Гороскоп на тиждень з 7 по 13 листопада 2022 року

Здебільшого люди планують справи на тиждень наперед.

Астрологічний прогноз на період з 7 по 13 листопада допоможе вам правильно спланувати всі справи та досягти своїх цілей у будь-якій із сфер життя.

Овен
Овнам вже на початку тижня варто поставити на себе енергетичний захист, щоб не дати можливості негативним та небезпечним людям завадити виконанню важливих завдань. Загалом тиждень буде наповнений не найприємнішими особистостями, але Овнам не важко буде викрити їх плани і налаштуватися на позитивну хвилю. Головне зараз – не шукати пригод і не привертати увагу ворогів. Нехай вони варяться у своїй ненависті. Не треба витрачати час даремно. Важливо зосередитися на тому, що приносить найбільше позитиву та задоволення від життя.
Телець
Тільцям після кожного трудового дня варто якнайкраще відпочивати. Особливо це стосується перших двох днів тижня. Смачна їжа, прогулянки, спілкування із цікавими людьми. Флірт і побачення – все це допоможе змістити фокус думок з робочих негараздів на щось приємніше. Традиціоналізм – найкращий вибір Тельців на даний момент. Експерименти зараз точно не принесуть жодних дивідендів. Будь-які авантюри подарують Тельцям лише зайві проблеми та переживання, а цього краще уникати.
Близнюки
Абсолютно в будь-яких справах важливим є максимально претензійний підхід. Не можна упускати деталі, адже в такому разі є ризик упустити щось важливе. Ці сім днів добре пройдуть для тих, хто намагається зміцнити своє здоров’я, як фізичне, так і емоційне. Близнюкам варто бути трохи обережнішими, оскільки люди, яких вони вважають за друзів, можуть показати себе з вкрай неприємного боку. Можливо, так на них діятиме ретроградний Марс, але продовжувати спілкування точно не варто.

Рак
Це буде той самий час, коли люди цього Зодіакового знаку зможуть отримати те, про що мріють. Не варто тягнути різний мотлох у свою душу — такий, як образи, негатив. Не треба також нікому мститись і нагадувати про старі образи. Все це нехай залишається у минулому. Можливо, настав той самий час, коли варто подбати про свою карму і змінити гнів на милість. Так буде найкраще для всіх, а особливо для самих Раків.
Лев
Леви в ці сім днів стануть набагато мудрішими. Краще зробити це так, ніж пережити проблеми та закріпити результат на практиці. Вміння вчитися на чужих помилках — це найвищий дар, який можна розвинути в собі. Думки типу «такого зі мною точно не трапиться» — це лише другосортний і ненадійний спосіб самопереконання в тому, що погані речі трапляються лише з оточуючими. Всі ми рівні перед долею, і це потрібно усвідомити Левам якнайшвидше.
Діва
Дів часто відносять до найзагадковіших і найпотаємніших Знаків Зодіаку. Загадковість це добре, адже вона провокує інтерес у оточуючих. Прихованість – це вже щось із розряду пороків, оскільки важливо вміти приховувати певні речі від оточуючих, але не можна будувати навколо себе непереборні стіни. Дівам потрібно впустити в своє життя когось нового або дати можливість близькому другові чи подрузі зрозуміти свої емоції та почуття. Потрібно навчитися говорити про проблеми, а не замовчувати їх. У цьому полягає основне завдання Дів на період із 7 по 13 листопада.
Терези
Терези в понеділок і вівторок можуть пережити масу неприємностей, однак, починаючи з середовища в їхньому житті почнуть відбуватися позитивні зміни. Якщо не зробити цього, то згодом вони проб’ють величезний пролом у біополі. Цей тиждень підходить для подорожей, зміни обстановки. Можна також змінити трохи свій зовнішній вигляд. Головне – робити те, що подобається. Ненависні справи та завдання можуть вибити Терезів з колії.
Скорпіон
Скорпіони відносяться до найчарівніших і найхаризматичніших Знаків Зодіаку, але цього тижня люди не тягнуться до них без причини. Це буде відбуватися тільки в тому випадку, якщо представники цього Знаку стануть оптимістичнішими та добродушнішими. Негатив відштовхуватиме оточуючих. Ще негативні емоції почнуть забирати у Скорпіонів дуже багато енергії. Ревнощі чи заздрість будуть вкрай небезпечними, особливо на початку тижня. Дані почуття та деструктивні емоції завадять цим людям знайти застосування своїм здібностям та талантам.

Стрілець
Стрільці — люди із сильною енергетикою, але зараз їхня сила може бути під загрозою. Необхідно витрачати час та сили лише на найважливіші справи. Навіть незначні на перший погляд дрібниці притягнуть за собою лавину змін, тому важливо не гнівити долю завчасно, а просто дочекатися змін. Терпіння та витримка – найголовніші якості успішних Стрільців. Особливу обережність варто виявити у спілкуванні з людьми. Від кохання до ненависті в період з 7 по 13 листопада лише один крок. Зараз не можна бути грубими і зарозумілими.
Козеріг
Козероги всупереч своїй відповідальній та працьовитій сутності можуть повністю втратити бажання працювати, розвиватися. Самота буде відмінним способом відпочинку для тих, хто працює у великому колективі. Це час великих, але завжди помітних з першого погляду життєвих змін.

Водолій
Водоліям, швидше за все, доведеться більше працювати і загалом присвячувати більше часу справам. Як наслідок — вони втомлюватимуться, тому доведеться переглянути свої звички в плані відпочинку. Також важливо вчасно змінювати обстановку. Наприклад, якщо багато часу доводиться проводити за кермом. Краще відпочити вдома на дивані з книжкою у руці. Важливо пам’ятати, що це не чіткий посібник до дії, а лише одна з безлічі опцій. У цьому плані можна експериментувати.
Риби
Головний лейтмотив тижня – сфера спілкування. Рибам не можна дозволяти іншим людям керувати собою. Цього тижня може бути чимало бажаючих маніпулювати їхньою свідомістю, тому астрологи наполегливо радять представникам даного Знаку дотримуватися дванадцяти законів Всесвіту, які цього не допустять. Також астрологи радять Рибам адекватно сприймати критику близьких у свій бік. Родичі та друга половинка намагатимуться допомогти, тому не варто лаятися і передчасно проявляти агресію.