Гороскоп на тиждень з 6 по 12 червня 2022

Гороскоп на наступний тиждень допоможе вам досягти успіху у всіх сферах життя.

Астрологи проаналізували для вас становище планет і розповіли, чим це загрожує кожному зі Знаків Зодіаку.

Овен
У Овнів можуть бути неполадки у спілкуванні з людьми. Нічні світила зроблять так, що від любові до ненависті буде лише один крок. Овни зможуть нормально ладнати з оточуючими, але ця рівновага стане хитким, як тільки представники даного Знака почнуть тягнути на себе всю увагу і проявляти егоїзм. Людям не захочеться бути у ворожому середовищі, тому вони почнуть відповідати Овнам тією ж монетою. Що стосується фінансової сфери, то тут на них чекає успіх. Їм вдасться купити товари зі знижкою, підвищити прибутки.
Телець
У Тельців буде продуктивний тиждень, однак може бути також і багато приводів для розладу. Цим людям варто скористатися одним із кількох способів забезпечити собі чудовий настрій на весь день. Особливо важливо це буде зробити в понеділок, щоб задати тон усьому тижні. Головний лейтмотив цих семи днів – романтика та улюблене хобі. Можна вибрати один із цих двох напрямків, або відразу обидва. Що стосується справ та роботи, то тут, можливо, настав час трохи натиснути на гальмо і просто побути спостерігачами, але це не керівництво до дії, а лише одна з опцій.
Близнюки
Людям цього Знака астрологи наполегливо радять адекватно сприймати будь-яку критику на свою адресу. Цілком можливо, що серед усіх слів незадоволених Близнюками людей буде багато корисного. Потрібно ставитися до себе критично і не говорити собі: Я ідеальний / ідеальна. Завжди є чого прагнути, особливо в такий час як зараз. Немає нічого поганого в тому, що прийняти підтримку від оточуючих. Поблизу обов’язково знайдуться люди, які готові допомогти.

Рак
У Раків буде дуже слабка енергетика, тому перше, на що варто звернути їм увагу — взаємини в сім’ї. Якщо Раки будуть чуйними та добрими, то отримають від пані долі багато удачі та позитиву. Їм потрібно стати об’єктивними, чуйними. Робота та особисті справи зачекають. Якщо зараз вони тимчасово поживуть не заради себе, а заради батьків, дітей та другої половинки, то матимуть потужний заряд удачі, а також зможуть очистити свої кармічні борги.
Лев
Усі проблеми, якщо й відбудуться, то лише наприкінці тижня. Небезпечною буде субота. Позбутися негативу та залучити благополуччя Левам допоможе магія перехресть. Ще їм варто забути про слово «хочу». Представники даного Знаку звикли отримувати те, що їм хочеться, натискання пальців, але зараз це не спрацює. Настав час наполегливої ​​праці та захисту своїх активів. Мова не про гроші, а про авторитет у сім’ї, репутацію на роботі. Левам потрібно пропонувати колегам і начальству шляхи вирішення негараздів, причому вони мають бути унікальними, не запозиченими.
Діва
Цього тижня Всесвіт на боці Дів. Вона посилатиме їм знаки згори, які покликані будуть попередити Дів про можливу небезпеку. Уникнути проблем можна за допомогою позбавлення зверхнього ставлення до людей. Діви часом принижують чужі заслуги, але цього робити категорично не можна. Краще бути поблажливими та доброзичливими з усіма — навіть із ворогами. Впевненість у друзях та близьких похитнеться, але протягом пари-трійки днів все відновиться. Будь-які безпідставні переживання будуть марними.
Терези
Терезам підвищити свою енергетику та покращити настрій допоможе арт-терапія, прослуховування музики, перегляд фільмів, спілкування з цікавими людьми. Якщо бути на хвилі позитиву, будь-які справи пройдуть як гарячий ніж через масло. Ще Терезам варто більше відпочивати, не пропадаючи на роботі і не затримуючись допізна в офісі. Якщо на горизонті замаячать проблеми, це не повинно стати причиною розладу та апатії. Будь-які випробування цього тижня покликані зробити людей цього Знака сильнішими, мудрішими, витривалішими.
Скорпіон
Скорпіони, будучи представниками одного з найчарівніших Знаків Зодіаку, майже завжди успішні у переговорах, коханні, знайомствах. Цього тижня справлятиме гарне перше враження буде ще простіше. У спілкуванні з новими людьми можна використати імпровізацію — вигадувати нові види вітання, шукати підхід до людей якимсь незвичайним чином. Головне зараз не бути нудними та такими, як усі. Це дозволить Скорпіонам залишитися у пам’яті людей надовго. Віжжі їх долі зараз не в руках зірок, а в руках самих Скорпіонів.

Стрілець
У Стрільців настає ідеальний час для перезавантаження свого життя. Їм вдасться зробити багато нового, оновити відносини, досягти великих висот на роботі та в бізнесі, зруйнувавши ментальні бар’єри у свідомості. Якщо вони не мали стимулу для вдосконалення, то зараз він, швидше за все, з’явиться. Також Стрільців можуть очікувати приємні домашні турботи. Астрологи наполегливо не радять давати оточуючим людям порожні обіцянки.
Козеріг
Це буде дуже яскравий час для Козерогів. Воно запам’ятається їм надовго. Крім цікавих і важливих подій представників цього Знака можуть очікувати деякі духовні осяяння. Можливо, настав час зайнятися пошуками істини. Вони можуть допомогти Козерогам знайти віру в себе або суттєво її зміцнити. Астрологи радять цим людям розбиратися зі справами, у яких вони є найбільш компетентними. Решту поки краще відкласти.

Водолій
Водоліям вдасться вирішити багато своїх кармічних завдань. Щоб це стало можливим, доведеться позбавитися властивого їм цинізму. Початок тижня буде дуже динамічним та яскравим, а ось наприкінці цього тижня краще відкласти будь-які ініціативи. Експерти наполегливо не радять обговорювати зі сторонніми свої фінансові справи, плани на майбутнє, амбіції та цілі. Все, що потрібно зараз цим людям, так це відволіктися від думок про результат своєї роботи, щоб поринути у сам процес. Потрібно отримувати задоволення від того, чим займаєшся.
Риби
Це досить незвичайний час для риб. У період із 6 по 12 червня можливі як гучні перемоги. Так і розчарування. Також деяким людям з їхнього оточення може не сподобатися те, що вони роблять. Недоброзичливці не дрімають, так що Рибам краще користуватися основними магічними властивостями срібла, яке захистить їх від пристріту та небезпеки. Будь-які рішення, що продиктовані впливом з боку, можуть порушити процес руху до цілей. Краще думати лише своєю головою та не приймати непрошену допомогу.