Гороскоп на вересень 2020

Зазвичай у вересні найбільше щастить відповідальним і надійним Знакам Зодіаку, тому що для багатьох це час, коли закінчуються канікули і більшість відпусток і потрібно приступати до роботи.

Що стосується зірок і планет, то в цьому вересні вони будуть досить сприятливими. Вони допоможуть вам направити енергію в правильне русло.

Овен
У Овнів у вересні очікується досить багато негараздів і проблем на всіх фронтах. Енергії і сил цим людям з лишком вистачить для того, щоб все вирішити, але тільки за умови, що вони не стануть занадто сильно переживати через всього, що відбувається. Вони допоможуть відновити впевненість у завтрашньому дні.
Овнам слід більше часу приділяти плануванню і бути гранично обережними в процесі прийняття важливих рішень. Не варто сподіватися на допомогу оточуючих. Краще проявляти самостійність і довіряти внутрішньому голосу. Це актуально і для любові, і для роботи. У другій половині місяця можлива втрата мотивації.
Телець
Початок вересня – ідеальний час для отримання знань, але не тільки тому, що починається навчання. Зірки і планети увійдуть в гармонійну взаємодію, тому з перших днів вересня і до початку третьої декади дуже важливо займатися самоосвітою, отриманням нових знань. Разом зі знаннями прийдуть і нові бажання, цілі, амбіції.
У Тельців з’явиться інтерес на роботу, до нових починань, захопленням. Все це прекрасно позначиться на настрої і майбутніх успіхах. Словом, на вихідних буде чим займатися. Астрологи радять не втрачати час даремно і не розважатися надміру. Слід постійно розвиватися, надихатися чимось або кимось.
Близнюки
Близнюків очікує досить динамічний період. Можливі різкі перепади настрою, зміни в роботі, в стосунках, зриви планів. У такому ритмі дуже важливо підтримувати енергетику і силу біополя на високому рівні. У вересні краще почекати з початком нових відносин. Потрібно розібратися в собі, зрозуміти свої справжні бажання. Всім Близнюкам, які вже знаходяться в стосунках або в шлюбі, астрологи радять частіше бути поруч з улюбленими людьми. Потрібно проводити дозвілля разом, а не порізно, щоб зміцнити зв’язок.

рак
Усередині кожної людини є якийсь компас, який направляє нас по вірному шляху. Ракам на цьому тижні астрологи радять навчитися чути самих себе. Це буде корисно в процесі пошуку другої половинки, роботи, мотивації і нових життєвих цілей. Зірки допоможуть цим людям перетворити своє життя до невпізнання.
Можна сміливо присвячувати свій час роботі, догляду за красою і здоров’ям. Будинки дуже важливо стежити за порядком, а в стосунках з коханою людиною і з оточуючими в цілому – за щирістю. Зірки підвищать працьовитість Раков, але не зможуть зробити їх порядочнее. У вересні важливо говорити правду і не домагатися свого за допомогою хитрості й обману.
Лев
Левам бажано з перших днів осені стежити за своїм здоров’ям. Осінь діє на багатьох не кращим чином, і до того ж зірки і планети до 11-12 числа будуть вельми деструктивними. Друга половина вересня буде вкрай вдалим періодом для любові, зміцнення відносин і шлюбу. Це ідеальний час для спільних поїздок і будь-яких справ по дому. Енергетика і удача Львів різко зростуть, що не зможе не відбитися на успіхи в бізнесі і на роботі. Ці люди стануть більш харизматичними і привабливими.
Діва
Дівам в самому початку вересня буде дуже везти, проте друга декада місяця пройде під впливом деструктивної енергії. Наприкінці вересня ці талісмани не втратять своєї актуальності, тому що зірки знову повернуться до Дівам спиною.
В цілому місяць буде схожий на американські гірки – то вниз, то вгору. Не варто переживати через дрібниці і думати, що все йде під укіс. Це ідеальний час для переосмислення важливих життєвих принципів. На початку і в кінці місяця краще відкласти нові починання, приурочивши їх до періоду з 10 по 21 вересня.
ваги
Терезам варто бути обережніше з співрозмовниками і незнайомцями. Невідомо, чого вони будуть хотіти і якими будуть їхні справжні цілі. Можна спробувати дізнатися характер людини за кольором його очей – це трохи відкриє завісу таємниці щодо його внутрішнього світу. В процесі пошуку другої половинки це буде ідеальним способом зрозуміти, наскільки людина близька по духу.
У вересні астрологи радять Терезам здійснювати важливі покупки, не шкодувати грошей на розваги і зміну обстановки. Дуже корисно відправлятися в подорожі, робити ремонт, міняти зовнішність, стиль. Не потрібно пригнічувати в собі бажання піклуватися про близьких. Варто частіше приділяти час догляду за батьками, допомоги друзям і родичам.

Скорпіон
Приблизно до 20-22 вересня у Скорпіонів буде вдалий час для пошуків другої половинки. Варто якомога більше знайомитися, але поки не поспішати з початком відносин. Краще спочатку придивитися до людини, перевірити сумісність. Перші дві декади вересня корисні для планування весілля, любовних зізнань, спільних справ.
Останні дні вересня краще присвятити собі і своєму духовному розвитку. В останній тиждень вересня можливі фатальні незворотні події, яких не варто боятися. Вони будуть необхідні для того, щоб допомогти Скорпіонам знайти своє покликання і цілі в житті. Повороти долі – це нелегко, але вони приведуть цих людей на щастя.
Стрілець
У Стрільців у найближчі кілька тижнів з’явиться багато нових недоброзичливців і навіть ворогів. Астрологи радять Стрільцям більше бувати на свіжому повітрі і менше часу присвячувати самоаналізу і самокопання.
Це буде дуже динамічний час, в яке доведеться швидко приймати рішення. В кінці місяця зірки і планети стануть дуже позитивними, що допоможе Стрільцям відповісти на важливі питання, поставити перед собою нові життєві цілі. Велика ймовірність, що Стрільці зможуть зрозуміти свої минулі помилки і виправити їх.
Козеріг
Козерогам необхідно буде очистити будинок від негативної енергії на початку вересня. Це допоможе залучити більше удачі, налаштуватися на позитивну хвилю. Якщо цього не зробити, може початися духовний хаос, думки почнуть плутатися, а цілі – спонтанно змінюватися, з’являться невпевненість і страхи. У вересні можна допускати цього.
Наведення порядку вдома і на робочому місці допоможе Козерогам в саморозвитку і пошуках нових життєвих цілей. У відносинах з друзями, родичами і другою половинкою астрологи настійно не рекомендують проявляти жадібність, ревнощі і нахабство. Варто ділитися з людьми часом, добротою і натхненням.
Водолій
У вересні Водоліїв чекає помірне і спокійний час, в яке можна буде присвятити себе будь-яким справам. Найголовніше зараз – не поспішати і не проявляти агресії до оточуючих. Уміння прощати відмінно позначиться на зміцненні любові. Доброта і відкритість допоможуть самотнім Водоліям знайти другу половинку.
Варто також пам’ятати, що будь-яка думка матеріальна. У фінансовій сфері можна трохи помріяти, набратися сил і віри в себе. Інтелектуальні можливості Водоліїв сильно зростуть, покращиться пам’ять, підвищиться швидкість прийняття рішень, кмітливість. У вересні потрібно боротися зі стереотипним мисленням і консервативними поглядами на життя.
риби
У Риб у вересні можуть з’явитися нові недоброзичливці, особливо на роботі і в бізнесі. Найбільш ймовірними непорозуміння будуть в перші дні місяця і в період з 22 по 28 вересня. Не потрібно стояти на своєму до кінця, адже це ні до чого доброго не приведе.
Сподобатися протилежній статі або завоювати чиєсь розташування допоможуть гумор, усмішки, позитив. Зірки посилять і без того потужну інтуїцію Риб, тому у цих людей буде більше шансів на швидке вирішення проблем. Найголовніше у вересні – це залишатися позитивними, оптимістичними і добродушними.