Гороскоп на тиждень з 8 по 14 серпня 2022 року

Починається другий тиждень серпня. Вона разюче відрізнятиметься від першої, оскільки астрологічних подій буде набагато більше.

Намагайтеся дотримуватися простих рекомендацій експертів, щоб оминати всі можливі перешкоди на шляху.

Овен
Овнам цього тижня потрібно якнайбільше часу присвячувати простому спілкуванню. Не виключено, що в кінці тижня або на початку Овнів чекатиме приємний візит або зустріч. Деякі люди самі тягнуться до представників цього Знаку, тому їм варто бути готовими до уваги з боку. Це дуже яскравий і позитивний тиждень, на якому Овнов чекатиме багато успіхів у різних справах.
Телець
Цього тижня будуть дні, коли зірки та планети висвітлять у Тельцях як найкращі, так і найгірші їхні риси. Несприятливим днем ​​можна вважати лише 12 серпня. Цього дня Тельці якраз із високою ймовірністю стануть найгіршою версією себе. Причиною стане супермісяць у Водолії. Не варто переживати, якщо в п’ятницю все піде навперекосяк, адже в суботу та неділю на нас чекають дві дуже сприятливі астрологічні події — максимум потоку Персеїди та протистояння Сонця з Сатурном. Як би не минув цей тиждень. Завершиться вона добре.
Близнюки
Близнюки, що належать до так званих мутабельних знаків Зодіаку, почнуть цей тиждень з дуже сприятливої ​​ноти. Вони зможуть досягти успіху відразу в усіх напрямках, що дасть їм додаткову мотивацію і силу. Не виключено, що представники цього Знаку зможуть знайти для себе новий приклад для наслідування. Це буде людина, яка надихне їх на щось важливе — наприклад, на зміну роботи чи якусь покупку, нове захоплення. Близнюків чекає час відкриттів та максимально приємних емоцій, через які цей час запам’ятається на дуже довгий термін.

Рак
Ракам з 8 по 14 серпня доведеться більше часу проводити за роботою, справами. Астрологи радять залишатися залученими на все і вся щодня. Важливо не фокусуватися на чомусь одному, а намагатися досягти успіху відразу в усіх напрямках. У Раків все виходитиме, якщо вони не переживатимуть марно.
Лев
Леви відносяться до зоряних трудоголіків. Ці люди часом не знають заходів у роботі, а цього тижня потрібно вміти відпочивати та розслаблятися. Важливо змінювати обстановку та займатися чимось цікавим як на робочому місці, так і вдома, у дорозі, з друзями. Єдиний спосіб позбутися будь-якої спокуси — це піддатися йому, але важливо пам’ятати, що спокуса спокусі є різницею. Не можна піддаватися деструктивним звичкам та бажанням. Зараз Левам потрібно бути максимально зібраними та здоровими емоційно та фізично. Чим більше шкідливих звичок вони переможуть, тим краще.
Діва
Зірки та планети дадуть Дівам все необхідне для досягнення успіху у коханні, у справах, роботі та фінансовій сфері. Єдине, чого у Дів не буде, то це стабільно сильної інтуїції. Також астрологи радять людям цього Знаку трохи стримувати свої емоції. Якщо цього не робити, це сильно може вдарити по їхньому гаманцю, репутації та настрою. Головним ворогом Дів з 8 по 14 серпня стане боягузтво. Якщо чогось дуже хочеться, треба йти назустріч цьому — без страху та самодокорів.
Терези
У кожної людини є свої неприємні і неприємні звички. Терези — не виняток у цьому плані. Цього тижня нічні покровителі допоможуть представникам цього Знаку перемогти свої жахливі звички, стати кращими та вільнішими. Також варто пам’ятати про те, що, швидше за все, Всесвіт внесе деякі корективи в життя цих людей. Їм потрібно бути готовими до будь-якого повороту подій. Також важливо не забувати, що серйозність — останній притулок звичайності. Будь-яку проблему слід зустрічати з посмішкою.
Скорпіон
Скорпіонів буде складно зламати. Ці люди в період з 8 по 14 серпня будуть дуже сильними, цілеспрямованими та енергійними. Також певний обсяг успіху Скорпіонам принесе вміння зберігати спокій у складних ситуаціях. Виявивши м’якість там, де потрібна рішучість, люди даного Знака Зодіаку ризикують втратити можливість для досягнення успіху. Астрологи рекомендують не сходити з обраного шляху та не боятися змін.

Стрілець
Стрільцям у цей період важливо зайнятися своїм здоров’ям. Також Стрільцям потрібно знайти свіжий погляд на життя. Для цього важливо спілкуватися з новими людьми, читати книги, дивитися корисні відео. Ще в цьому плані будуть корисними нові захоплення. Нічні світила допоможуть людям цього Знака оптимізувати робочий процес, тому краще не пасувати перед труднощами. Будь-яка негаразди в цей період стане вирішуваною.
Козеріг
Козерогам варто якомога рідше думати про погане, а також менше корити себе за минулі помилки. Це може призвести до самоуроку, незважаючи на те, що планети та зірки зараз у вкрай позитивному настрої. Поточне становище нічних світил вкрай вигідне для Козерогів щодо нових справ. Козероги самі відповідальні за те, що відбувається чи відбуватиметься у період з 8 по 14 серпня.

Водолій
Наслідки рішень, ухвалених зараз, у ці сім днів, будуть дуже довгограючими. Їхні відлуння Водолії зможуть відчути за місяць, півроку і навіть за рік. Не треба боятися конфліктувати з людьми, оскільки сварки та суперечки можуть покращити енергетику. Головне зараз — не розлучатися та не спалювати мости. Не варто давати можливість розбіжностям заважати побудові кохання, дружби. Астрологи наполегливо радять Водоліям запастися терпінням. Якщо цього не зробити, то можна буде витратити безліч сил і нервів, а це енергетичне марнотратство до добра точно не доведе.
Риби
Риби, будучи типовими меланхоліками за Знаком Зодіаку, схильні драматизувати та перебільшувати проблеми. Цього тижня важливо позбутися цієї схильності до переживань і недовірливості. Також астрологи радять розпочати тиждень із прибирання. У чистому будинку буде більш ефективним відпочинок та робота. Шанси на успіх у діловій та фінансовій сфері 50 на 50, зате у коханні ймовірність успіху набагато вища. Риби на порозі приємних відкриттів та нових знайомств. Усім, хто хочеться стати успішнішим, доведеться боротися з лінощами і прокрастинацією.