділю можна займатися домашніми справами – прибиранням, ремонтом, переїздом. Також корисно буде подорожувати та виїжджати за місто. Спілкування з природою піде Левам на користь у довгостроковій перспективі. Леви — люди-холерики, але в ці сім днів вони зможуть стати спокійнішими по відношенню до світу, себе та оточуючих.
Діва
Дівам нічні світила допоможуть вирішити їх найголовніші кармічні завдання, або максимально наблизитися до їх вирішення. Зірки та планети будуть закликати Дів до сміливості та рішучості. Такий підхід важливий буде не лише у справах та роботі, а й у коханні. Якщо дуже хочеться досягти чогось, доведеться діяти, а не сидіти на місці і чекати біля моря погоди. Ретроградний Уран запустив потрібні механізми, тому життя представників цього Знаку поступово змінюватиметься. Важливо не залишатись осторонь, а триматися за штурвал і не боятися приймати рішення.
Терези
Терези цього тижня буде вкрай ефективними у спілкуванні з людьми, у роботі. У них буде стабільний і добрий настрій, тому вони зможуть залучити до свого життя сприятливі події та потрібних людей. Настав час навчитися дивитися на все, що відбувається, не з-за лаштунків, а зі сцени. Очікування дива та гра на других ролях не підуть Терезам на користь. На користь піде активність і рішучість. Не виключено, що представники цього Знаку зможуть розробити та просунути нові ідеї на роботі, стати більш креативними.
Скорпіон
У Скорпіонів у будні очікується дуже спокійний період. Також астрологи відзначають зниження активності та енергетики. Повернути собі внутрішні сили людям даного Знаку допоможуть три прості вправи з йоги. Також астрологи рекомендують частіше виходити з дому, гуляти і відвідувати басейн. Можна також приймати частіше душ і більше води, щоб залучати силу своєї рідної стихії.
Стрілець
Стрільці можуть зрозуміти, що вони застрягли в глухому куті. Ключем, що відчиняє двері до успіху, стануть різні нововведення – оновлення гардеробу, приготування нових страв, перестановка меблів. Нехай і не без зусиль, але Стрільці зможуть знайти ключ до розуміння того, що відбувається. Що найголовніше, вони зможуть вийти на новий рівень розвитку. Їм під силу стати успішніше і перемогти негативні думки про завершення літа та початок сірої осені.
Козеріг
Козерогів очікує розмірений і спокійний тиждень. Все буде так, як вони люблять, але по можливості їм краще користуватися ритуалами на удачу, оскільки фортуна може тимчасово від них відвернутися. Будь-які приємні чи неприємні зміни у житті стануть ознакою чогось важливого. Не виключено, що саме на цьому тижні Козероги зможуть розпочати свій шлях до нового життя. Своєрідність цих людей може зіграти з ними поганий жарт. Важливо бути більш гнучкими та готовими йти на компроміс заради збереження стосунків та дружби.

Водолій
Водоліям у період з 29 серпня по 4 вересня важливо правильно підбирати одяг, віддаючи перевагу речам певних кольорів. Раніше ми розповідали, що означають різні відтінки. Для того, щоб не втратити успіху і гарного настрою, астрологи радять набратися сміливості, щоб викинути білий прапор у війні з іншими людьми. Будь-які чвари і конфлікти будуть вкрай вимотувати в енергетичному плані. Нічні світила зараз не сприяють підвищенню витривалості, тому витрачати сили марно буде недозволеною розкішшю для людей цього Знака.
Риби
Рибам для досягнення успіху та утримання поряд удачі потрібно почати дотримуватися принципів усвідомленості. Вони перевернуть їхнє життя і допоможуть поставити перед собою нові цілі та завдання, знайти мотивацію. У спробах стати щасливішими всі засоби хороші, тому не варто боятися просити про допомогу своїх близьких та друзів, звертатися за порадою до мудрих людей. Наприкінці серпня і на початку вересня перемагатимуть ті Риби, які не соромляться визнати свою неспроможність. Важливо бути чесними по відношенню до себе. Це показник сильної особистості, що формує повагу оточуючих.