Гороскоп на жовтень 2022

Осінь продовжує розкривати свій потенціал.

Починається другий місяць цього сезону, тож настав час дізнатися корисну інформацію про те, як залучити удачу в своє життя в цей час кожному із Знаків Зодіаку.

Овен
У Овнів часто може змінюватися настрій у жовтні. Загалом це не позначиться на загальних успіхах, але може зіпсувати репутацію та не сподобатися близьким людям. Якщо раптом все стане надто непросто, важливо пам’ятати просту фразу: «Немає зла без добра». Будь-яка смуга проблем повинна перерватися, так що у жовтні потрібно вище тримати голову і не сумувати.
Телець
Це час Тельців. Їм вдасться отримати задоволення від життя, досягнувши максимальної продуктивності у справах і отримавши від зірок благословення у будь-яких справах. Люди цього Знаку зможуть досить швидко знаходити вихід із складних життєвих ситуацій. Їхня інтуїція буде досить сильною. У справах, у роботі та в коханні можна сміливо застосовувати навички креативності. Нестандартний підхід допоможе Тельцям виділитися і натомість інших людей. Ліками від усіх негараздів у жовтні для них стане також оптимізм. Не треба думати, що всі проблеми є вічні.
Близнюки
Близнюкам можна сміливо покладатися на допомогу близьких людей та другої половинки. Немає нічого поганого в тому, щоб попросити їх про підтримку. Також Близнюкам астрологи радять займатися самоаналізом. Якщо у людей цього Знака все добре і немає приводів для занепокоєння, вони можуть спробувати розпочати нову справу, знайти нову роботу, спробувати познайомитись із цікавою людиною. Головне зараз — уникати зайвої безцеремонності у спілкуванні, щоб не злякати тих, хто справді близький.

Рак
У багатьох Раків все буде гаразд з перших днів місяця, але ближче до його кінця можуть початися проблеми з ентузіазмом та бажанням працювати та жити загалом. Цим людям знадобиться трохи більше напористості, тому переможцями зможуть стати лише найсміливіші та непохитніші представники цього Знаку. Дуже важливо вчитися з прикладу оточуючих, не допускаючи помилок самим. Це допоможе заощадити сили та час. Важливо також дослухатися до внутрішнього голосу.
Лев
Левам розпочати цей місяць варто з чищення інформаційного поля. Так увійти до робочого режиму буде набагато простіше. Астрологи настійно не рекомендують при цьому поспішати і приймати поспішні рішення. Важливо залишатися вдумливими та обережними. Левам обов’язково посміхнеться успіх, але все залежатиме від того, як вони нею розпорядяться. Ці люди зараз на піку своєї інтелектуальної форми. Точніше, на піку опиняться ті, хто перебуватиме в правильному настрої і перестане сумніватися в собі та своїх здібностях, а також піклуватиметься про здоров’я.
Діва
Діви можуть стати найуспішнішими людьми у фінансовому плані. Також їм постійно допомагатимуть зірки та світобудова. Всесвіт зберігатиме їх від небезпек і проблем, але недаремно кажуть: «На Бога сподівайся, а сам не хитай». Дівам не можна все віддавати в руки долі, інакше життя піде не за тим сценарієм, який зручний і добрий для самих Дів. Настає час, коли Діви зможуть стати найкращою версією себе, здобувши важливий досвід у житті.
Терези
Терезам нічні світила в жовтні допоможуть закрити всі свої найуразливіші точки. Важливо працювати над собою та намагатися змінювати світогляд, звички. У спілкуванні з оточуючими найбільшою проблемою може стати упередженість. Астрологи наполегливо радять уникати її прояви, особливо у любовній сфері. Нові справи краще запланувати на початок місяця, тому що через велику кількість негативних днів наприкінці жовтня може зробити так, що нові починання принесуть більше турбот, ніж вигоди.
Скорпіон
Місяць загалом буде дуже сприятливим для Скорпіонів, але це не означає, що проблем не буде зовсім. Обійти можливі дрібні негаразди стороною їм допоможуть особливі прикмети. У справах і роботі рвучкість Скорпіонів буде з головним ворогом. Потрібно виявляти методичність та помірну обережність. У жовтні безроздільно правити цим світом буде любов, цілеспрямованість, бажання зробити світ кращим. Скорпіонам потрібно відповідати цьому тренду. Самота і небажання спілкуватися з людьми може стати причиною проблем та невдач.

Стрілець
Стрільцям у жовтні доведеться більше спілкуватися з людьми, зокрема й незнайомими. Щоб розташовувати себе співрозмовника, можна скористатися порадами експертів. Ця навичка буде корисною як у коханні, так і в діловій сфері. Щоб не вганяти себе в стрес вкотре, потрібно дозволяти собі відпочивати від справ, змінювати обстановку. Також не можна втрачати пильність, оскільки це буде дуже важливий період, у який може статися щось доленосне, але Стрільці цього не помітять. Потрібно сповільнитись і почати помічати важливі дрібниці.
Козеріг
Козерогам можна зайнятися перетворенням свого житла — почати ремонт, купити меблі, зробити перестановку. Це допоможе уникнути перепадів настрою та зміцнити енергетику, здоров’я. Настав період, коли необхідно визнати свої помилки або вибачити за них оточуючих. Так Козероги покращать свою карму.

Водолій
Водоліям можна витратити свої сили та час на пошуки нового хобі. Прискорити процес допоможе простий нумерологічний розрахунок. Також у жовтні можна шукати нову роботу, займатися пошуками другої половинки. Романтика та спілкування — ось що надасть Водоліям силу та впевненість у собі. Не треба відмовлятися від своїх слів та обіцянок, якщо не хочеться втратити репутацію на роботі та у бізнесі. Також важливо тримати в повному порядку свій будинок — робити регулярне прибирання та позбавлятися старих непотрібних речей. Венера і Меркурій на боці Водоліїв, тож їхнє життя зміниться на краще.
Риби
Рибам у жовтні варто бути обережнішими з вибором кола спілкування. Такий підхід буде украй позитивним для кінцевого результату. Деякі негаразди можуть розпочатися з двадцятих чисел жовтня. Апогеєм проблем стане наприкінці місяця, тому важливо триматися знайомих берегів і не ризикувати дарма. Рибам не можна ставити ціпки в колеса іншим людям, навіть якщо вони їм насолили в минулому. Потрібно залишатися добродушними та спокійними у будь-якій ситуації.